Other lots in this auction
-
#19Julien SeverinStudie naar voeten en de rug van een jongen. Potlood op bruin papier, recto verso in plexiglazen kader. Getekend Severin.
Study of the feet and back of a boy. Pencil on brown paper, framed in plexiglass, signed Severin.Dim. 17/12 cmEstimate: € 40 / 60 -
#280CartierEen verzilverd metalen en vergulde sigarenknijper. In originele doos.
A silver-plated metal and gilded cigar clipper. In original box.Dim.Estimate: € 50 / 80 -
#412“Campbell’s”. Litho naar Andy Warhol, draagt een handtekening.
"Campbell’s". Lithograph after Andy Warhol, bearing a signature.Dim. 29 x 19 cmEstimate: € 200 / 220 -
#99‘Zicht op Antwerpen vanaf linkeroever’, olieverf op doek. Een postimpressionistisch werk, niet getekend.
'View of Antwerp from the left bank', oil on canvas. A post-impressionist piece, not signed.Dim. 54/73 cmEstimate: € 80 / 120 -
#139Een lot van 2 Chinees porseleinen vazen met floraal decor. 1 met 6-hoekige vorm, onderaan gemerkt.
A lot of 2 Chinese porcelain vases with floral decoration. 1 with hexagonal shape, marked at the bottom.Dim. 35 & 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#272Silvester Corp, ChicagoGrote mondgeblazen vaas van roze glas. Met een opgelegde rand en een iriserende kraag. Onderaan gemerkt.
Large mouth-blown vase of pink glass. Featuring an applied rim and an iridescent collar. Marked at the bottom.Dim. H. 26 cmEstimate: € 30 / 50 -
#54Vier paar manchetteknopen met diverse fantasieversiering.
Four pairs of cufflinks with various decorative embellishments.Estimate: € 20 / 30 -
#287Een handgeknoopt wollen tapijtje, aan de rand versierd met kwasten en kralen.
A hand-knotted wool carpet, adorned with tassels and beads along the edge.Dim. 66/94 cmEstimate: € 30 / 50 -
#294Gerard JacobsPeriod: 1865 - 1958“Aan de waterkant”, een schilderij, olieverf op schilderspaneel, gesigneerd Ger. Jacobs.
"At the Water's Edge", a painting, oil on panel, signed Ger. Jacobs.Dim. 28 x 36 cmEstimate: € 40 / 60 -
#169“Straat personages”. Een tekening, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd. Verso schilderij, waterverf, van een dame op een stoel.
"Street characters". A drawing, mixed media on paper. Signed at the bottom. On the reverse side, a watercolor painting of a lady sitting on a chair.Dim. 23 x 16 & (25 x 18) cmEstimate: € 200 / 250 -
#335F.T.Een druiventonnetje met onderschaal en likeurset in Vlaams aardewerk. ‘Belgium 126’. Met zes ‘glaasjes’ waarvan één gebroken.
A grape barrel with undersaucer and liqueur set in Flemish earthenware. 'Belgium 126'. With six 'glasses', one of which is broken.Dim. 30 x 23 & h 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#197‘Hoeve’. Monochrome ets, getekend in de plaat; JPV, 1938.
'Farmhouse'. Monochrome etching, signed in plate; JPV, 1938.Dim. 30/38 cmEstimate: € 25 / 35

