#50Lot rode wijn
aantal: 10 bt
Marlbrook W.O. Constantia Klein Constantia, M.O. 1997 aantal: 1 bt
Rioja D.O.C. Palacios Remondo, Alfaro M.O. 2001 aantal: 1 bt
Cabernet-Merlot-Syrah
Ktima Malebith, Elliniko Proion M.O. 2009 aantal: 1 bt
Duas Quintas D.O.C. Douro Ramos Pito, Vila Nova de Gaia M.O. 2010 aantal: 4 bt
Palacio del Dean Reserva D.O. Navarra Nekeas, Añorbe M.O. 2013 aantal: 1 bt
Merlot Rum Barrels Monterey County Robert Mondavi, Acampo Ca M.O(..)
No longer available -
#296Ch. Planey-de-la-Croix A.C. Haut-Médoc Cru bourgeois M.B. 1998 aantal: 7 bt
No longer available -
#372Ch. Les Arroucats A.C. Sainte-Croix-du-Mont - Cuvée Virginie
M.C. O.D. 2006 aantal: 12 bt
No longer available -
#386Moulin-à-Vent Prestige A.C. Georges Duboeuf, Romanèche-Thorins M.O. O.D. 2009 aantal: 6 bt
No longer available -
#55Lot rode wijn
aantal: 11 bt
Hermitage A.C. Jean-Louis Chave, Tain M.O. 1966 aantal: 2 bt
Ch. des Fines Roches A.C. Châteauneuf-du-Pape
M.C. 1971 aantal: 1 bt
Dom. de Saint-Préfert A.C. Châteauneuf-du-Pape C. Serre, Châteauneuf M.O. 1978 aantal: 1 bt
Châteauneuf-du-Pape A.C. Cave Raymond, Corgoloin M.O. 1979 aantal: 2 bt
Crozes-Hermitage A.C. Paul Jaboulet Aîné, Tain M.O. 1982 aantal: 1 bt
Crozes-Hermitage A.C. Cave de Tain M.O. 1996 aantal: 1 bt (..)
No longer available -
#343Ch. La Tour-Figeac A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 12 bt
No longer available -
#198Ch. Petit Village A.C. Pomerol
M.C 1983 aantal: 3 bt TS, 1 etiket beschadigd
No longer available -
#178Ch. L’Eglise-Clinet A.C. Pomerol
M.C. 1975 aantal: 3 bt
No longer available -
#313Ch. Pascaud A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. O.D. 2000 aantal: 12 bt
No longer available -
#314Ch. Pascaud Réserve A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. O.D. 2000 aantal: 12 bt
No longer available -
#350Ch. Pavie-Macquin A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 12 bt
No longer available -
#161Collectie sigaren: CD, Havana, Unico, Balmoral Clavejo Coronas, Lafayette Liberty, Cogétama, Vieil Anvers Verhellen, etc. Einde XXste eeuw
aantal:
No longer availableDim. cm