#208Karl PaldaEen Art Deco Boheems kristal geslepen likeurset, bestaande uit 5 glaasjes en 1 karaf. Met geometrisch decor.
#236Ikea“Patrik 18199”. Een lot van 10 vergaderstoelen met donker grijze, gestoffeerde zitting en metalen frame. Onderaan gemerkt Ikea.
"Patrik 18199". A lot of 10 meeting chairs with dark grey upholstered seats and metal frames. Marked Ikea at the bottom.No longer availableDim. 85 x 58 x 43 cmEstimate: € 150 / 250 -
#114Albert De DekenPeriod: 1915 - 2003“Dorpszicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd A. De Deken.
"Village View," a painting, oil on canvas, signed A. De Deken.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 150 / 200 -
#430Een paar 14 kt geelgouden en zilveren oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct. en twee robijnen met en gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
A pair of 14 kt yellow gold and silver earrings set with diamonds totaling approximately 0.80 ct. and two rubies with a total weight of approximately 0.40 ct.No longer availableDim. 4,27 gEstimate: € 600 / 700 -
#545Een Obiti Feraghan tapijt met het klassieke Herati-patroon, dubbel geknoopt.
#361Val Saint LambertEen kristallen schaal, blauw in de massa gekleurd, Val Saint Lambert, niet gemerkt.
A crystal bowl, colored blue in the mass, Val Saint Lambert, unmarked.No longer availableDim. h 8.5 x Ø 22.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#476Een handgeknoopte siertenten band. Turkmenistan.
#592J Peeters“Gevelzicht met boom”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Facade view with tree". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#466Alejandro Zaera Dynamobel“PAD Visitor chair”. Een lot van 10 zwartgelakt metalen conferentiestoelen met kunststof en gestoffeerde zitting, kleur “STEP 63075”.
"PAD Visitor chair". A lot of 10 black lacquered metal conference chairs with plastic and upholstered seat, color "STEP 63075".No longer availableDim. 81 x 55 x 55 cmEstimate: € 100 / 150 -
#239Wever & Ducré“VENN 1.0”. Een modern geometrisch design wand- of plafondlamp uit mat zwart aluminium. Ontwerp door Wever & Ducré, België.
"VENN 1.0". A modern geometric design wall or ceiling lamp made of matte black aluminum. Designed by Wever & Ducré, Belgium.No longer availableDim. 9 x 72,5 x 72,5 cmEstimate: € 150 / 250 -
#9Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, drie etsen. Evenals zes oude gravures met Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIde eeuw.
Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, three etchings. As well as six old engravings with Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIth centuryNo longer availableEstimate: € 40 / 60