#601Een lot van 2 Chinees porseleinen gemberpotten met floraal decor.
#133Hergé“De Schat van Scharlaken Rackham”. Hard cover, gele rug in goede staat, Ed. Casterman 1956 (A56’). Goed gelezen.
#677Een antieke cache-pot in blauw en wit porselein met een decoratie van bloemmotieven en geflankeerd met kinderhoofdjes.
#223TrekEen koersfiets in carbon, Trek, antracietgrijs, maat 56, 20-speed.
A carbon road bike, Trek brand, anthracite gray, size 56, 20-speed.No longer availableDim. maat 56Estimate: € 150 / 200 -
#151Een zilveren coupe op voet. Gemerkt.
A silver footed compote. Marked.No longer availableDim. 19 x 22 cm - 614,50 gEstimate: € 300 / 350 -
#285Een vintage houten salontafeltje, gesteund op 3 poten.
A vintage wooden coffee table, supported by 3 legs.No longer availableDim. 50 x 115 cmEstimate: € 80 / 120 -
#111Boud Ceysens“Naar de top”. Een bronzen sculptuur. Onderaan gesigneerd.
"To the top". A bronze sculpture. Signed at the bottom.No longer availableDim. 37 cmEstimate: € 150 / 250 -
#141Een gepatineerd bronzen schrijfstel en inktpot met beeld van een tijger op rotsen, en bijgevoegde schrijfpen.
A patinated bronze writing set inkwell with a tiger on rocks, including a writing pen.No longer availableDim. 14 x 42 cmEstimate: € 220 / 280 -
#341Lineol GermanyEen lot van 5 Belgische soldaten bestaande uit een vaandeldrager, een 4-koppige fanfare en 2 paarden, gemerkt Lineol Germany, ca. 1930/40.
A lot of 5 Belgian soldiers consisting of a flag bearer, a 4-piece brass band, and 2 horses, marked Lineol Germany, ca. 1930/40.No longer availableDim. h 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#416Een vintage LP-kast medio jaren ‘70. Wit aluminium in twee niveaus met vier deuren. Bovenaan met glazen vakverdeling.
A vintage LP cabinet from the mid-1970s. White aluminum with two levels and four doors. Top with glass compartment.No longer availableDim. H 125 x B 81 x D 47Estimate: € 80 / 120