#128Een antieke gravure met de plattegrond van een kasteel. Draagt bovenaan de titel; Limburg. Toegevoegd een litho met als titel ‘La Bergerie’.
An antique engraving featuring the layout of a castle. Titled "Limburg" at the top. Accompanied by a lithograph titled "La Bergerie".No longer availableOnline onlyDim. 20/28 cmEstimate: € 20 / 30 -
#132Een lot van twee ingekaderde reproducties naar het werk van Jan Korthals.
#192‘Zilverberken’, versoberd beeld van een bomengroep. Onleesbaar getekend.
#242‘Naakt met gieter’, gouache op papier. Getekend Kwik Fr.
‘Nude with Watering Can’, gouache on paper. Signed; Kwik Fr.No longer availableOnline onlyDim. 27/19 cmEstimate: € 20 / 30 -
#53Gesigneerde poster naar het werk van Roberto Lemmi. Drie rotspatrijzen in de vlucht.
Signed poster based on the work of Roberto Lemmi. Three rock partridges in flight.No longer availableOnline onlyDim. 58/49 cmEstimate: € 20 / 30 -
#130Roger Hebbelinck‘Stadszicht’, een kleurenlitho. Getekend R. Hebbelinck.
‘Cityscape’, a color lithograph. Signed; R. Hebbelinck.No longer availableOnline onlyDim. 34/27 cmEstimate: € 20 / 30 -
#210Eugène YoorsPeriod: 1879 - 1975‘Een man in een roeiboot’, monochrome ets. Getekend E. Yoors.
#198Zicht op een binnenkoer. Gemende techniek op papier, onleesbaar getekend.
#191Carel Blotkamp‘The One’, een abstracte aquarel op papier. Getekend op de rug Carel Blotkamp, 1998.
'The One', an abstract watercolor on paper. Signed on the back; Carel Blotkamp, 1998.No longer availableOnline onlyDim. 30/42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#208Charles BlondinPeriod: 1913-1991“Paris Place du Tertre”. Een litho op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd en getiteld.
#196Een lot van twee decoratieve reproducties met betrekking tot Minerva Automobiles.
Un lot de quatre reproductions en relation avec Minerva Automobiles.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 60 en 22 x 36 cm x 2Estimate: € 60 / 80 -
#63Xavier Swolfs‘Jonge vrouw met bloemenvaas’. Aquarel op papier. Getekend Swolfs.
"Young woman with flower vase," watercolor on paper. Signed: Swolfs.No longer availableOnline onlyDim. 55/36 cmEstimate: € 40 / 60 -
#199Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006‘Het boekenwinkeltje, Antwerpen’, een monochrome ets. Getekend Rom. Malfliet. Nr. 19 uit een oplage van 100 exemplaren.
'The little bookshop, Antwerp', a monochrome etching. Signed; Rom. Malfliet. Number 19 out of an edition of 100 copies.No longer availableOnline onlyDim. 32/21 cmEstimate: € 20 / 30 -
#57‘Paardenkoppen’, een ingekleurde litho. Niet getekend.
‘Horse heads’, a hand-colored lithograph. Not signed.No longer availableOnline onlyDim. 28/38 cmEstimate: € 15 / 25 -
#121Guillaume de l’Isle‘Caarte van ‘t Graafschap Vlaanderen’, een met de hand ingekleurde gravure.
'Map of the County of Flanders', a hand-colored 19th-century engraving.No longer availableOnline onlyDim. 65/65 cmEstimate: € 30 / 50 -
#185Een set van 2 Franse speelkaarten van kort na de Franse revolutie, vroeg 19e eeuws.
A set of 2 French playing cards from shortly after the French Revolution, early 19th century.No longer availableOnline onlyDim. 8 x 5.5 cmEstimate: € 20 / 30
#187Een houten koffertje beschilderd met bloemen.
#9Een set van twee ingekaderde prentjes naar het werk van Jeanne Hebbelynck.
#166WMFEen klein verzilverd metalen soliflore vaasje, eind 19e eeuw, gemerkt WMF.
A small silver-plated metal single flower vase, late 19th century, marked WMF.No longer availableOnline onlyDim. h 18.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#221Twee kleine kristallen coupes, de ene op centrale voet, de andere op drie pootjes.
Two small crystal coupes, one on a central foot, the other on three little legs.No longer availableOnline onlyDim. h 14 x Ø 15 cmEstimate: € 10 / 20 -
#291Bohemia PorcelainEen set van 10 kopjes en schoteltjes van groen gemarmerd porselein.
A set of 10 cups and saucers made of green marbled porcelain.No longer availableOnline onlyDim. Ø 5,5 en 11 cmEstimate: € 15 / 20 -
#112Een gegoten bronzen wijwatervat naar antiek voorbeeld.
A cast bronze cup in the antique style.No longer availableOnline onlyDim. Hoogte 20 cmEstimate: € 20 / 30 -
#22Een lot van 8 beschilderde aardewerken eierdopjes.
A lot of 8 painted ceramic egg cups.No longer availableOnline onlyDim. Hoogte 7 cmEstimate: € 15 / 20 -
#269“Histoire de Lille de 620 à 1804”, door Ed. Van Hende, 1874.
#186Een gevarieerd lot aardewerk bestaande een schenkkan in steengoed en een Vallauris vaas.
A varied lot of earthenware consisting of a jug in stoneware and a Vallauris vase.No longer availableOnline onlyDim. h 21 cmEstimate: € 10 / 20 -
#85Een dekselvaas van Chinees porselein, met bloemen en draken in het decor. verschillende herstellingen aan het deksel.
A lidded vase of Chinese porcelain, decorated with flowers and dragons. Several repairs to the lid.No longer availableOnline onlyDim. Hoogte 30, Ø 19 cmEstimate: € 25 / 35