#550
Een geelgouden set, 18 K bestaande uit een paar oorbellen en een ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ca 0,70 ct en met gele saffieren. (er ontbreekt één steentje).
Un ensemble en or jaune, 18 K, composé d'une paire de boucles d'oreilles et d'une bague sertie de diamants d'un poids combiné d'environ 0,70 ct et de saphirs jaunes. (une pierre manque).No longer availableDim. 12,8 gEstimate: € 500/550 -
#503
“Theaterspeler”. Een fijn gesculpteerde ivoren okimono met roterend gezicht. Onderaan gesigneerd.
Theatre Player . Un okimono en ivoire finement sculpté avec une face tournante. Signé en bas.No longer availableDim. h: 10,5 cmEstimate: € 100/120 -
#144Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Kempische hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#146
Commode Louis XVI en acajou de style Adam. Trois tiroirs et plateau en marbre gris. XIXème siècle.No longer availableDim. 90 x 125 x 63 cmEstimate: € 400/600 -
#334Jozef TilleuxPeriod: 1896 - 1978
#241Alfa, Italy
#580
Een geelgouden herenring 18 K bezet met een solitaire diamant van ca 0,40 ct.
#195
Een 18 K geelgouden broche bezet met diamanten in zilver gezet met een gezamenlijk gewicht van +- 2,50 ct. en een centrale parel. (er ontbreken twee kleine steentjes).
Une broche en or jaune 18 carats sertie de diamants sertis sur argent d'un poids combiné de + - 2,50 ct. Et une perle centrale. (Il manque deux petites pierres).No longer availableDim. 11,30 gEstimate: € 800/1000 -
#413Leopold Van Esbroeck
“Zittende vrouw.” Een beeld van gesculpteerd notenhout.
#237
#434
“Hond met bloem”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd ‘AM’.
Chien avec fleur . Huile sur toile. Monogrammée AM .No longer availableDim. 51 x 67 cmEstimate: € 40/50 -
#194
Trumeau en bois doré de style Louis XVI. Coiffe aux oiseaux et fleurs.No longer availableDim. 168 x 83 cmEstimate: € 240/280