Other lots by Baksteen
#15Een 18 kt geelgouden broche bezet met vijf diamantjes oude slijp en één smaragd met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. We voegen er een kettingetje met belletje aan toe.
An 18 kt yellow gold brooch set with five old-cut diamonds and one emerald with a total weight of approximately 0.20 ct. We will include a chain with a small bell.No longer availableDim. 5,40 gEstimate: € 300 / 400 -
#435Een oude messingen bartrolley met glazen bladen.
#543Kraagvaas van Chinees porselein, famille rose decor.
#75HMT India Inoxgold quartzEen herenhorloge. In originele doos en met certificaat.
A men's wristwatch. In original box and with certificate.No longer availableEstimate: € 600 / 800 -
#175Must de Cartier QuartzEen roestvrij stalen dameshorloge.
A stainless steel women's watch.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#252Een 18e eeuwse Hollandse massief eikenhouten pastoorskast.
#527Een lange papieren pand beschilderd met een doorlopende guirlande in rood, zwart en goud.
A long paper panel painted with a continuous garland in red, black, and gold.No longer availableDim. 172 x 20 cmEstimate: € 50 / 80 -
#48Het officieel expo 58 programma. Nr 1 tot en met 26. + Het ‘Souvenir program’ van het Amerikaans theater, 5 playbills en 2 ongebruikte tickets, gestempeld COMPLIMENTARY.
The official Expo 58 program. Nos. 1 to 26. + The 'Souvenir program' of the American theater, 5 playbills and 2 unused tickets, stamped COMPLIMENTARY.No longer availableDim. 30/23 cmEstimate: € 60 / 80