Other lots in this auction
-
#254F. Doorenbos“Hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘75.
“Homestead”. Oil on canvas. Signed and dated '75.Dim. 60 x 70 cmEstimate: € 40 / 60 -
#240Een 18 kt witgouden tennisarmband bezet met briljanten een gezamenlijk gewicht van 3,13 ct. FVVS.
An 18 kt white gold tennis bracelet set with round brilliant-cut diamonds totaling 3.13 ct. FVVS.Dim. 8,57 gEstimate: € 2600 / 2800 -
#169“Straat personages”. Een tekening, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd. Verso schilderij, waterverf, van een dame op een stoel.
"Street characters". A drawing, mixed media on paper. Signed at the bottom. On the reverse side, a watercolor painting of a lady sitting on a chair.Dim. 23 x 16 & (25 x 18) cmEstimate: € 200 / 250 -
#514Gustaaf Wappers‘Portret van een man met baard’, olieverf op doek. Getekend Wappers.
‘Portrait of a man with a beard’, oil on canvas. Signed Wappers.Dim. 30/24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#142Ernest WelvaertPeriod: 1880 - 1946“Het bewerken van het land”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd. Kleine verfschade aan het doek. Gedateerd 1930.
"The cultivation of the land", a painting, oil on canvas, signed. Small paint damage on the canvas. Dated 1930.Dim. 71 x 110 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#304‘Ikaro’, een draagbaar vintage televisietoestel door Minerva. Kabel is manco.
'Ikaro', a portable vintage television set by Minerva. Cable is missing.Dim. H 27, B 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#241Maria SegersPeriod: 1922 - 1979“Het huwelijksaanzoek”, een tekening, potlood en inkt op papier, gesigneerd.
"The Marriage Proposal," a drawing in pencil and ink on paper, signed.Dim. 26 x 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#154MärklinEen gevarieerd lot Märklin sporen en toebehoren. Zes doosjes K 2261, een lotje gebogen sporen 2233, Twee doosjes 2 X 2263, railhulpstuk 7224, dubbele kruiswissel 2260, een partij stootblokken 7391, een onderbouw montageset voor kraan 7054, spoorovergang 7592, seinlichten, drie transformers en een schakeldoos.
A varied lot of Märklin tracks and accessories. Six boxes K 2261, a set of curved tracks 2233, Two boxes 2 X 2263, track accessory 7224, double slip switch 2260, a batch of buffers 7391, a base mounting set for crane 7054, track crossing 7592, signal lights, three transformers, and a switch box.Dim. HOEstimate: € 40 / 60 -
#599Champagnecoupes en portoglaasjes van geslepen kristal.
Champagne coupes and port glasses made of cut crystal.Dim. Ø 5,5 & 10 cmEstimate: € 40 / 60 -
#600Een kristallen karafje met 6 borreltjes en geslepen bloemmotief.
A crystal decanter with 6 shot glasses and cut flower motif.Dim. h 32 cmEstimate: € 30 / 40 -
#33Een paar glazen art-deco vazen met goudkleurig decor, met een beetje schilferschade aan de rand van 1 vaas.
A pair of art-deco glass vases with gold-colored decoration, with minor flaking damage to the rim of one vase.Dim. Hoogte 54 cmEstimate: € 60 / 80 -
#168PokémonSun & Moon Base Set Nest Ball (Secret) 158 Secret Rare Holofoil Near Mint
Zon & Maan Basis Set Nest Ball (Geheimzinnig) 158 Geheimzinnige Zeldzaamheid Holofoil Near MintEstimate: € 10 / 15

