Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Dertien verschillende bronzen penningen, twee zilveren, een koperen en één  tinnen van de 19de en 20ste eeuw. Belgische, Chinese jaar van de tijger, Duitse, Engelse, Franse Charles de Gaulle  van 15 gr.,  één Italiaanse ecu van 1992 van 50 gr. Een koperen met JFK en Nederlandse.

Dertien verschillende bronzen penningen, twee zilveren, een koperen en één tinnen van de 19de en 20ste eeuw. Belgische, Chinese jaar van de tijger, Duitse, Engelse, Franse Charles de Gaulle van 15 gr., één Italiaanse ecu van 1992 van 50 gr. Een koperen met JFK en Nederlandse.

Fifteen different bronze medals, two in silver, and one in tin from the 19th and 20th century. Belgian, Chinese Year of the Tiger, German, English, French Charles de Gaulle weighing 15g, one Italian ECU from 1992 weighing 50g, and Dutch medals.
Dim. Ø 7,5 cm
SKU: 2409240185.
Auction day: 24 September 2024 19:00
Catalogue #185
Estimate: € 300 / 350
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #153

    Een antieke Jumeau pop met porseleinen hoofdje en met ledematen van papier machée. We voegen er een klein porseleinen popje aan toe.

    An antique Jumeau doll with a porcelain head and papier-mâché limbs. Includes a small porcelain doll.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #531

    Een lot van 2 staande lampen met koperen voet, vervaardigd uit heften van tapkranen.

    A lot of 2 table lamps with copper base, made from tap handle grips.
    No longer available
    Dim. 61cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #617

    Een paar drageoirs in geslepen kleurloos kristal, eind 19e, begin 20e eeuw. 1 deksel met schade.

    A pair of cut colorless crystal drageoirs, late 19th, early 20th century. 1 lid damaged.
    No longer available
    Dim. 33 x Ø 9,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #653

    “Spirou almanach 1947”, eerste Belgische editie uit 1946. Beschadigde rug, binnenin in mooie staat.

    “Spirou Almanac 1947”, first Belgian edition from 1946. Damaged spine, in nice condition inside.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #372

    Een gesculpteerd houten paneel, vermoedelijk Indonesisch.

    A wooden carved panel, presumably Indonesian.
    No longer available
    Dim. 108 x 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #687
    Paul Serste

    Een terracotta beeld van een poserende vrouw, gesigneerd. Genummerd 1/35.

    A terracotta statue of a posing woman, signed. Numbered 1/35.
    No longer available
    Dim. h 53 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #667

    Een 19e eeuwse schouwpendule in zwart marmer gecombineerd met roze marmer en porseleinen wijzerplaat. Met 2 bijhorende stukken.

    A 19th-century mantel clock in black marble combined with pink marble and a porcelain dial. With 2 matching pieces.
    No longer available
    Dim. 32.5 x 37 x 13.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #627

    Duitse bajonet, W.O.1. gemerkt Anker Werke met ijzeren schede. Bodemvonst.

    German bayonet, W.W.I. marked Anker Werke with iron scabbard. Found at the bottom.
    No longer available
    Dim. L 52 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #584

    Een lot van 7 Victoriaans koperen tulband puddingvormen.

    A lot of 7 Victorian copper tulip-shaped pudding molds.
    No longer available
    Dim. Ø 29,5 ... Ø 13,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #342

    Een lot van 2 koperen Afrikaanse items bestaande uit een getorste armband en een beeldje.

    A lot of 2 copper African items consisting of a twisted bracelet and a figurine.
    No longer available
    Dim. h 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #452
    Keith Haring

    “Untitled”. Een litho op papier, genummerd 18/150, met naamstempel Keith Haring + droogstempel & stempel “The Keith Haring Foundation Inc.”

    "Untitled". A lithograph on paper, numbered 18/150, with name stamp Keith Haring + dry stamp & stamp "The Keith Haring Foundation Inc."
    No longer available
    Dim. 49 x 37 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #91
    Dupuis

    “Buck Danny”. Een lot van 11 Franstalige albums. Met oa; “Alerte Atomique 1967, Le mystere des avions fantomes, L’escadrille de la mort, Tigres Volants, etc. 1 met scheurschade.

    "Buck Danny". A lot of 11 French-language albums. Including titles such as; "Atomic Alert 1967, The Mystery of the Phantom Planes, The Death Squadron, Flying Tigers, etc. 1 with tear damage.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 September 2024

Tentoonstelling vr. 20 & zat. 21 September

24 September 2024 19:00
25 September 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 September 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More