Other lots in this auction
-
#20Vijf verschillende broches waarvan één met parelmoer, we voegen er en haarkam aan toe.
Five different brooches, one of them with mother-of-pearl, we are adding a hair comb.Estimate: € 20 / 30 -
#11Edmond HansenEen smeedijzeren rozentakje. Gesigneerd Edm Hansen.
A wrought iron rose twig. Signed Edm Hansen.Dim. B 20, H 10 cmEstimate: € 30 / 50 -
#26Een messingen plantenstaander met twee niveaus, opengewerkt in Louis XV stijl.
A brass plant stand with two levels, openwork in the Louis XV style.Dim. 67 x 30 x 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#261“Harlekijnen.” Zwart-wit foto.
"Harlequins." Black and white photograph.Dim. 39 x 27 cmEstimate: € 40 / 45 -
#322Elie Van Damme‘Zittend meisje’, een aardewerken Amphora beeldje door Elie Van Damme. Gemerkt; N°12, AMPHORA.
'Sitting Girl', a terracotta Amphora figurine by Elie Van Damme. Marked; N°12, AMPHORA.Dim. Hoogte 34 cmEstimate: € 60 / 80 -
#221G. Veltkamps“Begijnhof te Leuven”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd G. Veltkamps.
"Beguinage in Leuven", a painting, oil on panel, signed by G. Veltkamps.Dim. 36 x 27 cmEstimate: € 30 / 50 -
#189Steiff, GermanyZes pluche knuffels, één aap, één kikker, één krokodil, één nijlpaard en twee neushoorns,op de aap na allen gemerkt Steiff.
Six plush cuddly toys, one monkey, one frog, one crocodile, one hippopotamus, and two rhinoceroses, all marked Steiff except for the monkey.Dim. l 32 cmEstimate: € 75 / 100 -
#57Christofle FranceEen set van 2 verzilverd metalen kandelaars, één arm is hersteld. Gemerkt.
A set of 2 silver-plated metal candlesticks, one arm has been repaired. Marked.Dim. h 20 x b 24.5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#27Een hoorn des overvloeds uit brons en porselein, met mythologische figuren gedecoreerd, gemerkt.
A cornucopia made of bronze and porcelain, decorated with mythological figures, marked.Dim. h 52 cmEstimate: € 50 / 75 -
#256Een notenhouten armstoel met naaldwerk bekleed, met decor van een hofdame.
A walnut armchair upholstered with needlework depicting a court lady.Dim. 116 x 80 x 60 cmEstimate: € 150 / 200 -
#13Een verzilverde thee caddy met twee vakken. Gemerkt WWH & Co, EP.
A silver-plated tea caddy with two compartments. Marked WWH & Co, EP.Dim. H 15, B 17, D 11 cmEstimate: € 50 / 70 -
#382Clement Van LysebettenPeriod: 1921 - 1996“Naakt aan den toog”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Clement Van Lysebetten.
"Nude at the bar". A painting, oil on panel, signed by Clement Van Lysebetten.Dim. 52.5 x 36.5 cmEstimate: € 80 / 120

