Other lots in this auction
-
#522Joseph-Marie Le TournierPeriod: 1892-1972“Visserssloepen op het strand”. Aquarel getekend Joseph-Marie Le Tournier.
"Fishing boats on the beach". Watercolor by Joseph-Marie Le Tournier.Dim. 21/48 cmEstimate: € 120 / 180 -
#19Julien SeverinStudie naar voeten en de rug van een jongen. Potlood op bruin papier, recto verso in plexiglazen kader. Getekend Severin.
Study of the feet and back of a boy. Pencil on brown paper, framed in plexiglass, signed Severin.Dim. 17/12 cmEstimate: € 40 / 60 -
#458L. De ClercqEen vrouwencorpus van witte steen. Met zwart marmeren sokkeltje. Gesigneerd.
A female figure in white stone. With a black marble base. Signed.Dim. H. 34 cmEstimate: € 60 / 100 -
#194Een antieke pop met porseleinen hoofd. Met open mond en slaapogen. Gemerkt op het hoofd 6789/40, Germany. Toegevoegd slaapkleedje en muts van zijde met kant.
An antique doll with a porcelain head. With an open mouth and sleeping eyes. Marked on the head 6789/40, Germany. Includes a silk nightgown and lace bonnet.Dim. Lengte 46 cmEstimate: € 60 / 80 -
#87VandersteenEen lot van 6 oude strips waarvan 5 x eerste druk.Jommeke: Het Wonderdrankje, De Witte Bolhoed, Op Heksenjacht en De 7 Snuifdozen, Pol Reist De Wereld Rond en Jerom: De Stad Onder Water.
A lot of 6 old comics, 5 of which are first editions.- Jommeke: The Miracle Potion, The White Bowler Hat, Witch Hunt and The 7 Snuffboxes- Pol Travels Around the World- Jerom: The City Underwater.Dim.Estimate: € 20 / 30 -
#125Patty Harpenau‘Kleurrijke vogels’, een fotolithografische reproductie naar het werk van Patty Harpenau.
'Colorful birds', a photolithographic reproduction after the work of Patty Harpenau.Dim. 60/91 cmEstimate: € 20 / 30 -
#558Een grote tafellamp op goudkleurige zuil met een stoffen ecrukleurige kap. Twee lichtpunten.
A large table lamp on a gold-colored column with a fabric off-white shade. Two light points.Dim. Hoogte 105, Ø 47 cmEstimate: € 30 / 50 -
#269Leo JordaensPeriod: 1944-2000‘Marine’, olieverf op paneel. Getekend L. Jordaens.
'Marine', oil on panel. Signed L. Jordaens.Dim. 38/43 cmEstimate: € 50 / 70 -
#4Een stuk koraal met letsels.
A piece of coral with lesions.Dim. 24 x 29cmEstimate: € 40 / 60 -
#538Een wandtapijt naar 18e eeuws voorbeeld. Met een decor van hertjes en eenden in het bos.
A tapestry based on an 18th-century design. Featuring a decoration of deer and ducks in the forest.Dim. 170/200 cmEstimate: € 80 / 120 -
#543Joseph CaronPeriod: 1866-1944‘Boszicht’. Olieverf op doek, getekend.
‘Forest View’. Oil on canvas, signed.Dim. 37/60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#587Een lot van 4 deels vergulde bronskleurige zamakken muzikanten van Zuid-Oost-Aziatische herkomst.
A lot of 4 partially gilded bronze-colored zamak musicians of South-East Asian origin.Dim. h 21 cmEstimate: € 40 / 60

