#251Ch. Le Bon Pasteur A.C. Pomerol
M.C. O.K. 1993 aantal: 12 bt
No longer available -
#4Lot witte wijn
aantal: 12 Bt.
Sauvignon de Touraine A.C. Touraine Delhaize M.B. 1990 aantal: 2 Bt.
Tokay Pinot Gris A.C. Alsace Bollenberg Vallée Noble Les caves de la Route du vin M.F. 2003 aantal: 2 Bt.
La Princesse Chardonnay Vin de Pays d’Oc Les Crus Prévendus M.O. 2004 aantal: 3 Bt.
Dom. Pagnier A.C. Chablis Les héritiers du Marquis de Bieville M.O. 2004 aantal: 1 Bt.
Pinot Gris A.C. Wellenstein Veilchenberg Premier cru Les caves de la Route du vin M.O(..)
No longer available -
#103Lot rode bordeaux
aantal: 12 bt
Ch. Paradis A.C. St-Emilion
M.C. 1985 aantal: 3 bt
Ch. La Grange A.C. Bordeaux
M.C. 1985 aantal: 1 bt
Ch. Calon-Ségur A.C. St-Estèphe 3e grand cru classé M.C. 1985 aantal: 1 bt
Ch. de Castets A.C. 1e Côtes de Blaye
M.C. 1985 aantal: 1 bt
Ch. Rouquette A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. 1985 aantal: 1 bt
Ch. Turcaud A.C. Bordeaux
1985 aantal: 1 bt
Ch. Côtes Trois Moulins A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1985 aa(..)
No longer available -
#232Ch. Gloria A.C. St-Julien
M.C. K. 1989 aantal: 11 bt
No longer available -
#191Ch. Grand-Mayne A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1980 aantal: 12 bt
No longer available -
#397Montes Alpha M D.O. Santa Cruz Apalta Single Estate, Montes S.A. Colchagua M.O. O.K. 2010 aantal: 6 bt
No longer available -
#229Porte du Roy A.C. St-Emilion grand cru
M.P. 1989 aantal: 6 bt
No longer available -
#18Lot witte wijn
aantal: 11 bt
Rioja Crianza D.O. Bierzo Marquès de Murrieta (Ygay), Logroño
1981 aantal: 4 bt
Rioja Crianza D.O. Marquès de Murrieta (Ygay), Logroño
1982 aantal: 4 bt
Rioja D.O. Marquès de Murrieta (Ygay), Logroño
aantal: 1 bt onleesbaar etiket
Rueda D.O. Marquès de Riscal, Rueda
1986 aantal: 2 bt
No longer available -
#162Collectie sigaren: CD, Havana, Don Pablo etc. en enkele toebehoren. Einde XXste eeuw
aantal:
No longer available -
#315Ch. Pascaud Réserve A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. O.D. 2000 aantal: 12 bt
No longer available -
#367Ch. Chasse-Spleen A.C. Moulis-en-Médoc Grand cru bourgeois exceptionnel M.C. K. 2005 aantal: 9 bt
No longer available -
#72Clos du Mont-Olivet A.C. Châteauneuf-du-Pape Joseph Sabon & Fils, Châteauneuf M.B.
aantal: 11 1 hbt