#70Lot rode wijn
aantal: 11 bt
Primitivo Lodi Harney Lane Winery, Lodi Ca M.O.
aantal: 1 bt
Private Reserve Cabernet Sauvignon Napa Valley Berringer Vineyards, Santa Helena Ca M.O. 1992 aantal: 1 bt
Terra d’Oro Sangiovese Amador County Montevina Winery, Plymouth Ca M.O. 2003 aantal: 1 bt
Ponzo Vineyard Zinfandel Russian River Valley Nickel & Nickel Winery, Oakville Ca M.O. 2005 aantal: 1 bt
Los Osos Merlot Paso Robles J. Lohr Estate, San Jose Ca M.O. 2005 (..)
No longer available -
#185Ch. Grand-Mayne A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1978 aantal: 8 bt
No longer available -
#150Lot likeurwijn
aantal: 7
Icewine Vidal VQA Niagara Peninsula Andrew Peller,Niagara on the Lake M.O. 2010 aantal: 2 hbt
Muscat de Rivesaltes A.C. - Vin doux naturel Dom. Cazes, Rivesaltes M.D. 2000 aantal: 1 bt
Full tawny dessert wine South Africa Douglas Green, De Leeuw, Brussels M.B.
aantal: 2 bt
Fine Ruby Port South Africa Cockburn’s, Symington Vila Nova de Gaia M.O.
aantal: 1 Mag.
Muscat de Rivesaltes A.C. - Vin doux naturel Dom. Cazes, Rivesaltes M.(..)
No longer available -
#400Ch. Gloria A.C. St-Julien
M.C. O.K. 2010 aantal: 6 bt
No longer available -
#195Ch. Sociando-Mallet A.C. Haut-Médoc Cru grand bourgeois M.C. 1981 aantal: 4 bt
No longer available -
#378Lot likeurwijn
2007 aantal: 3 bt
Pintas Porto Vintage
Wine & Soul Lda, Pinhão M.O. 2007 aantal: 1 bt
Burmester Vintage Port Bottled 2009 J.W. Burmester & Ca Lda, Oporto M.O. 2007 aantal: 1 bt
Taylor’s Vintage Port Bottled 2009 Quinta & Vineyard Bottlers Vinhos, Vila Nova de Gaia M.O. 2007 aantal: 1 bt
No longer available -
#237Ch. Guillot A.C. Pomerol
M.C. 1990 aantal: 11 bt 1 meer dan op de foto!
No longer available -
#293Ch. Citran A.C. Haut-Médoc Cru bourgeois M.C. O.K. 1997 aantal: 12 bt
No longer available -
#183Auxey Duresse Les Duresses A.C. L. & F. Granville M.B. 1976 aantal: 9 bt
No longer available -
#363Ch. Peyruchet A.C. Bordeaux
M.C. O.D. 2005 aantal: 12 bt
No longer available -
#423Tauzinat l’Hermitage A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 2016 aantal: 7 bt
No longer available -
#98Lot rode bordeaux
aantal: 10 bt
Ch. Le Grand Humeau A.C. Bordeaux
M.O. 1994 aantal: 6 bt
Ch. Semonlon A.C. Haut-Médoc
1994 aantal: 1 bt
Ch. Vieux Lavergne A.C. St-Emilion
M.C. 1995 aantal: 1 bt
Bordeaux A.C.
M.C. 1997 aantal: 1 bt etiket beschadigd
Ch. de ***