#79Lot rode bordeaux
aantal: 4 bt
Vieux Ch. Certan A.C. Pomerol
M.C. 1987 aantal: 1 bt
Ch. Du Glana A.C. St-Julien Cru bourgeois exceptionnel M.C. 1987 aantal: 1 bt
Ch. Giscours A.C. Margaux 3e grand cru classé M.C. 1987 aantal: 1 bt
Ch. Labégorce-Zédé A.C. Margaux Cru bourgeois exceptionnel M.C. 1987 aantal: 1 bt
No longer available -
#162Collectie sigaren: CD, Havana, Don Pablo etc. en enkele toebehoren. Einde XXste eeuw
aantal:
No longer available -
#198Ch. Petit Village A.C. Pomerol
M.C 1983 aantal: 3 bt TS, 1 etiket beschadigd
No longer available -
#218Ch. du Vieux-Guinot A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1988 aantal: 11 bt
No longer available -
#260Ch. Montaunoir A.C. Sainte-Croix-du-Mont
M.C. O.D. 1994 aantal: 12 bt
No longer available -
#361Beaune Blanches Fleurs A.C. Beaune Louis Picamelot, Rully M.P. 2002 aantal: 12 bt
No longer available -
#104Lot rode bordeaux
aantal: 12 bt
Ch. Citran A.C. Haut-Médoc Cru bourgeois M.C. 1972 aantal: 1 bt
Ch. Chatain A.C. Lalande-de-Pomerol
1973 aantal: 1 bt
Mouton-Cadet A.C. Bordeaux Baron Philippe de Rothschild, Pauillac M.P. 1974 aantal: 2 bt
Ch. Le Crock A.C. St-Estèphe
M.C. 1976 aantal: 1 bt
Ch. Vray Petit Figeac A.C. St-Emilion
1977 aantal: 1 bt
Ch. Figeac A.C. St-Emilion 1e grand cru classé
M.C. 1979 aantal: 1 bt
Ch. Leyssac A.C. St-Estè(..)
No longer available -
#400Ch. Gloria A.C. St-Julien
M.C. O.K. 2010 aantal: 6 bt
No longer available -
#116Lot rode bordeaux
aantal: 13 bt
Ch. Lyonnat A.C. Lussac-St-Emilion
M.C. 1970 aantal: 2 bt
Ch. Tour Saint-Pierre A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1973 aantal: 6 bt 2 etiketten manco, schade aan etiketten
Ch. Haut-Brisson A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1989 aantal: 4 bt
M.C. 1986 aantal: 1 bt
winesNo longer available -
#221Vieux Ch. L’Abbaye A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1988 aantal: 12 bt
No longer available -
#166Ratafia de Bourgogne Vin de liqueur Château de Pommard M.O. 0 aantal: 2 bt
No longer available -
#70Lot rode wijn
aantal: 11 bt
Primitivo Lodi Harney Lane Winery, Lodi Ca M.O.
aantal: 1 bt
Private Reserve Cabernet Sauvignon Napa Valley Berringer Vineyards, Santa Helena Ca M.O. 1992 aantal: 1 bt
Terra d’Oro Sangiovese Amador County Montevina Winery, Plymouth Ca M.O. 2003 aantal: 1 bt
Ponzo Vineyard Zinfandel Russian River Valley Nickel & Nickel Winery, Oakville Ca M.O. 2005 aantal: 1 bt
Los Osos Merlot Paso Robles J. Lohr Estate, San Jose Ca M.O. 2005 (..)