Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Dertien verschillende bronzen penningen, twee zilveren, een koperen en één  tinnen van de 19de en 20ste eeuw. Belgische, Chinese jaar van de tijger, Duitse, Engelse, Franse Charles de Gaulle  van 15 gr.,  één Italiaanse ecu van 1992 van 50 gr. Een koperen met JFK en Nederlandse.

Dertien verschillende bronzen penningen, twee zilveren, een koperen en één tinnen van de 19de en 20ste eeuw. Belgische, Chinese jaar van de tijger, Duitse, Engelse, Franse Charles de Gaulle van 15 gr., één Italiaanse ecu van 1992 van 50 gr. Een koperen met JFK en Nederlandse.

Fifteen different bronze medals, two in silver, and one in tin from the 19th and 20th century. Belgian, Chinese Year of the Tiger, German, English, French Charles de Gaulle weighing 15g, one Italian ECU from 1992 weighing 50g, and Dutch medals.
Dim. Ø 7,5 cm
SKU: 2409240185.
Auction day: 24 September 2024 19:00
Catalogue #185
Estimate: € 300 / 350
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #208
    Karl Palda

    Een Art Deco Boheems kristal geslepen likeurset, bestaande uit 5 glaasjes en 1 karaf. Met geometrisch decor.

    An Art Deco Bohemian cut crystal liqueur set, consisting of 5 glasses and 1 decanter. With geometric decor.
    No longer available
    Dim. 22 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #236
    Ikea

    “Patrik 18199”. Een lot van 10 vergaderstoelen met donker grijze, gestoffeerde zitting en metalen frame. Onderaan gemerkt Ikea.

    "Patrik 18199". A lot of 10 meeting chairs with dark grey upholstered seats and metal frames. Marked Ikea at the bottom.
    No longer available
    Dim. 85 x 58 x 43 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #114
    Albert De Deken
    Period: 1915 - 2003

    “Dorpszicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd A. De Deken.

    "Village View," a painting, oil on canvas, signed A. De Deken.
    No longer available
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #430

    Een paar 14 kt geelgouden en zilveren oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct. en twee robijnen met en gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.

    A pair of 14 kt yellow gold and silver earrings set with diamonds totaling approximately 0.80 ct. and two rubies with a total weight of approximately 0.40 ct.
    No longer available
    Dim. 4,27 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #545

    Een Obiti Feraghan tapijt met het klassieke Herati-patroon, dubbel geknoopt.

    An Obiti Feraghan carpet with the classical Herati pattern, double-knotted.
    No longer available
    Dim. 410 x 301 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #361
    Val Saint Lambert

    Een kristallen schaal, blauw in de massa gekleurd, Val Saint Lambert, niet gemerkt.

    A crystal bowl, colored blue in the mass, Val Saint Lambert, unmarked.
    No longer available
    Dim. h 8.5 x Ø 22.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #621

    Een polychrome glaspasta schaal met ingewerkte geometrische vormen. Goud en rood in de massa.

    A polychrome glass paste dish with embedded geometric shapes. Gold and red in the mass.
    No longer available
    Dim. 9 x 49 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #476

    Een handgeknoopte siertenten band. Turkmenistan.

    A hand-knotted decorative tent band. Turkmenistan.
    No longer available
    Dim. 180 x 12 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #592
    J Peeters

    “Gevelzicht met boom”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Facade view with tree". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #466
    Alejandro Zaera Dynamobel

    “PAD Visitor chair”. Een lot van 10 zwartgelakt metalen conferentiestoelen met kunststof en gestoffeerde zitting, kleur “STEP 63075”.

    "PAD Visitor chair". A lot of 10 black lacquered metal conference chairs with plastic and upholstered seat, color "STEP 63075".
    No longer available
    Dim. 81 x 55 x 55 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #239
    Wever & Ducré

    “VENN 1.0”. Een modern geometrisch design wand- of plafondlamp uit mat zwart aluminium. Ontwerp door Wever & Ducré, België.

    "VENN 1.0". A modern geometric design wall or ceiling lamp made of matte black aluminum. Designed by Wever & Ducré, Belgium.
    No longer available
    Dim. 9 x 72,5 x 72,5 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #9

    Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, drie etsen. Evenals zes oude gravures met Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIde eeuw.

    Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, three etchings. As well as six old engravings with Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIth century
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 September 2024

Tentoonstelling vr. 20 & zat. 21 September

24 September 2024 19:00
25 September 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 September 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More