#515Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
#52Léon Danchin‘Engelse setter’, een tekening in rood krijt. Getekend.
#332Prosper De RooverPeriod: 1899-1974“Kempense hoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd linksonder.
#538Een groot sierbord van Imari porselein, op staander.
#459Mady Lemaire“La Machine.” Litho op papier. Genummerd 1/10. Gesigneerd buiten de plaat.
"The Machine." Lithograph on paper. Numbered 1/10. Signed outside of the plate.No longer availableDim. 36 x 146 cmEstimate: € 80 / 120 -
#395Een handgeknoopt Afghaans tapijt. Dolamabad.
#44‘Donker keukentafereel’, olieverf op doek. Onleesbaar getekend. Post impressionisme, medio 20ste eeuw.
#310Vijf verschillende zilveren ringen bezet met fantasiestenen. 925‰.
#576Een vroeg 20ste eeuwse fauteuil met chesterfield zitting. Regency-stijl.
#220Een 18 kt witgouden ring bezet met witte en cognackleurige briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,38 ct.
An 18 kt white gold ring set with white and cognac-colored brilliant-cut diamonds with a total weight of 0.38 ct.No longer availableDim. 2,20 gEstimate: € 550 / 650