Other lots in this auction
-
#99Lot rode bourgogne
aantal: 9 bt
Clos de Vougeot A.C. Grand cru Dom. de la Juvinière, Corgoloin M.D. 2000 aantal: 1 bt
Santenay 1e Cru Clos de Tavannes A.C. Louis Cuvier, Nuits M.O. 1983 aantal: 3 bt
Beaune A.C.
Grivelet Père & Fils, Nuits M.O. 1996 aantal: 2 bt slechte etiketten
Fixin A.C. Grivelet Père & Fils, Nuits M.O. 1996 aantal: 3 bt slechte etiketten
-
#99Longwy, FranceEen Art-Deco schaaltje van meerkleurig aardewerk, getekend ‘Emaux de Longwy’.
An Art-Deco bowl made of multicolored earthenware, signed 'Emaux de Longwy'.Dim. Ø 13 cmEstimate: € 30 / 40 -
#136Roger Hebbelinck“Straatje te Brugge”, een ets/aquatint, gesigneerd.
"Street in Bruges", an etching/aquatint, signed.Dim. 24 x 19 cmEstimate: € 5 / 10 -
#349Yvonne ReperPeriod: 1908- 1964“Meisjesportret”, een schilderij, olieverf op doek, achter glas, gesigneerd YV Reper.
"Girl portrait", a painting, oil on canvas, behind glass, signed YV Reper.Dim. 35 x 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#219Ch. Haut-Piquet A.C. Lussac-St-Emilion
M.C. 1995 aantal: 12 bt
-
#46Een massief houten commode met gefineerde fronten. 2 deuren en 1 lade voorzien voor bestek.
A solid wooden chest of drawers with veneered fronts. 2 doors and 1 drawer provided for cutlery.Dim. 102 x 122 x 61 cmEstimate: € 60 / 80 -
#413Een paar grote dekselvazen van blauw-wit geglazuurd Chinees aardewerk. Met een decor van leeuwen.
A pair of large lidded vases of blue and white glazed Chinese earthenware. Decorated with lions.Dim. Hoogte 53 cmEstimate: € 250 / 300 -
#54Vier paar manchetteknopen met diverse fantasieversiering.
Four pairs of cufflinks with various decorative embellishments.Estimate: € 20 / 30 -
#185PokémonEen groot lot Energy en Trainer cards. In een ‘Tripple power Mewtwo EX tin’.
Estimate: € 10 / 15 -
#82MerrythoughtVier knuffelberen van het merk Merrythought, waarvan één exclusief gemaakt voor de winkelketen Harrods.
Four teddy bears by the brand Merrythought, one of which was made exclusively for the retailer Harrods.Dim. Hoogte 27-39 cmEstimate: € 50 / 70 -
#63Een lot van 3 honden uit kunsthars, Dog studies by Leonardo. 2 met OVP.
A lot of 3 resin dogs, Dog studies by Leonardo. 2 with original packaging.Dim. h 14 cmEstimate: € 20 / 30 -
#14Een blauw-witte porseleinen vaas.
A blue and white porcelain vase.Dim. h 26 cmEstimate: € 10 / 20

