#361Val Saint LambertEen kristallen schaal, blauw in de massa gekleurd, Val Saint Lambert, niet gemerkt.
A crystal bowl, colored blue in the mass, Val Saint Lambert, unmarked.No longer availableDim. h 8.5 x Ø 22.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#577StarluxEen lot van 15 loden Napoleontische soldaatjes, bestaande uit 13 Cavaleristen en 2 Infanteristen. Gemerkt Starlux.
A lot of 15 lead Napoleonic soldiers, consisting of 13 cavalrymen and 2 infantrymen. Marked Starlux.No longer availableDim. 12 cmEstimate: € 80 / 120 -
#468Een Chinees porseleinen vaas met familiaal tafereel in het decor en vlinderhandvaten.
A Chinese porcelain vase with a family scene in the decoration and butterfly handles.No longer availableDim. 58 x Ø 22 cmEstimate: € 200 / 300 -
#145Giuseppe Maurizio Scutellà Artemide Milano“Pirce Sospensione”. Een modern design aluminium hanglamp in mat zwart. Ontwerp door Giuseppe Maurizio Scutellà voor Artemide.
#139Jacques RosseelsPeriod: 1828 - 1912“Heidezicht met hoeve een hooischoven”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd J. Rosseels.
"Heath view with farm and haystacks", a painting, oil on canvas, signed J. Rosseels.No longer availableDim. 36 x 61 cmEstimate: € 250 / 350 -
#45Een meerkleurige Venetiaans glazen luchter met enkele delen beschadigd en manco waaronder de onderste coupe.
A multicolored Venetian glass chandelier with some parts damaged and missing, including the bottom cup.No longer availableDim. h 80 x Ø 65 cmEstimate: € 40 / 60 -
#400Val Saint LambertEen karaf in kristal, Val Saint Lambert, groen in de massa gekleurd, minieme schilferschade onderaan. Toegevoegd 5 groene borrelglaasjes.
#51Mondial“Pistola Mod. 1949”. Een Italiaans alarmpistool, cal. mm 6, genummerd 5780, gemerkt “Brevettata, made in Italy”.
"Pistola Mod. 1949". An Italian alarm pistol, cal. mm 6, marked with number 5780, inscribed "Brevettata, made in Italy".No longer availableDim. 10 cmEstimate: € 80 / 120 -
#418Emaux de LouvièreEen crackleware Art Nouveau vaas met een vrouwenfiguur en florale toetsen. Onderaan gemerkt en genummerd.
A crackleware Art Nouveau vase featuring a female figure and floral accents. Marked and numbered at the bottom.No longer availableDim. 21,5 x Ø 13,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#492Utamaro“De oversteek”. Een Japanse houtsnede op papier.
#355Een grijs marmeren beeld voorstellende een Egyptische Sphinx.
#605Capodimonte“Oma leest voor”. Een meerkleurig biscuit groep. Onderaan gesigneerd en gemerkt.
"Grandma reading aloud." A multicolored biscuit group. Signed and marked at the bottom.No longer availableDim. 23 cmEstimate: € 80 / 120