#373Ch. Haut-Tropchaud A.C. Pomerol
M.C. O.K. 2006 aantal: 6 bt
No longer available -
#371Ch. Martillac A.C. Loupiac
M.C. O.D. 2006 aantal: 12 bt
No longer available -
#162Collectie sigaren: CD, Havana, Don Pablo etc. en enkele toebehoren. Einde XXste eeuw
aantal:
No longer available -
#3Lot witte wijn
aantal: 9 Bt.
Dom. de Brescou I.G.P. Côtes de Thongue
M.D. 2009 aantal: 2 Bt.
M.D. 2010 aantal: 1 Bt.
M.D. O.D. 2011 aantal: 6 Bt.
No longer available -
#187Ch. Grand-Mayne A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1978 aantal: 12 bt
No longer available -
#50Lot rode wijn
aantal: 10 bt
Marlbrook W.O. Constantia Klein Constantia, M.O. 1997 aantal: 1 bt
Rioja D.O.C. Palacios Remondo, Alfaro M.O. 2001 aantal: 1 bt
Cabernet-Merlot-Syrah
Ktima Malebith, Elliniko Proion M.O. 2009 aantal: 1 bt
Duas Quintas D.O.C. Douro Ramos Pito, Vila Nova de Gaia M.O. 2010 aantal: 4 bt
Palacio del Dean Reserva D.O. Navarra Nekeas, Añorbe M.O. 2013 aantal: 1 bt
Merlot Rum Barrels Monterey County Robert Mondavi, Acampo Ca M.O(..)
No longer available -
#287Ch. Le Bon Pasteur A.C. Pomerol
M.C. O.K. 1996 aantal: 12 bt
No longer available -
#273Lot rode bordeaux
1995 aantal: 7 bt
Les Fiefs de Lagrange A.C. St-Julien Ch. Lagrange S.A. M.P. 1995 aantal: 2 bt
Ch. Poujeaux A.C. Moulis Cru grand bourgeois exceptionnel M.C. 1995 aantal: 5 bt
No longer available -
#175Ch. Branaire-Ducru A.C. Saint-Julien-Médoc 4e grand cru classé ts M.C. 1973 aantal: 1 Bt.
No longer available -
#98Lot rode bordeaux
aantal: 10 bt
Ch. Le Grand Humeau A.C. Bordeaux
M.O. 1994 aantal: 6 bt
Ch. Semonlon A.C. Haut-Médoc
1994 aantal: 1 bt
Ch. Vieux Lavergne A.C. St-Emilion
M.C. 1995 aantal: 1 bt
Bordeaux A.C.
M.C. 1997 aantal: 1 bt etiket beschadigd
Ch. de ***
No longer available -
#203Mayne-Chapelle A.C. St-Emilion Jean Nony, Bordeaux M.O. 1985 aantal: 12 bt
No longer available -
#222Cru Toumillon A.C. Graves
M.P. 1988 aantal: 12 bt