Other lots by Raak
Similar lots by type
-
#55
Een bronzen luchtertje met een engel en 2 bloemvormige glazen kapjes.
-
#95
Een uit brons vergulde Napoleon III luchter met 3 lichtpunten. Eind XIXde eeuw.
-
#207
Een 12-delig servies, gemerkt Wiskemann. Bestaande uit grote messen, vorken, lepels en dessertmessen, vorken en lepels.
A 12-piece dinnerware set, marked Wiskemann. Consisting of dinner knives, forks, spoons, and dessert knives, forks, and spoons.Place a bid ›Estimate: € 120/180 -
#697Nimy
Een set van 2 vroeg 20ste eeuwse cache-pots in porselein met florale motieven gedecoreerd. Onderaan gemerkt Nimy.
-
#286Pierre VandelPeriod: 1970
Een vintage vierkante salontafel in messing en glas, ontworpen door Pierre Vandel.
-
#664
Een lot van 3 goudkleurig metalen mandjes in kubus vorm draadmodel, bijgevoegd mandje met schuine zijkanten.
-
#354
Een vintage zonspiegel, messing frame en bol spiegelglas.
-
#75
Een Art Deco koperen luchter met 5 lichtpunten en melkglazen coupes. 1 beugeltje aan coupehouder met breuk.
-
#187Francesco Librizzi Fontana ArtePeriod: 2017
“Setareh 4401”. Een moderne design tafellamp uit verguld polygoon metalen frame, wit satijnglazen bol en marmeren voet. Ontwerp door Francesco Librizzi voor Fontana Arte, 2017.
-
#105Glashütte LimburgPeriod: 1970
Hollywood Regency kroonluchter, gemerkt Glashutte Limburg, bestaande uit een messing schijf met 36 glazen hangmodules. Ca. 1970.
-
#179Christian DotremontPeriod: 1922-1979
"Dépassons l'anti-art", een litho van Christian Dotremont, een van de twee Belgen die betrokken waren bij de oprichting van de Cobra-beweging.nr 46/75, gesigneerd buiten de plaat.
-
#389
Een geslepen kleurloze coupe met verguld messingen voet en montuur.
-
#276Pierre VandelPeriod: 1970
Een vintage rechthoekige salontafel in messing en glas, ontworpen door Pierre Vandel. De spiegelrand van de glazen bladen zijn deels afgeschilferd.
-
#369Val Saint Lambert
Een vaas in kristal, rood in de massa gekleurd, gemerkt met sticker en onderaan Val Saint lambert.
-
#116Pierre VandelPeriod: 1970
Een vintage bar-cart in messing en glas, ontworpen door Pierre Vandel. Het onderste glas heeft een klein barstje in een hoek.
-
#603Schenkelaars
Een verzilverde tuba, Schenkelaars SM. in bijhorende koffer.
-
#181Bertaux
Een beeld in brons op zwart marmeren sokkel voorstellend een meisje met 3 honden, gemerkt Bertaux.
Place a bid ›Dim. h 51 cm -
#45
Een meerkleurige Venetiaans glazen luchter met enkele delen beschadigd en manco waaronder de onderste coupe.
-
#379Val Saint Lambert
Een vaas in kristal, groen in de massa gekleurd, gemerkt met sticker en onderaan Val Saint lambert.
-
#106Glashütte Limburg
Hollywood Regency kroonluchter, gemerkt Glashutte Limburg, bestaande uit een messing schijf met 36 glazen hangmodules. Ca. 1970.
-
#35
Een roze Venetiaans glazen luchter met 6 lichtpunten, 4 delen ontbreken zijnde 1 groot blad, 1 klein blad, 1 bloem en een deeltje van het onderhangend element.
-
#65
Een verguld messingen luchter met floraal decor, glazen centrale coupe en drie blakers.
-
#203Eric Solé Artemide Milano
“Mesmeri”. Een paar modern design wandarmaturen uit puitgiet aluminium. Binnenin gemerkt. Ontwerp door Eric Solé voor Artemide, Italië.
-
#608
Een modern design mat zwart metalen wandlampjes.
Other lots in this auction
-
#217
Een Misaal: “Appendix ad Missale Romanum, continens varias messas et commemorationes proprias sanctorum patriae et dioecesis leodiensis.” Typografie: Arnoldi Bronckart - Datering 1748. Met meerdere gravures.
-
#172Anne Rutten
“Dame met parelsnoer”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
-
#220
Een 18 kt witgouden hanger bezet met briljanten en diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct. en 5 robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
-
#431H. S.T. Lerche
Een tinnen schenkkan met floraal decor, vlinders en puto in reliëf (herstelling aan het hoofd). Gesigneerd bovenop het handvat.
Place a bid ›Dim. h 23 cm -
#228
Een lot van 2 wandlampen in verguls smeedijzer en 2 glazen vlam-toortsen
-
#617
Een paar drageoirs in geslepen kleurloos kristal, eind 19e, begin 20e eeuw. 1 deksel met schade.
-
#324
“Langgevelhoeve”, een tekening, pastel op papier, rechts onder onleesbaar gesigneerd.
-
#221Fabrique de Genève
Een muziekdoos in werkende staat, met nummers: ‘Il Bracio, Il Trovatore, La Favorita, La Traviata, Guillaume Tell, La Norma, Les Dragons de Villars, Lucie de Lammermoor’
Place a bid ›Dim. 51 x 22,5 cm -
#481
Een set van 2 Japanse bronzen vazen met draken in het reliëf, Meiji periode, dragen stempels vermoedelijk Yoshimasa, laat 19e, vroeg 20ste eeuws.
-
#633ML
Een bronsgepatineerd aardewerken beeldengroep op marmeren sokkel, gemonogrammeerd ML.
-
#477
Een Chinees porseleinen balustervaas met familiaal tafereel, opschriften en vlinder handvaten. Vroeg 20e eeuw.
-
#311
Een lot van 35 varia strips, diverse titels en uitgaven, bestaande uit; 8x Jan Kordaat, 9x Clifton, 6x Blueberry, 7x Lucky Luke, 5x De Smurfen.
Place a bid ›Estimate: € 60/90