#643Een bronzen olielamp in de vorm van een Kinnari, Indonisië.
#629Een antieke rechthoekige spiegel met een vergulde hout omlijsting. Begin 20e eeuw.
An antique rectangular mirror with a gilded wooden frame. Early 20th century.No longer availableDim. 113 x 85Estimate: € 200 / 220 -
#575Een brons bijzettafeltje met geaderd marmeren blad in klavervorm.
#447Een Afrikaans hout gesculpteerd helm/masker.
#344“Landschap met molen”, een schilderij, 19e eeuws, olieverf op paneel met een Nederlands zicht. Links onder gesigneerd.
A lithograph on paper, monogrammed 'GP' and numbered 7/8.No longer availableDim. 54 x 42 cmEstimate: € 40 / 60