Other lots in this auction
-
#129
Een lot tin, bestaande uit vier maatbekers, een klein schoteltje en twee klepkannen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 27.00 €Estimate: € 15/25 -
#253Albert Saverys
“Winterlandschap aan de Leie”. Kleurenlitho door Hebbelinck. Genummerd 326/350 buiten de plaat.
“La Lys en hiver”. Litho en couleurs par Hebbelinck. Numérotée 326/350 hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 47 x 62 cmEstimate: € 120/200 -
#107
Acht boeken, waarbij drie over huisdieren (kat, hond, paard), “Het bos en de mens” en de reeks “De vier seizoenen”. Uitgeverij Artis-Historia.
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Estimate: € 30/50 -
#210W. Linnig Jr.
“Kerkinterieur”. Ets. Gesigneerd en gedateerd. 1842-1890.
“Intérieur d’église”. Eau-forte. Signée et datée. 1842-1890.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 26 x 20 cmEstimate: € 20/25 -
#82
Een messingen melkkan.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 42 cmEstimate: € 15/20 -
#167
“Prise de l’ille de Bommel”, “ Combat d’Hooglède”, “Combat de Tirlemont et de Goizenhoven” & “Combat d’Anderlecht”. Vier prenten met betrekking tot Franse veldslagen onder Napoleon.
“Prise de l’ille de Bommel”, “ Combat d’Hooglède”, “Combat de Tirlemont et de Goizenhoven” & “Combat d’Anderlecht”. Quatre estampes concernant les batailles françaises sous Napoléon I.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 80/120 -
#236
Lot boeken over het leven van John F. Kennedy als president. Verschillende portretten in Hardcover. We voegen een cassette met “the wit of Kennedy” toe.
Lot de livres sur lavie de John F. Kennedy dans son rôle de président. Divers portraits en hardcover. Nous ajoutons une cassette “the wit of Kennedy”.No longer availableOnline onlyEstimate: € 100/150 -
#123
Een stempel met een aantal drukjes.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 15/25 -
#16
Drie aardewerken schotels: een klein Delfts bordje met een blauw en wit decor met een kerkje. XIXde eeuw. Een taartschotel van blauw en wit aardewerk. Onderaan gemerkt : Moustier. XIXde eeuw. Een achtkantige schotel van blauw en wit Chinees porselein (25 x 33 cm)(randslijtage en haarscheur). Tijdperk Tao Kuan.
Trois plats en faïence: une petite assiette à décor d’une église en bleu et blanc. XIXe siècle. Plat à gâteau en bleu et blanc, marque: Moustier, XIXe siècle. Plat octogonal en porcelaine de Chine bleue et blanche (25 x 33 cm)(usure au bord et cheveu), époque Tao Kuan.No longer availableOnline onlyActive bid: 38.00 €Estimate: € 60/80 -
#199Lei Tomsin
“Boefje”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1949.
“Le petit escroc”. Huile sur toile. Signée et datée 1949.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 40 x 45 cmEstimate: € 80/120 -
#48
Een lot van vijf asbakken, waarbij twee van Hapag - Lloyd, één van Winfield, één van Casinos Barrière en één van het Casino de Namur.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Estimate: € 15/30 -
#12Beloutj
Een Oosters wollen bidkleed.
Un tapis de prière d’Orient en laine.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. 92 x 136 cmEstimate: € 40/60