#121Een lot van uit glas gesculpteerd flesje en gietkan.
#172Een toiletset met vaasje, rose met bloemen en goudschildering onderaan gemerkt Decor main Paris France. 4 stuks.
#222Een witgepatineerd kinderstoeltje.
A white patinated children's chair.No longer availableOnline onlyDim. H: 67 cmEstimate: € 20 / 25 -
#109Een mis-en vesperboek.
A mass and vespers book.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#115Eduard CoolsBoeren erf met kippen.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1929.
Farm yard with chickens.” Oil on canvas. Signed. Dated 1929.No longer availableOnline onlyDim. 57 x 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#32Een vaas van Satsuma porselein met personages.
#278RynaEen fantasie halssnoer bezet met beige ringen en bolletjes. e.a.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#122HardingEen lot met een zwart basaltware dekselpotje en kannetje. Onderaan gemerkt “Harding 30”.
#162Een paar gepatineerd terracotta tafeldeco’s in de vorm van dennenappels.
A pair of patinated terracotta table decorations in the shape of pine cones.No longer availableOnline onlyDim. 22cmEstimate: € 25 / 75 -
#225A. Beullens“Bosdreef met kapel en hert.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Forest drive with chapel and deer.” Oil on canvas. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 98 cmEstimate: € 50 / 70