Other lots by The Leonardo Collection
-
#49The Leonardo Collection
“Thoughts of a clown”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Gemerkt en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. l: 25,5 cm -
#48The Leonardo Collection
“New tricks”. Een beeldje van meerkleurig porselein naar ontwerp van Annie Rowe. Gemerkt en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 24 cm -
#46The Leonardo Collection
“New tricks”. Een beeldje van meerkleurig porselein naar ontwerp van Annie Rowe. Gemerkt en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 24 cm -
#21The Leonardo Collection
“Send in the clowns”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars op houten voetstuk. Gemerkt en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 32,5 cm -
#44The Leonardo Collection
“Serenade”. Een beeldje van meerkleurig porselein naar ontwerp van Annie Rowe. Gemerkt en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 24 cm -
#43The Leonardo Collection
“Coco the clown”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Gemerkt en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 20 cm -
#42The Leonardo Collection
“Straatmuzikant”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars op houten voetstuk. Gemerkt en in doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 24 cm -
#38The Leonardo Collection
“Circus comes to town”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars. Gemerkt en in originele doos. 2002.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 38,5 cm -
#37The Leonardo Collection
“Send in the clowns”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars op houten voetstuk. Gemerkt en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 32,5 cm -
#36The Leonardo Collection
“Clowning around”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars. Gemerkt. 1997.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 € -
#35The Leonardo Collection
“Clowning around”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars. Gemerkt. 1997.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 26 cm -
#34The Leonardo Collection
“Clowning around”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars. Gemerkt. 1997.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 26,5 cm -
#39The Leonardo Collection
“Clowning around”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 24 cm -
#28The Leonardo Collection
“Music for you”. Een beeldje van meerkleurig porselein naar ontwerp van Annie Rowe. Gemerkt en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 24 cm -
#26The Leonardo Collection
“Flowers for you”. Een beeldje van meerkleurig porselein naar ontwerp van Annie Rowe. Gemerkt en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. l: 27 cm -
#45The Leonardo Collection
“Circus Clown”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars. Gemerkt en in doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €
Other lots in this auction
-
#1Gilde Clowns - Comedy Collection
“Brandweerman”. Een beeldje van gepolychromeerd kunsthars. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 16 cm -
#30Nao & Casades
Een misdienaar en een Pierrot van polychroom porselein. Het tweede gemerkt onderaan.
Un acolyte et un Pierrot en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 18 & 20 cm -
#11Gilde Clowns - Comedy Collection
“De verliezer” & “De winnaar”. Een paar beeldjse van gepolychromeerd kunsthars. Beide gemerkt en originele dozen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 8 cm -
#22Gilde Clowns - Comedy Collection
“Dierenvriend”. Een beeldje van gepolychromeerd kunsthars. Gemerkt onderaan en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 20,5 cm -
#6Gilde Clowns - Comedy Collection
“Clown met verjaardagstaart”. Een beeldje van gepolychromeerd kunsthars. Gemerkt en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 15 cm -
#53
Een clown van meerkleurig Muranoglas.
No longer availableOnline onlyActive bid: 38.00 €Dim. h: 36 cm -
#18Gilde Clowns - Comedy Collection
“De krantenlezer”. Een beeldje van gepolychromeerd kunsthars. Gemerkt onderaan en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 17 cmEstimate: € 30/50 -
#13Gilde Clowns - Comedy Collection
“De pianist” & “De drummer”. Een paar beeldjes van gepolychromeerd kunsthars. Beide gemerkt onderaan en in originele dozen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 13,5 cmEstimate: € 60/80 -
#25Gilde Clowns - Comedy Collection
“De fotograaf”. Een beeldje van gepolychromeerd kunsthars. Gemerkt onderaan en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 20 cmEstimate: € 30/50 -
#15Gilde Clowns - Comedy Collection
“Grote en kleine hartenbreker”. Twee beeldjes van gepolychromeerd kunsthars. Beide gemerkt en in originele doosjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 5,5 & 10 cm -
#58Goebel, Germany
“Franz” & “Leon”. Drie clowns van meerkleurig biscuit uit de reeks ‘Happy Clowns’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 10 & 15,5 cmEstimate: € 15/30 -
#59Goebel, Germany
“Bopov” & “August” & “August II”. Drie clowns van meerkleurig biscuit uit de reeks ‘Happy Clowns’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 7 - 12 cm