Similar lots by type
-
#95
Een lot van 3 handgemaakt, traditionele Wajang theaterpoppen.
-
#59J Van Neste
Een Art Nouveau bronzen vide-poche met druivelaar in het reliëf. Gesigneerd “J VAN NESTE”. Bijgevoegd vergulde bronzen vide-poche.
-
#2
Een vintage tafellampje in groen opalineglas.
-
#94
Een lot varia brocante. Beeldjes, biscuit, tin, verzilverd, tasje, etc. Circa 33 stuks. twee artikelen zijn kapot
-
#82
Een tableau met 30 locomotiefconstructieplaatjes.
-
#118
Een vintage zonspiegeltje in verguld kunststoffen kadertje. Kleine schade aan een zonnestraal.
-
#56Crystal Maastricht
Een paar vintage kristallen kaarshouders in originele doos, gemerkt. Bijvevoegd kristalglazen schoteltje met geopetrisch patroon.
-
#66Marc Sleen
“Nero”’. Een lot van 31 vintage strips, diverse titels, aantal dubbele exemplaren. Uitgaven 70’-80’. Bijgevoegd “Drakenomnibus”, HC.
-
#79
Een lot vintage kinderservies bestaande uit 2 warmhoudbordjes, 4 bordjes en een tas. Arzberg, Limoges en Benraad.
-
#46
“Illustration”. Een lot van 10 vintage maandbladen, anno 1936-1939
-
#74Amilcare Santini
Een Ivorine beeld van de Griekse godin Hebe. Onderaan gesigneerd.
-
#54Ludion
“Belgian Fashion design”. Een kunstboek, edited door Luc Derycke & Sandra van de Veire.
-
#65Roger Leloup
“Yoko Tsuno”. Een lot van 5 hardcover strips, nummers; 14, 15, 16, 17 & 19. UItgeverij “Dupuis”.
-
#198
“Guanyin”. Een houten gesculpteerd wandbeeld, Indonesië.
-
#50Marc Sleen
Een lot van 20 Nero strips, nieuwe uitgave.
-
#123
Een antieke microscoop in geel koper en staal met toebehoren in zijn originele houten kistje. Niet gemerkt.
-
#86Willy Vandersteen
Een lot van 8 Suske & Wiske, eerste drukken nieuwe reeks. Nummers; 106, 108 x2, 116 x2, 130, 148, 152.
-
#114Capo di Monte
Een lot van 13 stuks divers porselein, biscuit en kunststof beeldjes van Capo Di Monte.
-
-
#47Pour Vous
“POUR VOUS”. Een lot van 32 vintage weekbladen, anno 1939.
-
#77
Een kersenhouten humidor met hydrometer en een Credo bevochtiger.
-
#43Eumig
Een vintage 8mm, Eumig P8 Phonomatic projector, in originele verpakking.
-
#45Kwatta
“Zoologie”. Een vintage prentkaart boek anno 1934, uitgave door Kwatta.
-
#115Marti
Een paar houten schabben in W vorm. 1 grote, 1 kleine.
Other lots in this auction
-
#55A Prior
“Lost Locations”. Een paar kunstboeken. Catalogen naar aanleiding van de tentoonstelling te treinstation Brugge 2002.
-
#158Louis Peeters
“Paarden naar het werk”, een ets toegeschreven aan Louis Peeters.
"Horses at Work," an etching attributed to Louis Peeters. -
#221
Een lot van twee glazen vazen, bestaande uit een gele vaas en een vaas met een blauwe handgreep in antieke stijl.
A lot of two glass vases, including a yellow vase and a vase with a blue handle in antique style. -
-
#27
Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
A lot of luxury perfume samples from various brands including: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace, and others. -
#217
Een lot van drie modelvoertuigen in originele verpakking, bestaande uit een Chevrolet Impala uit "Live and Let Die", een Tuk Tuk uit "Octopussy" en een politiewagen uit Blake & Mortimer. Gemaakt van metaal en kunststof. 20ste eeuw.
A lot of three model vehicles in original packaging, consisting of a Chevrolet Impala from "Live and Let Die," a Tuk Tuk from "Octopussy," and a police car from Blake & Mortimer. Made of metal and plastic. 20th century. -
#266Jommeke Jef Nys
Een lot van 16 oude Jommeke strips.
A lot of 16 old Jommeke comics. -
#250
Een recente vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van vogels in cartouches.
A recent vase of Chinese porcelain with a multi-colored decor of birds in cartouches. -
-
#73Satsuma
Een Chinees Satsuma vaasje met figuren in het tafereel. Onderaan gemerkt “Made in China”.
A Chinese Satsuma vase with figures in the scene. Marked "Made in China" at the bottom. -
#162Rosenthal Coalport
Een lot van 2 vintage porseleinen sierbordjes, gemerkt Rosenthal en Coalport met bijgevoegd kannetje.
A lot of 2 vintage porcelain decorative plates, marked Rosenthal and Coalport, with accompanying small jug. -
#96
Een lot chromo-albums:- “Honderd portrettenvan beroemde mannen”. Gutermann N.V. Enkelen manco’s.- “Nos enfants Royaux”. Côte d’or.- “Onze oude steden”. Van Baarle’s ontbiijtkoek. - De Koninklijke familie”. Chocolade Jacques.- “Vincent Van Gogh” & “Pieter Breugel de Oudere”. Laboratoria Pharma-Union.- “Koningin Astrid”. Côte d’or.- “Verzameling van leerrijke kleurenprenten. Chocolade Jacques.
A lot of chromo albums:- "One hundred portraits of famous men". Gutermann N.V. Some missing.- "Our royal children". Côte d'or.- "Our old cities". Van Baarle's gingerbread.- "The Royal Family". Chocolade Jacques.- "Vincent Van Gogh" & "Pieter Breugel the Elder". Pharma-Union Laboratories.- "Queen Astrid". Côte d'or.- "Collection of instructive color prints". Chocolade Jacques.