#466Een rechthoekig eikenhouten salontafel in rustieke stijl.
#108Art nouveau tafellamp met voet en kraag in zamak. Albasten zuil.
#514P. Claes“Abstract expressionistisch werk”. Acrylverf op doek. Gesigneerd P Claes, 6.94
A vintage armchair in imitation leather, from the mid-1960s. Presumably designed by Pierre Guariche for Meurop. Small damage to one front corner of the armrest.No longer availableDim. h 67 cmEstimate: € 40 / 60 -
#275Een oude massief eiken dressboy.
An old solid oak valet stand.No longer availableDim. 108 x 47 x 40 cmEstimate: € 20 / 30 -
#204Georges Van Bocxstaele‘T Leiegat, kasteel van Hooidonck.’ Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#576Handgeknoopte Perzisch tapijtje.
Hand-knotted Persian rug.No longer availableDim. 88/142 cmEstimate: € 20 / 30 -
#260Een wit- en geelgouden broche met grijze parel van 10 mm en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,28 ct.
A white and yellow gold brooch with a gray pearl of 10 mm and brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.28 ct.No longer availableDim. 7.57 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#367Hager WiesnerEen lot van 10 stapelstoelen met gechromeerd metalen frame, gestoffeerde zitting en houten armleuning. Gemerkt.