“Don Quichote de la Mancha op Rocinante”. Polychroom porseleinen beeld. Onderaan gemerkt S. Marchi, Italy. Puntje van de speer ontbreekt.

“Don Quichote de la Mancha op Rocinante”. Polychroom porseleinen beeld. Onderaan gemerkt S. Marchi, Italy. Puntje van de speer en de rechtervoet ontbreekt.

"Don Quixote de la Mancha on Rocinante". Polychrome porcelain figure. Marked at the bottom S. Marchi, Italy. Tip of the spear and the right foot are missing.
Dim. H. 42 cm
SKU: 1612250101.
Auction day: 16 December 2025 19:00
Catalogue #101
Estimate: € 40 / 60

  • #290

    Een halssnoer met bijpassende armband bezet met verschillende donker grijze barokparels en met verguld slot.

    A necklace with matching bracelet set with various dark grey baroque pearls and a gilded clasp.
    Estimate: € 80 / 120
  • #201

    Een set van 2 Bergère stoeltjes, hout met velours stof.

    A set of 2 Bergère armchairs, wood with velvet fabric.
    Dim. 74 x 60 x 57 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #250

    Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.

    A pair of 18 kt yellow gold earrings set with diamonds totaling approximately 0.80 ct. and rubies totaling approximately 0.80 ct.
    Dim. 2,88 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #197

    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #128

    Een set van 2 design tafellampen, metalen lampenvoet met bebaarde man en lampenkap met rits.

    Dim. h 82 cm (voet)
    Estimate: € 150 / 250
  • #255

    ‘Uitbundige bloemenvaas’, olieverf op paneel. Een expressionistisch werk, onleesbaar getekend.

    'Lavish flower vase', oil on panel. An expressionist piece, signed illegibly.
    Dim. 65/44 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #43

    Een lot van 7 wapenschilden, geglazuurd keramiek op hout, van Belgische marineschepen.

    A lot of 7 glazed ceramic coat of arms on wood, from Belgian navy ships.
    Dim. 28 x 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #164
    Gustave Mascart

    ‘Verliefd koppel in het park’, olieverf op paneel. Getekend G. Mascart.

    ‘Couple in Love in the Park’, oil on panel. Signed G. Mascart.
    Dim. 26/20 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #286
    Kohn, Wenen

    Een Jacob & Jozef Kohn armstoel van stoomgebogen beukenhout, gemerkt met etiket. Schade aan het zitvlak.

    A Jacob & Josef Kohn armchair made of steam-bent beechwood, tagged. Damage to the seat.
    Dim. H 79, B 64, D 53 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #266

    Dim. 102 x 122 x 61 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #288
    Jaques Adnet

    Een paar vintage design boekensteunen van leder en messing. Ontworpen door Jaques Adnet.

    A pair of vintage design bookends in leather and brass. Designed by Jaques Adnet.
    Dim. Hoogte 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #237
    Dupont Paris

    Een Dupont balpen in originele verpakking. Model D-Link.

    A Dupont ballpoint pen in its original packaging. Model D-Link.
    Dim. Lengte 13 cm
    Estimate: € 60 / 80

Antiekveiling 16 December 2025

16 December 2025 19:00