#416Een vintage LP-kast medio jaren ‘70. Wit aluminium in twee niveaus met vier deuren. Bovenaan met glazen vakverdeling.
A vintage LP cabinet from the mid-1970s. White aluminum with two levels and four doors. Top with glass compartment.No longer availableDim. H 125 x B 81 x D 47Estimate: € 80 / 120 -
#97MärklinEen uitgebreid lot Märklin, bestaande uit diverse wagons in originele doos, sporen en maquette-opstelling met toebehoren. Schaal HO.
#527“Tante Filomeen”. Een albasten buste. Jaren dertig.
"Aunt Filomeen." An alabaster bust. Dating from the 1930s.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#143Hergé“De Geheimzinnige ster.”. Hard cover. Ed. Casterman 1954 (A54’’’’). Redelijk goede staat, cover vervaagd.
#609Een Satsuma porseleinen koro met diverse figuren in het decor, bovenaan 3 foo-dogs. Binnenin en onderaan gemerkt.
A Satsuma porcelain incense burner with various figures in the decoration, topped with 3 foo dogs. Marked inside and at the bottom.No longer availableDim. 41 x 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#670Een bruidsgordel met een Arabische zilverkeur op de gesp.
A bridal belt with an Arabic silver hallmark on the buckle.No longer availableDim. 367 gEstimate: € 150 / 200 -
#26Een grote oude reiskoffer bekleed met kunstleder en voorzien van houten latten.
#254Jos StockbroeckxPeriod: 1898-1968“Vennezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Marshland". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 34 x 29 cmEstimate: € 100 / 150 -
#184Albert De DekenPeriod: 1915 - 2003“De touwspringster”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd De Deken.
#401Lego TechnicEen lot van 3 vintage Lego Technic speelsets. Nummers; 8851, 8090 & 8700, in originele dozen met handleiding.
A lot of 3 vintage Lego Technic play sets. Numbers; 8851, 8090 & 8700, in original boxes with manuals.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#581Eugène BenetPeriod: 1863 - 1942“Jong herderinnetje met lam”, een beeld in albast, gesigneerd E. Benet.
"Young shepherdess with lamb", an alabaster sculpture, signed E. Benet.No longer availableDim. h 56 cmEstimate: € 120 / 180 -
#158Roger PintensPeriod: °1954“Arend”. Een polychroom metalen sculptuur op stenen voet.
"Arend." A polychrome metal sculpture on stone base.No longer availableDim. 37 cmEstimate: € 200 / 300