#476Een handgeknoopt tapijt, overwegend rood. Gemerkt Azerbaijah Baku.
#532Daniel Boucherie“Liggend naakt”, een tekening in potlood, gesigneerd ‘Daniel Boucherie’.
#742Valmazan“Valmazan - Spain”. Een kandelaar in verzilverd metaal voor drie kaarsen gemonteerd om een schaal. Gemerkt.
#517Een set van 2 houten handbeschilderde tafellampen met opgehoogde figuren.
#254Een polychroom houten Corpus Christi, armen manco, 18e-19e eeuw.
A polychrome wooden Corpus Christi, arms missing, 18th-19th century.No longer availableDim. 41 cmEstimate: € 150 / 250 -
#609Een buffet met opzet van noten-en eikenhout. Omstreeks 1900.
#401Een vintage porseleinen beeld van 2 flamingo’s, Tay, Italy.
#396Een telefoontafeltje met 1 lade. Fineer van het blad vertoont barstjes.
#619Een rechthoekige spiegel in een houten lijst met goud- en zwartkleurige accenten en gebeeldhouwde details. 19de eeuw.
#621Een gefineerd vierkante eikenhouten salontafel.
A veneered square oak coffee table.No longer availableDim. 35 x 100 x 100 cmEstimate: € 60 / 90