Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
‘Donker keukentafereel’, olieverf op doek. Onleesbaar getekend. Post impressionisme, medio 20ste eeuw.

‘Donker keukentafereel’, olieverf op doek. Onleesbaar getekend. Post impressionisme, medio 20ste eeuw.

‘Dark kitchen scene’, oil on canvas. Illegibly signed. Post-impressionism, mid-20th century.
Dim. 50/60 cm
SKU: 2810250044.
Categories: doek, Schilderij.
Auction day: 28 October 2025 19:00
Catalogue #44
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #444
    Hubert De Vries
    Period: 1899 - 1979

    “Kermispaarden”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "Fairground Horses", a painting, oil on canvas, signed.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #189
    René De Pauw

    ‘Portret van een jonge vrouw’, olieverf op papier. Getekend, ‘pour Andrée’.

    'Portrait of a Young Woman', oil on paper. Signed; Rn. De Pauw, 'pour Andrée'.
    No longer available
    Dim. 45/28 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #472

    ‘Les amateurs de peinture’, olieverf op doek. 19e eeuw, niet getekend. Het werk is herdoekt en vertoont enkele deukjes.

    'Art lovers', oil on canvas. 19th century, unsigned. The painting has been relined and shows some dents.
    No longer available
    Dim. 79/63 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #464
    Gerhard Munthe Morgenstjerne

    ‘Bomschuit aan het strand’, olieverf op paneel. Getekend G. M. Munthe.

    'Bomschuit on the Beach', oil on panel. Signed by G. M. Munthe.
    No longer available
    Dim. 21/14 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #109
    Frans Ros

    ‘Het interieur van de St. Gummaruskerk, Lier’, olieverf op paneel. Getekend.

    'The interior of St. Gumarus Church, Lier', oil on panel. Signed; Fr. Ros.
    No longer available
    Dim. 92/64 CM
    Estimate: € 200 / 250
  • #170

    Een 14 kt witgouden ring bezet met een zwarte diamant van +- 2,20 ct. Met certificaat.

    A 14 kt white gold ring set with a black diamond of approximately 2.20 ct. With certificate.
    No longer available
    Dim. 3,23 g
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #454
    Hubert De Vries
    Period: 1899 - 1979

    “Strandzicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "Seaside View," a painting, oil on canvas, signed.
    No longer available
    Dim. 24 x 30 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #179
    Ellen De Tombay
    Period: 1918-1998

    ‘Sous le frenissement des feuillages’, olieverf op doek. Getekend.

    'Under the rustling foliage', oil on canvas. Signed; E. De Tombay.
    No longer available
    Dim. 46/55 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #429
    Simon Cohen

    ‘Vroege morgen, Nr. 10’, olieverf op doek. Getekend en gedateerd ‘90.

    "Early Morning, No. 10," oil on canvas. Signed; S. Cohen, '90.
    No longer available
    Dim. 94/150 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #240

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.

    An 18 kt white gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct.
    No longer available
    Dim. 40,5 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #409
    Maurice Moshe Prowizur

    ‘Straatmuzikanten’, olieverf op doek. Getekend.

    'Street Musicians', oil on canvas. Signed; Maurice Moche Prowizur.
    No longer available
    Dim. 120/100 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #414
    Carl Friedrich Werlemann
    Period: 1880-1937

    “Boszicht met bemoste stam”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek, gesigneerd.

    "Boszicht met bemoste stam", a painting, oil on canvas with marouflage, signed.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #512

    ‘Abstracte compositie’, olieverf op doek. In de stijl van Malevitsj. Niet getekend.

    'Abstract composition', oil on canvas. In the style of Malevich. Not signed.
    No longer available
    Dim. 61/50 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #467

    Een klassiek beeld van composiet, met twee lezend kinderen.

    A classical composite sculpture of two reading children.
    No longer available
    Dim. H. 57 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #484
    Roger Van Belleghem

    ‘Metamorfose’, olieverf op paneel. Getekend.

    'Metamorphosis', oil on panel. Signed; Roger Van Belleghem.
    No longer available
    Dim. 40/30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #175
    Frederick Remington

    “Rattlesnake”. Bronzen beeld met steigerend paard. Op groene marmeren sokkel. Gemerkt “Copyright by Frederik Remington.

    "Rattlesnake". Bronze sculpture of a rearing horse. On green marble base. Marked "Copyright by Frederik Remington."
    No longer available
    Dim. H. 58 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #424
    Jean Le Mayeur

    ‘Balinese tempel’, olieverf op gemaroufleerd doek. Een impasto schilderij, getekend.

    ‘Balinese temple’, oil paint on marouflaged canvas. An impasto painting, signed.
    No longer available
    Dim. 27/35 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #434
    Paul Dillens
    Period: 1874 - 1965

    “Zicht op de vallei”, een schilderij, olieverf op board in vergulde kader, gesigneerd.

    "View of the valley," a painting, oil on board in a gilt frame, signed.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #452
    Hubert De Vries
    Period: 1899 - 1979

    “Op de kermis”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "At the Fair", a painting, oil on canvas, signed.
    No longer available
    Dim. 60 x 25 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #99
    D. Claes

    ‘Marine’, olieverf op doek. Getekend.

    'Marine', oil on canvas. Signed; D. Claes.
    No longer available
    Dim. 113x92 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #130

    Een 14 kt witgouden ring bezet met een centrale diamant in princess geslepen van +- 0,50 ct. en baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.

    A 14 kt white gold ring set with a central princess-cut diamond of approximately 0.50 ct and baguettes with a total weight of approximately 1 ct.
    No longer available
    Dim. 4,66 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #89

    ‘De brief’, olieverf op doek. Naar de 19e eeuw. Getekend; P. Van Moer.

    'The letter', oil on canvas. From the 19th century. Signed; P. Van Moer.
    No longer available
    Dim. 46/57 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #473

    Een gebeeldhouwde eikenhouten kapstok versierd met leeuwenkoppen, met vier koperen haakjes, waaraan vier diverse beursvormige tinnen klepkannen. Omstreek 1900.

    A carved oak coat rack decorated with lion heads, with four copper hooks, holding four various purse-shaped pewter measuring jugs. Circa 1900.
    No longer available
    Dim. L. 104 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #474

    “Walking Monks”, een schilderij, gemengde techniek op doek, niet gesigneerd.

    "Walking Monks", a painting, mixed media on canvas, unsigned.
    No longer available
    Dim. 102 x 76 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #280

    Een parelhalssnoer met 18 kt geelgouden slot.

    A pearl necklace with an 18 kt yellow gold clasp.
    No longer available
    Dim. L: 20 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #369

    Acht geslepen kristallen glazen. Cristal de Sèvres met bijpassende karaf.

    Eight cut crystal glasses. Cristal de Sèvres with matching decanter.
    No longer available
    Dim. Karaf - H: 35 cm Glas - H: 15 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #531
    Steiff, Germany

    ‘Toots’, een Steiff beer, opgedragen aan Toots Thielemans. Gemaakt van mohair, 33 cm hoog. Geborduurde snuit en klauwen. De pootjes zijn vervaardigd in vilt met geborduurde handtekening van Toots Thielemans. N° 00135 uit een oplage van 1500 exemplaren.

    'Toots', a Steiff bear, dedicated to Toots Thielemans. Made of mohair, 33 cm tall. Embroidered snout and claws. The paws are made of felt with the embroidered signature of Toots Thielemans. No. 00135 of an edition of 1500 copies.
    No longer available
    Dim. Hoogte 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #119
    Robbedoes

    Een Robbedoes verzamelalbum 22. 1e druk. Bundeling weekblad Robbedoes. 9e jaargang, nr 388 - 4 september 1947. Bijgevoegd 18 Robbedoes weekmagazines. Medio 1947.

    A Robbedoes collector's album, 22nd edition. Compilation of Robbedoes weekly magazine. 9th year, no. 388 - September 4, 1947. Includes 18 Robbedoes weekly magazines. Mid-1947.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #26

    Een messingen stoeltje met rood fluwelen bekleding. Hollywood Regency stijl.

    A brass chair with red velvet upholstery. Hollywood Regency style.
    No longer available
    Dim. H 109, B 37, D 39 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #374
    Cecilia Vanderbeek
    Period: 1932 - 1999

    ‘Naaktstudies’, gewassen inkt op papier. Een set van twee tekeningen naar model. Getekend; C. Vanderbeek.

    'Nude studies', ink wash on paper. A set of two drawings from a model. Signed; C. Vanderbeek.
    No longer available
    Dim. 51/40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #36

    Een salontafel in Chippendale stijl, gesculpteerde delen, cannage en glazen blad.

    A coffee table in Chippendale style, carved details, caning, and glass top.
    No longer available
    Dim. h 53 x Ø 83 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #91
    Lodewijk Van Boeckel

    Smeedijzeren rozen aan tak, gesigneerd L. Van Boeckel.

    Wrought iron roses on branch, signed L. Van Boeckel.
    No longer available
    Dim. 34 x 22 x 8 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #219
    Henri Waumans

    ‘Boszicht’. Olieverf op doek, getekend.

    'Boszicht'. Oil on canvas, signed; Waumans.
    No longer available
    Dim. 70/90 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #171
    Yves Lohé

    ‘Vrouwelijk torso’, een beeld van brons en meerkleurig glas. Getekend; Lohé. Met certificaat.

    'Female torso', a sculpture of bronze and multicolored glass. Signed; Lohé. Comes with certificate.
    No longer available
    Dim. Hoogte 48 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #390

    Vier verschillende zilveren spelden bezet met markasiet waarvan 1 waarvan enkele steentjes ontbreken.

    Four different silver brooches set with marcasite, one of which is missing a few stones.
    No longer available
    Dim. 27,60 g
    Estimate: € 30 / 50
  • #117
    Delheid

    Een set van 12 zilveren lepeltjes in cassette, met een bruto gewicht van 265 gram. Gemerkt Delheid. Toegevoegd twee mesjes met een zilveren heft, gemerkt 800.

    A set of 12 silver spoons in a case, with a total weight of 265 grams. Marked; Delheid. Includes two knives with silver handles, marked; 800.
    No longer available
    Dim. 265 gram
    Estimate: € 150 / 200
View all auction items ›

Veiling 28 & 29 Oktober 2025

Veiling volledig, 600 loten. Tentoonstelling:  vr. 24 & zat. 25 Oktober van 10.00 tot 17.00

28 October 2025 19:00
29 October 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 October 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More