Other lots in this auction
-
#152MärklinAcht oude Märklin wagons bestaande uit: 382 Gesloten goederenwagon ‘Fyffes Jamaica’ (1936); 386/3 (1946) Kippen transport wagen; 390.2 Bagage wagen (1939); 367 Talbot stortwagen (1939); 374 Esso tankwagen (1938); 372 Rongenwagen (1935); 391 Lageboordwagen; 1972/0 kipwagen. In goede vintage staat.
Dim. HOEstimate: € 100 / 150 -
#220Een 18 kt witgouden ring bezet een solitair van +- 1 ct.
An 18 kt white gold ring set with a solitaire of approximately 1 ct.Dim. 3,43 gEstimate: € 1900 / 2000 -
#263Cornette"Iconographie van Antwerpen. 174 oude stadsgezichten en plattegronden. Historisch toegelicht - iconografie van Antwerpen." is een boek van Cornette. a. h.. Het is uitgegeven door De Sikkel Antwerpen. Deze editie verscheen in 1933.
"Iconography of Antwerp. 174 old city views and maps. Historically explained - iconography of Antwerp." is a book by Cornette. a. h.. It was published by De Sikkel Antwerp. This edition was released in 1933.Dim. 54/39 cmEstimate: € 60 / 80 -
#324KeramisEen geglazuurd keramische vaas met floraal decor, gemerkt Keramis, decornummer 2740.
A glazed ceramic vase with floral decoration, marked Keramis, decoration number 2740.Dim. h 29 cmEstimate: € 60 / 80 -
#388Een paar hoge gemberpotten van blauw-wit geglazuurd Chinees porselein. Met de symbolen voor een lang leven en een floraal decor. Schilferschade aan de dekselknoppen.
A pair of tall ginger jars of blue and white glazed Chinese porcelain. Featuring symbols for longevity and a floral design. Chips on the lid knobs.Dim. Hoogte 36 cmEstimate: € 120 / 150 -
#53Priscilla HillmanPeriod: 1999‘Rodney, Santa’s little helper’, een gelimiteerde uitgave van ‘Cherished Teddies’. Ontworpen door Priscilla Hillman, met certificaat. In OVP.
'Rodney, Santa's little helper', a limited edition of 'Cherished Teddies'. Designed by Priscilla Hillman, with certificate. In original packaging.Dim. Hoogte 8, Ø 22 cmEstimate: € 20 / 30 -
#62Herman VerbaerePeriod: 1906 - 1993“Zicht op de Leie”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd 1950.
"View of the Leie," a painting, oil on canvas, signed and dated 1950.Dim. 70 x 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#297CanonEen lot van 3 analoge fototoestellen bestaande uit een Canon Prima Junior Hi, een Canon Epoca en een Olympus Trip MD.
A lot of 3 analog cameras including a Canon Prima Junior Hi, a Canon Epoca, and an Olympus Trip MD.Dim.Estimate: € 40 / 60 -
#226Ch. Rousset Grande Réserve A.C. Côtes de Bourg
M.C. 1996 aantal: 12 bt
-
#212Ch. Ligondras A.C. Margaux
M.C. 1994 aantal: 11 bt
-
#173PokémonEen lot varia Pokémon kaarten periode 2015 - 2017. 80-tal stuks in kaft. Waaronder een beschadigde Legendary Treasures Holofoil Charizard. 19/113. 2013.
Estimate: € 20 / 30 -
#72junghans electronicEen elektrisch klokje onder stolp, Junghans.
An electric clock under glass dome, Junghans.Dim. Hoogte 27, Ø 20 cmEstimate: € 20 / 30

