“Don Quichote de la Mancha op Rocinante”. Polychroom porseleinen beeld. Onderaan gemerkt S. Marchi, Italy. Punt van de speer ontbreekt.

“Don Quichote de la Mancha op Rocinante”. Polychroom porseleinen beeld. Onderaan gemerkt S. Marchi, Italy. Puntje van de speer ontbreekt.

"Don Quixote de la Mancha on Rocinante." Polychrome porcelain sculpture. Marked at the bottom S. Marchi, Italy. Tip of the spear is missing.
Dim. H. 42 cm
SKU: 2810250221.
Auction day: 28 October 2025 19:00
Catalogue #221
Estimate: € 100 / 180

  • #515

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt.

    A hand-knotted Persian carpet.
    Dim. 102/300 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #376

    Een loungezetel, Gillis Lundgren voor Ikea Zweden uit de jaren 70. Eén knop manco.

    A lounge chair, Gillis Lundgren for Ikea Sweden from the 1970s. One button missing.
    Dim. 88 x 60 x 78 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #52
    Léon Danchin

    ‘Engelse setter’, een tekening in rood krijt. Getekend.

    'English setter', a drawing in red chalk. Signed: Leon Danchin.
    Dim. 25/39 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #332
    Prosper De Roover
    Period: 1899-1974

    “Kempense hoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd linksonder.

    "Kempen farmhouse". Oil on panel. Signed lower left.
    Dim. 32 x 37 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #538

    Een groot sierbord van Imari porselein, op staander.

    A large decorative plate of Imari porcelain, on stand.
    Dim. Ø 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #459
    Mady Lemaire

    “La Machine.” Litho op papier. Genummerd 1/10. Gesigneerd buiten de plaat.

    "The Machine." Lithograph on paper. Numbered 1/10. Signed outside of the plate.
    Dim. 36 x 146 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #395

    Een handgeknoopt Afghaans tapijt. Dolamabad.

    A hand-knotted Afghan carpet. Dolamabad.
    Dim. 236/160 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #44

    ‘Donker keukentafereel’, olieverf op doek. Onleesbaar getekend. Post impressionisme, medio 20ste eeuw.

    ‘Dark kitchen scene’, oil on canvas. Illegibly signed. Post-impressionism, mid-20th century.
    Dim. 50/60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #310

    Vijf verschillende zilveren ringen bezet met fantasiestenen. 925‰.

    Five different silver rings set with fantasy stones. 925‰.
    Dim. 19,50 g
    Estimate: € 20 / 30
  • #576

    Een vroeg 20ste eeuwse fauteuil met chesterfield zitting. Regency-stijl.

    An early 20th-century armchair with Chesterfield seat.+++²
    Dim. H: 78 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #308
    Jan Van Erp

    Een vintage schaal van geglazuurd aardewerk. Ontwerp Jan Van Erp. Met restanten van een zelfklever.

    A vintage glazed earthenware bowl. Design by Jan Van Erp. With remnants of a sticker.
    Dim. Hoogte 5, Ø 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #220

    Een 18 kt witgouden ring bezet met witte en cognackleurige briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,38 ct.

    An 18 kt white gold ring set with white and cognac-colored brilliant-cut diamonds with a total weight of 0.38 ct.
    Dim. 2,20 g
    Estimate: € 550 / 650

Veiling 28 & 29 Oktober 2025

28 October 2025 19:00
29 October 2025 19:00