Other lots in this auction
-
#657Mathmos LunarEen xxl lavalamp van Mathmos, model Lunar, gebaseerd op de raket van ‘Kuifje naar de maan’ en ‘Mannen op de maan’. De schakelaar is stuk en de punt bovenaan ontbreekt alsook gedeukt.
An xxl Mathmos lava lamp, Lunar model, based on the rocket from 'Destination Moon' and 'Explorers on the Moon' in Tintin comics. The switch is broken, the top point is missing, and dented.No longer availableDim. h 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#341Marc Sleen“De avonturen van Nero en Co”, een lot van 3 Nero albums met originele schets, gesigneerd door Marc Sleen. ‘De groene patreel’, Het knalgele koffertje’ en ‘De daverende Pitteleer’.
"The adventures of Nero and Co", a lot of 3 Nero albums with original sketch, signed by Marc Sleen. 'The green patreel', 'The bright yellow suitcase', and 'The resounding Pitteleer'.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#449Een spiegel in een houtgesculpteerde kader met verliefde vogels en een overvloed aan bloemen.
A mirror in a wooden sculpted frame with lovebirds and an abundance of flowers.No longer availableDim. 100 x 55 cmEstimate: € 60 / 80 -
#659Een grote 19e eeuwse Delfts blauwe porseleinen kom met florale motieven. Tekenen van restauratie aan de bovenrand.
A large 19th-century Delft blue porcelain bowl with floral motifs. Signs of restoration on the top edge.No longer availableDim. h 15 x Ø 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#487Zes diverse sierstukken. Drie diverse guirlandes van verguld gips, een gebeeldhouwd meubelpaneel uit de XVIIde eeuw en eentje uit het einde van de XIXde eeuw. We voegen er een grote ronde koperen plaquette met logo van CAEC (?) aan toe.
Six ornements divers. Trois guirlandes diverses en plâtre doré, un panneau de meuble sculpté du XVIIème siècle et un de la fin du XIXème siècle. On y ajoute une grande plaque ronde en cuivre avec le logo du CAEC (?).No longer availableDim. Ø: 28 cmL: 29-52 cm20x42 cm14x57 cmEstimate: € 100 / 150 -
#463Een Chinees porseleinen vaas met decor van personages. Op sokkel.
A Chinese porcelain vase with character decoration. On a pedestal.No longer availableDim. h 63 cm, Ø 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#392“Kinderportret”, een tekening op papier, potlood en inkt, monogram SW.
"Child portrait," a drawing on paper, pencil and ink, monogram SW.No longer availableDim. 18 x 15 cmEstimate: € 30 / 50 -
#557Een paar zuilen van gepolychromeerd hout in Egyptische stijl.
A pair of polychrome painted wooden columns in Egyptian style.No longer availableDim. H. 200 cmEstimate: € 200 / 300 -
#438Een set van 2 dekselvazen in Imari porselein.
A set of 2 lidded vases in Imari porcelain.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#537Vincenzo Cinque“Visser met pijp en kruikje”, een bronzen buste op marmeren voet, gesigneerd Vincenzo Cinque.
"Fisherman with pipe and jug", a bronze bust on marble base, signed Vincenzo Cinque.No longer availableDim. h 43 cmEstimate: € 300 / 400 -
#63Ilona Schenke Alt Beck & GottschalkEen vintage pop uit porselein, hout en kunststof. In de nek gemerkt. Made in Germany 2 1/2.
A vintage doll made of porcelain, wood, and plastic. Marked in the neck. Made in Germany 2 1/2.No longer availableDim. L: 56 cmEstimate: € 100 / 200 -
#174Daniel Boucherie“Siai Marcetti SF-260M”, airbrush op schilderspaneel, gesigneerd ‘Daniel Boucherie’.
"Siai Marchetti SF-260M", airbrush on painter's panel, signed 'Daniel Boucherie'.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 300 / 500

