#456Een grote bruin lederen juwelen doos met spiegel en vijf schuiven.
#9Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, drie etsen. Evenals zes oude gravures met Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIde eeuw.
Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, three etchings. As well as six old engravings with Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIth centuryNo longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#172Anne Rutten“Dame met parelsnoer”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Lady with pearl necklace". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 300 / 400 -
#138Een uit kalksteen gesculpteerd beeldje van vermoedelijk St-Joris met de draak. 17e-18e eeuw.
A limestone sculpture believed to depict St. George and the Dragon. 17th-18th century.No longer availableDim. 14,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#490Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,57 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.57 ct.No longer availableDim. 14,55 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#515Een Afghaans handgeknoopt tapijt.
An Afghan hand-knotted carpet.No longer availableDim. 171 x 238 cmEstimate: € 100 / 200 -
#364Joe English“Credo”. Een koperen etsplaat met opschrift onderaan. Onderaan in de plaat gesigneerd
“Credo”. A copper etching plate with inscription at the bottom. Signed at the bottom of the plate.No longer availableDim. 34,5 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#638Een bronzen beeld van een schrijvende jongen op marmeren sokkel, gemerkt C Marcie.
#280Een paar 18 karaats witgouden oorbellen.
A pair of 18 karat white gold earrings.No longer availableDim. 1,63 gEstimate: € 100 / 150 -
#315Een bar/wereldbol in kunststof en papier, schade vooraan in het onderste deel van de bol.
A bar/globe in plastic and paper, damage at the front in the lower part of the globe.No longer availableDim. h 53 x Ø 42 cmEstimate: € 30 / 50