#282Ch. Talbot A.C. St-Julien 4e grand cru classé M.C. O.K. 1995 aantal: 12 bt
No longer available -
#382Ch. Carbonnieux A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé M.C. O.K. 2008 aantal: 6 bt
No longer available -
#162Collectie sigaren: CD, Havana, Don Pablo etc. en enkele toebehoren. Einde XXste eeuw
aantal:
No longer available -
#103Lot rode bordeaux
aantal: 12 bt
Ch. Paradis A.C. St-Emilion
M.C. 1985 aantal: 3 bt
Ch. La Grange A.C. Bordeaux
M.C. 1985 aantal: 1 bt
Ch. Calon-Ségur A.C. St-Estèphe 3e grand cru classé M.C. 1985 aantal: 1 bt
Ch. de Castets A.C. 1e Côtes de Blaye
M.C. 1985 aantal: 1 bt
Ch. Rouquette A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. 1985 aantal: 1 bt
Ch. Turcaud A.C. Bordeaux
1985 aantal: 1 bt
Ch. Côtes Trois Moulins A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1985 aa(..)
No longer available -
#239Ch. Les Barraillots A.C. Margaux
M.C. 1990 aantal: 12 bt
No longer available -
#411Ch. Carbonnieux A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé M.C. O.K. 2014 aantal: 6 bt
No longer available -
#161Collectie sigaren: CD, Havana, Unico, Balmoral Clavejo Coronas, Lafayette Liberty, Cogétama, Vieil Anvers Verhellen, etc. Einde XXste eeuw
aantal:
No longer availableDim. cm -
#318Ch. Haut-Tropchaud A.C. Pomerol
M.C. 2000 aantal: 1 Bt.
No longer available -
#329Lot rode wijn
2001 aantal: 9 bt
La Cuvée Mythique Vin de Pays d’Oc Les Vignerons du Val d’Orbieu M.O. 2001 aantal: 7 bt
Cistus A.C. Faugères Ch. La Liquière M.C. 2001 aantal: 2 bt
No longer available -
#335Ch. Bellevue A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 12 bt
No longer available -
#398Ch. Lagrange A.C. Pomerol
M.C. O.K. 2010 aantal: 12 bt
No longer available -
#242Ch. Lafaurie-Peyraguey A.C. Sauternes 1e grand cru classé M.C. 1992 aantal: 11 bt