Other lots by The Leonardo Collection
-
#49The Leonardo Collection“Thoughts of a clown”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Gemerkt en in originele doos.
No longer availableOnline onlyDim. l: 25,5 cm -
#48The Leonardo Collection“New tricks”. Een beeldje van meerkleurig porselein naar ontwerp van Annie Rowe. Gemerkt en in originele doos.
No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cm -
#46The Leonardo Collection“New tricks”. Een beeldje van meerkleurig porselein naar ontwerp van Annie Rowe. Gemerkt en in originele doos.
No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cm -
#21The Leonardo Collection“Send in the clowns”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars op houten voetstuk. Gemerkt en in originele doos.
No longer availableOnline onlyDim. h: 32,5 cm -
#44The Leonardo Collection“Serenade”. Een beeldje van meerkleurig porselein naar ontwerp van Annie Rowe. Gemerkt en in originele doos.
No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cm -
#43The Leonardo Collection“Coco the clown”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Gemerkt en in originele doos.
No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cm -
#42The Leonardo Collection“Straatmuzikant”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars op houten voetstuk. Gemerkt en in doos.
No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cm -
#38The Leonardo Collection“Circus comes to town”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars. Gemerkt en in originele doos. 2002.
No longer availableOnline onlyDim. h: 38,5 cm -
#37The Leonardo Collection“Send in the clowns”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars op houten voetstuk. Gemerkt en in originele doos.
No longer availableOnline onlyDim. h: 32,5 cm -
#36The Leonardo Collection“Clowning around”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars. Gemerkt. 1997.
No longer availableOnline only -
#35The Leonardo Collection“Clowning around”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars. Gemerkt. 1997.
No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cm -
#34The Leonardo Collection“Clowning around”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars. Gemerkt. 1997.
No longer availableOnline onlyDim. h: 26,5 cm -
#39The Leonardo Collection“Clowning around”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cm -
#28The Leonardo Collection“Music for you”. Een beeldje van meerkleurig porselein naar ontwerp van Annie Rowe. Gemerkt en in originele doos.
No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cm -
#26The Leonardo Collection“Flowers for you”. Een beeldje van meerkleurig porselein naar ontwerp van Annie Rowe. Gemerkt en in originele doos.
No longer availableOnline onlyDim. l: 27 cm -
#45The Leonardo Collection“Circus Clown”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars. Gemerkt en in doos.
No longer availableOnline only
Other lots in this auction
-
#55Een clown van meerkleurig Muranoglas.
No longer availableOnline onlyDim. h: 25 cm -
#1Gilde Clowns - Comedy Collection“Brandweerman”. Een beeldje van gepolychromeerd kunsthars. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 16 cm -
#11Gilde Clowns - Comedy Collection“De verliezer” & “De winnaar”. Een paar beeldjse van gepolychromeerd kunsthars. Beide gemerkt en originele dozen.
No longer availableOnline onlyDim. h: 8 cm -
#41Sylvie Alberghs“Circusvrouwtje”. Een met aquarel en kleurpotlood opgehoogde druk. Gesigneerd.
"Femme du cirque". Une estampe rehaussée à l'aquarelle et au crayon de couleur. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 71 x 48 cmEstimate: € 75 / 100 -
#12Gilde Clowns - Comedy Collection“Bloemenvrienden”. Twee beeldjes van gepolychromeerd kunsthars, waarbij het kleinste in originele doos. Beide gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 6,5 & 10 cm -
#68Goebel, Germany“De trompetist”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars uit de reeks ‘Happy Clowns’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 20,5 cmEstimate: € 25 / 40 -
#17Gilde Clowns - Comedy Collection“Egelvriend”, “Vogelvriend” & “Pauzevriend”. Drie beeldjes van gepolychromeerd kunsthars. Allen gemerkt onderaan en in originele dozen.
No longer availableOnline onlyDim. h: 14,5 & 16 cmEstimate: € 60 / 120 -
#52Een paar kleine clowns van meerkleurig biscuit.
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 cmEstimate: € 10 / 15 -
#61Goebel, Germany“Lukas”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars uit de reeks ‘Happy Clowns’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#24Gilde Clowns - Comedy Collection“De verliezer”. Een beeldje van gepolychromeerd kunsthars. Gemerkt onderaan en in originele doos.
No longer availableOnline onlyDim. h: 14,5 cmEstimate: € 30 / 45 -
#4Gilde Clowns - Comedy Collection“De geluksbrenger”. Een beeldje van gepolychromeerd kunsthars. Gemerkt en in originele doos.
No longer availableOnline onlyDim. h: 16,5 cmEstimate: € 25 / 40 -
#13Gilde Clowns - Comedy Collection“De pianist” & “De drummer”. Een paar beeldjes van gepolychromeerd kunsthars. Beide gemerkt onderaan en in originele dozen.
No longer availableOnline onlyDim. h: 13,5 cmEstimate: € 60 / 80


