#689Een paar massieve messingen vijzels.
#684Twee Afrikaanse hoofden van keramiek.
Two African ceramic heads.No longer availableDim. h28cmEstimate: € 40 / 50 -
#125Henri Bursztyn“Warp1”. Een modern design hanglamp met 3 lijnen led strips op aluminium frame.
"Warp1." A modern design pendant lamp with 3 lines of LED strips on an aluminum frame.No longer availableDim. 250 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#101Een Chinees antiek bronzen inktpotje in de vorm van een mannetje op een os. Vroeg 19e eeuw.
A Chinese antique bronze inkwell in the shape of a man on an ox. Early 19th century.No longer availableDim. 9 x 10 cmEstimate: € 100 / 150 -
#465Alejandro Zaera Dynamobel“PAD Visitor chair”. Een lot van 10 zwartgelakt metalen conferentiestoelen met kunststof en gestoffeerde zitting.
"PAD Visitor chair". A lot of 10 black lacquered metal conference chairs with plastic and upholstered seat.No longer availableDim. 81 x 55 x 55 cmEstimate: € 100 / 150 -
#475GhoumEen Ghoum, Iraans handgeknoopt tapijt.
A Ghoum, Iranian hand-knotted carpet.No longer availableDim. 234 x 333 cmEstimate: € 300 / 600 -
#335Een vintage florale hanglamp met bloemetjes in kristal en metaal. Circa 1958.
A vintage floral pendant lamp with crystal and metal flowers. Circa 1958.No longer availableDim. h 30 x Ø 40 cmEstimate: € 30 / 50 -
#52Een rechthoekige spiegel van deels blauwgepatineerd en met messing beslagen hout.
A rectangular mirror of partially blue-patinated and brass-inlaid wood.No longer availableDim. 99 x 68 cmEstimate: € 60 / 80 -
#675Een eironde dekselvaas van porselein met een polychroom decor van Lange Lijzen in een landschap. Onderaan gemerkt.
#9Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, drie etsen. Evenals zes oude gravures met Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIde eeuw.
Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, three etchings. As well as six old engravings with Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIth centuryNo longer availableEstimate: € 40 / 60 -
Three silk scarfs with labels. Gigue, 96 x 96 cm, Scapa 69 x 65 cm, Armani 85 x 85 cm.No longer availableDim. 96 x 96 cmEstimate: € 100 / 150