Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Dertien verschillende bronzen penningen, twee zilveren, een koperen en één  tinnen van de 19de en 20ste eeuw. Belgische, Chinese jaar van de tijger, Duitse, Engelse, Franse Charles de Gaulle  van 15 gr.,  één Italiaanse ecu van 1992 van 50 gr. Een koperen met JFK en Nederlandse.

Dertien verschillende bronzen penningen, twee zilveren, een koperen en één tinnen van de 19de en 20ste eeuw. Belgische, Chinese jaar van de tijger, Duitse, Engelse, Franse Charles de Gaulle van 15 gr., één Italiaanse ecu van 1992 van 50 gr. Een koperen met JFK en Nederlandse.

Fifteen different bronze medals, two in silver, and one in tin from the 19th and 20th century. Belgian, Chinese Year of the Tiger, German, English, French Charles de Gaulle weighing 15g, one Italian ECU from 1992 weighing 50g, and Dutch medals.
Dim. Ø 7,5 cm
SKU: 2409240185.
Auction day: 24 September 2024 19:00
Catalogue #185
Estimate: € 300 / 350
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #371
    Val Saint Lambert

    Een lot van 9 stuks kleurloos Val Saint Lambert kristal bestaande uit een kandelaar, drie asbakken waarvan 2 met kleine schilferschade, 4 tassen en een étagère in 3 niveaus, het bovenste messing deel manco en een barstje in het bovenste schaaltje.

    A lot of 9 pieces of colorless Val Saint Lambert crystal including a candlestick, three ashtrays (2 with small chips), 4 cups, and a 3-tiered stand with top brass part missing and a crack in the top bowl.
    No longer available
    Dim. h 37 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #153

    Een antieke Jumeau pop met porseleinen hoofdje en met ledematen van papier machée. We voegen er een klein porseleinen popje aan toe.

    An antique Jumeau doll with a porcelain head and papier-mâché limbs. Includes a small porcelain doll.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #684

    Twee Afrikaanse hoofden van keramiek.

    Two African ceramic heads.
    No longer available
    Dim. h28cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #620

    Twee 18 karaats wit en roze gouden ringen.

    Two 18 karat white and pink gold rings.
    No longer available
    Dim. 3,34 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #656

    Een ronde bronzen plaquette met voorstelling van het hoofd van Christus met de doornkroon. Achteraan gesigneerd ‘S. Norca’.

    A round bronze plaque depicting the head of Christ with the crown of thorns. Signed 'S. Norca' on the back.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #178

    Een paar bronzen kandelaars in de vorm van sfinxen. Op zwart marmeren sokkels.

    A pair of bronze candlesticks in the shape of sphinxes. On black marble bases.
    No longer available
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #46
    Ethan Allen

    Een paarsgeschilderd sideboard model ‘Radius’ - Genummerd 12 9401 222 - 120695.

    A purple-painted sideboard model 'Radius' - Numbered 12 9401 222 - 120695.
    No longer available
    Dim. 137 x 40 x 71 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #328

    “Boerenkoppel”, een set van 2 beeldjes in Vlaams aardewerk.

    "Boerenkoppel," a set of 2 figurines in Flemish earthenware.
    No longer available
    Dim. h 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #673
    Liebig Chromos

    Een lot van 7 boeken met Liebig chromo’s, 1 boek bijna leeg, hoofdzakelijk uit het midden van de vorige eeuw.

    A lot of 7 books with Liebig chromos, 1 book nearly empty, mostly from the mid-20th century.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #412

    “Chinese dame”, een schilderij achter glas in gemengde techniek op paneel.

    "Chinese lady," a painting behind glass in mixed media on panel.
    No longer available
    Dim. 36 x 51 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #488

    Een Chinees juwelenkistje met bijbehorend slot.

    A Chinese jewellery box with matching lock.
    No longer available
    Dim. H: 22 cm
    Estimate: € 130 / 160
  • #264

    “Bloemenstilleven met appels en Chinese schaal”, olieverf op doek in vergulde kader, onleesbaar gesigneerd.

    "Flower still life with apples and Chinese bowl", oil on canvas in gold-gilt frame, signed illegibly.
    No longer available
    Dim. 80 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 September 2024

Tentoonstelling vr. 20 & zat. 21 September

24 September 2024 19:00
25 September 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 September 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More