Other lots in this auction
-
#233Veertien diverse decoraties, overwegend Belgisch uit de Wereldoorlogen, een Deutsches Schutzwall-Ehrenzeichen “Für Arbeit zum Schutse Deutschlands” (mogelijk voor iemand van de Organisation Todt), enkele frontstrepen en sergeantslatten en een leeuwtje voor op een rekrutenmuts ‘een z.g. “pisser”).
Fourteen assorted decorations, mainly Belgian from the World Wars, a Deutsches Schutzwall-Ehrenzeichen "Für Arbeit zum Schutse Deutschlands" (possibly for a member of the Organisation Todt), some service stripes and sergeant stripes, and a lion insignia for a recruit cap (a so-called "pisser").Dim.Estimate: € 80 / 100 -
#208Een geelkoperen scheepsbarometer met wandbevestiging, Gemerkt jblm 16 a 22 e n desterro Lisbon.
A copper ship's barometer with wall mounting, jblm 16 a 22 e n desterro Lisbon.Dim. l 96 cmEstimate: € 80 / 120 -
#159Frans HensPeriod: 1856 - 1928‘De Scheldekaai aan Het Steen’, een monochrome ets. Getekend binnen en buiten de plaat, Frans Hens. Nr. 80 uit een oplage van 100 exemplaren.
'The Schelde Quay at Het Steen', a monochrome etching. Signed within and outside the plate, Frans Hens. Number 80 out of an edition of 100 copies.Dim. 22/30 cmEstimate: € 30 / 50 -
#151MärklinZes dozen Märklin sporen, K 10 X 2205. Flexibele rail, lengte 900 mm (5/1).
Six boxes of Märklin tracks, K 10 X 2205. Flexible track, length 900 mm (5/1).Dim. HOEstimate: € 70 / 100 -
#147InselbergEen paar vintage ski’s gemerkt Inselberg, gedateerd ‘59. Met bijgevoegde bamboe stokken.
A pair of vintage skis marked Inselberg, dated '59. With accompanying bamboo poles.Dim. h 192 cmEstimate: € 100 / 150 -
#392“Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Harbor View." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.Dim. 60 x 70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#269Leo JordaensPeriod: 1944-2000‘Marine’, olieverf op paneel. Getekend L. Jordaens.
'Marine', oil on panel. Signed L. Jordaens.Dim. 38/43 cmEstimate: € 50 / 70 -
#104Nürnberger Bleichwaren Tucher & WalterPeriod: 1996‘Bahnhof’, model T-287. Nr 5 uit een oplage van 200 exemplaren. Met OVP.
'Bahnhof', model T-287. No. 5 from an edition of 200 copies. With original packaging.Dim. H 23, B 30, D 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#127Christofle FranceEen vintage verzilverd metalen ijsemmer, model Folio, onderaan gemerkt.
A vintage silver-plated metal ice bucket, model Folio, marked on the bottom.Dim. h 21 x Ø 20 cmEstimate: € 200 / 250 -
#229“Boszicht in de herfst.” Olieverf op doek. Draagt handtekening ‘Santa’ Gedateerd 1928.
“Forest view in autumn.” Oil on canvas. Signed 'Santa' Dated 1928.Dim. 50 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#164Een paar tafellampen gevormd als putti’s die een fakkel dragen. Zamak met beige stoffen lampenkap.
A pair of table lamps shaped like putti carrying a torch. Zamak with beige fabric lampshade.Dim. Hoogte 57 cmEstimate: € 30 / 40 -
#466Een grote, veelgebruikte hakblok/slagersblok met 2 laden.
A large, well-used chopping block/butcher's block with 2 drawers.Dim. 82 x 178 x 73 cmEstimate: € 150 / 200

