#138
Savigny-les-Beaune A.C. Lupé-Cholet, Nuits M.O. 1998 aantal: 12 bt
No longer available -
#28
Lot rode bourgogne
aantal: 12 bt
Santenay Les Charrons A.C.Santenay René Lamy-Pillot, Chassagne M.P. 1976 aantal: 6 bt
Bourgogne Passetoutgrains A.C.
René Lamy-Pillot, Chassagne M.P. 1978 aantal: 6 bt
No longer available -
#195
Guidalberto I.G.T. Toscana Tenuta San Guido, Castagneto Carducci M.O. D. 2012 aantal: 5 bt
No longer available -
#53
Santenay 1e Cru Clos du Passe Temps A.C. Dom. René Fleurot, Santenay M.D. 1990 aantal: 6 bt
No longer available -
#63
Ch. Pape Clément A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé de Graves en rouge M.C. 1992 aantal: 8 bt
No longer available -
#4
Lot witte wijn
aantal: 11 bt
Sancerre A.C. Cellier Montrichardais, Montrichard M.O. 1977 aantal: 1 bt
Sancerre Clos les Boucaults A.C. Roger Naudet, Sury M.P. 1977 aantal: 3 bt
Compagnon Ermitage
Provins, Valais M.O. 1977 aantal: 2 bt
Bergspritze Riesling
M.O. 1959 aantal: 1 bt
Carema D.O.
Luigi Ferrando e Figlio, Ivrea M.O. 1982 aantal: 1 bt
Riesling Cuvée Frédéri Emile A.C. Alsace Trimbach, Ribeauvillé M.O. 1983 aantal: 1 bt
Ch. de Suron(..)
No longer available -
#36
Coteaux du Tricastin A.C.
Maire & Fils à Beaune M.O. O.D. 0 aantal: 11 bt beschadigde etiketten
No longer available -
#32
Lot wijn
aantal: 12 bt
Margaret River Chardonnay Art Series Wine of Australia Leeuwin Estate, Withcliffe M.O. 2004 aantal: 6 bt
Margaret River Cabernet Sauvignon Art Series Wine of Australia Leeuwin Estate, Withcliffe M.O. 1999 aantal: 4 bt
Margaret River Cabernet Sauvignon Art Series Wine of Australia Leeuwin Estate, Withcliffe M.O. 2001 aantal: 2 bt
No longer available -
#93
Ch. La Dominique A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1994 aantal: 2 bt
No longer available -
#173
Plaisir de Merle Cabernet Sauvignon Wine of Origin Paarl Plaisir de Merle Ltd, Simondium M.O. 2001 aantal: 4 bt
No longer available -
#126
Ch. Theulet A.C. Monbazillac Alard, Monbazillac M.C. 1998 aantal: 12 bt
No longer available -
#72
Ch. Pichon-Longueville Baron A.C. Pauillac 2e grand cru classé M.C. 1993 aantal: 12 bt