Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Dertien verschillende bronzen penningen, twee zilveren, een koperen en één  tinnen van de 19de en 20ste eeuw. Belgische, Chinese jaar van de tijger, Duitse, Engelse, Franse Charles de Gaulle  van 15 gr.,  één Italiaanse ecu van 1992 van 50 gr. Een koperen met JFK en Nederlandse.

Dertien verschillende bronzen penningen, twee zilveren, een koperen en één tinnen van de 19de en 20ste eeuw. Belgische, Chinese jaar van de tijger, Duitse, Engelse, Franse Charles de Gaulle van 15 gr., één Italiaanse ecu van 1992 van 50 gr. Een koperen met JFK en Nederlandse.

Fifteen different bronze medals, two in silver, and one in tin from the 19th and 20th century. Belgian, Chinese Year of the Tiger, German, English, French Charles de Gaulle weighing 15g, one Italian ECU from 1992 weighing 50g, and Dutch medals.
Dim. Ø 7,5 cm
SKU: 2409240185.
Auction day: 24 September 2024 19:00
Catalogue #185
Estimate: € 300 / 350
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #654

    Een lot bestaande uit een blauw-wit Chinees porseleinen vaas en een cache-pot, met floraal decor.

    A lot consisting of a blue and white Chinese porcelain vase and a cache-pot, both with floral decoration.
    No longer available
    Dim. 35,5 & 20 x Ø 25 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #401
    Lego Technic

    Een lot van 3 vintage Lego Technic speelsets. Nummers; 8851, 8090 & 8700, in originele dozen met handleiding.

    A lot of 3 vintage Lego Technic play sets. Numbers; 8851, 8090 & 8700, in original boxes with manuals.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #634

    Een Chinees porseleinen vaas, famille rose met pauwen in het decor.

    A Chinese porcelain vase, famille rose with peacocks in the decoration.
    No longer available
    Dim. 46 x Ø 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #563

    Een ovaal dienblad met spiegelglas in verguld bronzen houder.

    An oval tray with mirrored glass in gilded bronze holder.
    No longer available
    Dim. 62 x 34 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #135
    Giuseppe Maurizio Scutellà Artemide Milano

    “Pirce Sospensione”. Een modern design aluminium hanglamp in mat zwart. Ontwerp door Giuseppe Maurizio Scutellà voor Artemide.

    "Pirce Suspension". A modern design matte black aluminum hanging lamp. Designed by Giuseppe Maurizio Scutellà for Artemide.
    No longer available
    Dim. 44 x Ø 97 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #533

    Twee diepe Chinese porseleinen diepe borden met een blauw op wit floraal decor. XVIIIe eeuw.

    Two deep Chinese porcelain deep plates with a blue on white floral decoration. XVIIIth century.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #637
    Vasari

    Een geslepen kristalglazen tafelmiddenstuk met verguld bronzen decoratie en drakenvissen als voet. Onderaan gesigneerd.

    A cut crystal glass table centerpiece with gilt bronze decoration and dragon fish as base. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 30 x 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #544

    Kruisbeeld van gedraaid perenhout, met benen versieringen onderaan en met een zilveren corpus. Kleine manco’s.

    Crucifix made of twisted pear wood, with bone decorations at the bottom and a silver corpus. Small imperfections.
    No longer available
    Dim. H: 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #677

    Een antieke cache-pot in blauw en wit porselein met een decoratie van bloemmotieven en geflankeerd met kinderhoofdjes.

    An antique cache-pot in blue and white porcelain decorated with floral motifs and flanked by cherub heads.
    No longer available
    Dim. h 21.5 x Ø 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #172
    Anne Rutten

    “Dame met parelsnoer”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Lady with pearl necklace". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #20

    Drie in elkaar geweven ringen van 18 kt wit en geelgoud.

    Three interwoven rings in 18 kt white and yellow gold.
    No longer available
    Dim. 7,85 g
    Estimate: € 350 / 400
  • #294

    “Bedrijvigheid aan de meesterhoeve”, een schilderij, olieverf op paneel, recent werk met een tweede werk met kamelen op de achterkant.

    "Activity at the master farm", a painting, oil on panel, recent work with a second painting of camels on the back.
    No longer available
    Dim. 25 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 September 2024

Tentoonstelling vr. 20 & zat. 21 September

24 September 2024 19:00
25 September 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 September 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More