#191
Barbaresco Nervo D.O.C.G. Barbaresco Pertinace, Treiso M.O. D. 2011 aantal: 5 bt
No longer available -
#71
Ch. Pichon-Longueville Baron A.C. Pauillac 2e grand cru classé M.C. 1993 aantal: 11 bt
No longer available -
#205
Purple Angel D.O. Valle de Colchagua - 92% Carmenère 8% Petit Verdot Montés S.A. Chimbarongo M.O. 2017 aantal: 6 bt
No longer available -
#154
Les Fines Caillottes A.C. Pouilly-Fumé Jean Pabiot, Pouilly s/Loire M.O. 1999 aantal: 12 bt
No longer available -
#148
Dom. de Salvert A.C. Coteaux du Layon G. Bureau, Martigné-Briand M.D. 1999 aantal: 12 bt
No longer available -
#7
Lot witte wijn
aantal: 11 bt
Ch. de Beauregard A.C. Saumur Philippe & Alain Gourdon, Le Puy-N-Dame M.C. 1990 aantal: 3 bt
Ch. Barbeyrolles A.C. Côtes de Provence Régine Sumeire, Gassin M.C. 1990 aantal: 1 bt
Herxheimer Hönigsack Gewürztraminer Spätlese Q.m.P. Rheinpfalz Weingut Schlösser, Herxheim E.A. 1990 aantal: 2 bt
Ungsteiner Honigsäckel Riesling Auslese Q.m.P. Rheinpfalz Weingut Bärenhof, Bad-Durkheim-Ungstein E.A. 1992 aantal: 1 50 cl
Gewurztraminer (..)
No longer available -
#116
Chassagne-Montrachet 1e Cru Les Morgeots A.C. Chartron & Trébuchet, Puligny M.O. 1995 aantal: 12 bt
No longer available -
#36
Coteaux du Tricastin A.C.
Maire & Fils à Beaune M.O. O.D. 0 aantal: 11 bt beschadigde etiketten
No longer available -
#28
Lot rode bourgogne
aantal: 12 bt
Santenay Les Charrons A.C.Santenay René Lamy-Pillot, Chassagne M.P. 1976 aantal: 6 bt
Bourgogne Passetoutgrains A.C.
René Lamy-Pillot, Chassagne M.P. 1978 aantal: 6 bt
No longer available -
#131
Rully La Chaume A.C. Chartron & Trébuchet, Puligny M.O. 1998 aantal: 8 bt
No longer available -
#164
Pouilly-Fumé A.C. André & Edmond Figeat, Pouilly s/Loire M.D. 2000 aantal: 11 bt
No longer available -
#57
Les Bouquets de Jeannette A.C. Côtes de Provence Dom. de la Jeannette, Hyères M.D. 1992 aantal: 12 bt