#532“Gestileerd onderlichaam”. Een schilderij, gouache op papier.
"Stylized lower body." A painting, gouache on paper.Dim. 49 x 64 cmEstimate: € 80 / 120 -
#326Een staande lamp met gedreven messing voet, kap beschadigd.
A floor lamp with embossed brass base, damaged shade.Dim. h 170 cmEstimate: € 30 / 50 -
#413Een paar grote dekselvazen van blauw-wit geglazuurd Chinees aardewerk. Met een decor van leeuwen.
A pair of large lidded vases of blue and white glazed Chinese earthenware. Decorated with lions.Dim. Hoogte 53 cmEstimate: € 250 / 300 -
#599Champagnecoupes en portoglaasjes van geslepen kristal.
Champagne coupes and port glasses made of cut crystal.Dim. Ø 5,5 & 10 cmEstimate: € 40 / 60 -
#354Een lot van drie aardewerken bierkruiken.
A lot of three earthenware beer mugs.Dim. Hoogte 12 cmEstimate: € 10 / 15 -
#185PokémonEen groot lot Energy en Trainer cards. In een ‘Tripple power Mewtwo EX tin’.
A large lot of Energy and Trainer cards. In a 'Tripple power Mewtwo EX tin'.Estimate: € 10 / 15 -
#209“Abstracte boot”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
"Abstract boat". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.Dim. 31 x 48 cmEstimate: € 80 / 160 -
#196MattelEen jaren 80 Barbiepop met een lot kleding.
A 1980s Barbie doll with a lot of clothing.Dim. h 30 cmEstimate: € 20 / 30 -
A bronze bust of Christ with a crown of thorns. Stamped on the back with 267A.Dim. Hoogte 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#53Een Chinees schaaltje in spinazie-jade. Toegevoegd een onyx schaaltje.
A Chinese bowl in spinach jade. Included is an onyx bowl.Dim. h 5 x Ø 10 cmEstimate: € 30 / 50 -
#544Thankawiel, een schilderij, gemengde techniek op gemaroufleerd doek.
Thankawheel, a painting, mixed technique on marouflaged canvas.Dim. 73 x 46,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#180“Dorpszicht”, een schilderij, olieverf op doek, niet gesigneerd. Doek met kleine schade.
"Village View", a painting, oil on canvas, unsigned. Canvas with minor damage.Dim. 24.5 x 19 cmEstimate: € 10 / 20