#176Ile des Vergelesses A.C. Pernand-Vergelesses 1e Cru Louis Latour, Beaune M.O. 1967 aantal: 12 bt 5 à 8 cm, enkele beschadigde capsules
No longer available -
#390Beaujolais-Leynes Le Clos A.C. Beaujolais-Village Ch. de Lavernette, H. de Boissieu, Leynes M.C. 0.D. 2003 aantal: 6 bt
No longer available -
#60Lot rode wijn
aantal: 11 bt Trentino Merlot D.O.C. Cantina Sociale d’Isira M.O. 1992 aantal: 1 bt Los Monteros D.O. Valencia Vino Tinto de Las Lomas M.O. 1998 aantal: 1 bt Chaberlay
Patriarche, Beaune M.O.
aantal: 4 bt Corbières A.C. Sat. F34370 M.O.
aantal: 5 bt
No longer available -
#120Lot bourgogne
aantal: 12 bt Saint-Véran A.C. M. Vincent & Fils, Ch. de Fuissé M.D. 1987 aantal: 6 bt Beaune 1e Cru Clos des Aigrots A.C. Dom. Pierre-Yves Masson, Ch. de Bligny M.C. 1983 aantal: 6 bt
No longer available -
#69Lot rode bordeaux
aantal: 5 bt Ch. Larmande A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1994 aantal: 2 bt Ch. Larmande A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1995 aantal: 3 bt
No longer available -
#470Pinot Noir I.G.P. Aude Hauterive Dom. La Bastide M.D. O.D. 2014 aantal: 12 bt
No longer available -
#466Pinot Noir I.G.P. Aude Hauterive Dom. La Bastide M.D. O.D. 2014 aantal: 12 bt
No longer available -
#142Traminer A.C. Alsace A. & R. Barrière Frères, Nuits
0 aantal: 7 bt beschadigde etiketten
No longer available -
#40Lot rode wijn
aantal: 10 bt Madiran A.C. Vicomte Dernard de Romanet, St-Jean d’Ardières M.P. 1983 aantal: 3 bt Madiran Dom. Damien A.C. A. Beheity, Aydié M.D. 1995 aantal: 7 bt
No longer available -
#391Ch. du Tertre A.C. Margaux 5e grand cru classé M.C. 2003 aantal: 11 bt
No longer available -
#167Volnay-Caillerets A.C. Volnay 1e cru Louis Latour, Beaune M.O. 1964 aantal: 5 bt 4 à 6 cm, 1 etiket manco
No longer available -
#215Ch. Carcanieux A.C. Médoc Cru bourgeois M.C. O.K. 1978 aantal: 12 bt