Other lots in this auction
-
#240Wollen tapijt. Mechanisch.
Tapis en laine. Mécanique.No longer availableOnline onlyDim. 140 x 67 cmEstimate: € 15 / 25 -
#110Val St. LambertEen lot kleurloos kristal, bestaande uit een geslepen asbak, een driehoekig vaasje (kleine schilfers), een gelobde asbak en een flessenonderzetter met geslepen rozendecor.
Un lot de cristal incolore, composé d'un cendrier taillé, d'un vase triangulaire (petits éclats), d'un cendrier lobé et d'un sous-bouteille à décor de roses taillées.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 14 & 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#131J. Kok“Winters zicht met taverne bij het ijs”. Olieverf op paneel.
"Vue d'hiver avec taverne au bord de la rivière gelée". Peinture à l'huile sur panneau.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 30 cmEstimate: € 45 / 65 -
#108Vier werken bestaande uit: Twee aquarellen “Stilleven met bloemen en peren” (39 x 28 cm) en “Blij in de zetel” (47 x 30 cm), gesigneerd en gedateerd. Een heidelandschap in gemengde techniek, aquarel en pastelkrijt (16 x 22 cm) en “Wind in de zeilen”, een pasteltekening (print), gesigneerd en genummerd 96/120. (19 x 14 cm)
Quatre oeuvres composées de : Deux aquarelles « Nature morte aux fleurs et poires » (39 x 28 cm) et « Heureux assis » (47 x 30 cm), signées et datées. Un paysage de lande en techniques mixtes, aquarelle et craie pastel (16 x 22 cm) et « Le vent dans les voiles », un dessin au pastel (estampe), signé et numéroté 96/120. (19 x 14 cm)No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#116“Les chantiers d’Anvers sous Napoleon I, 1804”. Een gravure naar een werk van Hendrik Schaefels door Michiels.
"Les chantiers d'Anvers sous Napoléon Ier, 1804". Une gravure d'après une oeuvre de Hendrik Schaefels par Michiels.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 46 cmEstimate: € 25 / 35 -
#155Limoges, FranceEen paar porseleinen sierbordjes met meerkleurig en verguld decor naar Fragonard. Onderaan gemerkt.
Paire d'assiettes décoratives en porcelaine à décor multicolore et doré d'après Fragonard. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 23 cmEstimate: € 20 / 25 -
#138Een gebeeldhouwd Afrikaans houten ritueel hoofddeksel in de vorm van een vogel.
Une coiffe rituelle africaine en bois sculpté en forme d'oiseau.No longer availableOnline onlyDim. (l: 48 cm; h: 23 cm)Estimate: € 80 / 120 -
#287Een reeks van zes Chinees porseleinen onderborden met Cantondecors. Onderaan gemerkt.
Suite de six assiettes basses en porcelaine de Chine à décors de Canton. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 26 cmEstimate: € 20 / 30 -
#119A. Polfliet“Stilleven met fruit en champagne”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux fruits et champagne. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 70 cmEstimate: € 60 / 100 -
#93Een mechanisch geknoopt wollen tapijtje. Enige slijtage.
Tapis en laine noué mécaniquement. Quelques usures.No longer availableOnline onlyDim. 140 x 70 cmEstimate: € 20 / 25 -
#77Een lot van vijf verschillende glazen presse-papiers met inclusies, waarbij twee met een afbeelding van de Onze-Lieve-Vrouw.
Un lot de cinq presse-papiers en verre, à inclusions, dont deux avec une image de la Sainte Vierge.No longer availableOnline onlyEstimate: € 100 / 120 -
#290VettersEen aquatint. Gesigneerd buiten de plaat.
Une aquatine. Signé à l'extérieur de la plaque.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30

