#257Clos du Marquis A.C. St-Julien S.C. Ch. Léoville Las Cases M.C. 1993 aantal: 6 bt
No longer available -
#53Lot rode wijn
aantal: 11 bt
Ch. de Majoulière Cuvée Béaterice A.O.P. Coteau Varois en Provence
M.C. 2014 aantal: 4 bt
Mas Cal Demoura Terre de Jonquières A.C. Terrasses de Larzac
M.O. 2015 aantal: 3 bt
Les Bastides dr’Alquier A.C. Faugères J.M. & V. Alquier, Faugères M.P. 2016 aantal: 4 bt
No longer available -
#161Collectie sigaren: CD, Havana, Unico, Balmoral Clavejo Coronas, Lafayette Liberty, Cogétama, Vieil Anvers Verhellen, etc. Einde XXste eeuw
aantal:
No longer availableDim. cm -
#425Purple Angel D.O. Valle de Conchagua Montes, Chimbarongo M.O. 2017 aantal: 5 bt
No longer available -
#163Collectie sigaren: Cohiba , Bolivar, Te Amo, Havana, Sumatra, Brasil etc. evenals een humidor (schade), eveneens met sigaren Einde XXste eeuw
aantal:
No longer available -
#409Ch. Fougueyrat A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 2014 aantal: 8 bt
No longer available -
#225Oberemmeler Rosenberg Riesling Spätlese Q.m.P. Mosel-Saar-Ruwer - Trocken Reichsgraf von Kesselstatt, Trier E.A. 1989 aantal: 6 bt 1 etiket lichtjes beschadigd
No longer available -
#416Lot rode bordeaux
2015 aantal: 6 bt
Ch. La Marzelle A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2015 aantal: 2 bt
Ch. Saint-Ange A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 2015 aantal: 2 bt
Ch. La Gorce A.C. Médoc Cru bourgeois M.C. 2015 aantal: 2 bt
No longer available -
#273Lot rode bordeaux
1995 aantal: 7 bt
Les Fiefs de Lagrange A.C. St-Julien Ch. Lagrange S.A. M.P. 1995 aantal: 2 bt
Ch. Poujeaux A.C. Moulis Cru grand bourgeois exceptionnel M.C. 1995 aantal: 5 bt
No longer available -
#203Mayne-Chapelle A.C. St-Emilion Jean Nony, Bordeaux M.O. 1985 aantal: 12 bt
No longer available -
#429Terras Gauda D.O. Rias Baixas O Rosal, Pontevedre M.O. O.D. 2020 aantal: 12 bt
No longer available -
#81Lot rode bordeaux
aantal: 6 bt
Ch. Cazeau Cuvée Prestige A.C. Bordeaux
M.C. 2006 aantal: 3 bt
M.C. 2007 aantal: 1 bt
Ch. La Lagune A.C. Haut-Médoc 3e grand cru classé M.C. 2007 aantal: 1 bt
Ch. Villars A.C. Fronsac
M.C. 2010 aantal: 1 bt