Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
M. Selly

“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

”Vue de village”. Huile sur toile. Signée.
Online only
Dim. 65 x 68 cm
SKU: 2104200399.
Auction day: 6 May 2020 19:40
Catalogue #399
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #28

    Een brede vaas van Chinees porselein met een blauw en geel decor van bloemen. Onderaan gemerkt.

    Un vase large en porcelaine de Chine, décor bleu et jaune de fleurs. Marque sous la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #72
    Henri Kokken
    Period: 1860 - 1941

    “Vrouw met mand in een molenlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Herdoekt.

    ”Femme et panier dans un paysage au moulin”. Huile sur toile. Signée. Retoilée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 66 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #171

    Een blauw-wit Delfts bord met floraal decor en een polychrome Delftse schotel. XVIIIde eeuw, beide met randschade, de schotel vroeger gerepareerd met nieten en met grotere beschadiging aan de rand.

    Une assiette en faïence de Delft bleue et blanche, décor floral , et un plat de Delft polychrome. XVIIIème siècle. les deux ont des dégâts au rebords, le plat présente une réparation ancienne aux attaches en fer.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 30 & 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #83

    Een bronzen milieu-de-table in rococostijl.

    Un milieu-de-table en bronze, style Rococo.
    No longer available
    Online only
    Dim. b: 43 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #276

    Een XIXe eeuws percussiegeweer. Luikse makelij.

    Arme à percussion du XIXe siècle. Fabrication liégeoise.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 120 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #338

    Twee borden van van Frans aardewerk met meerkleurige decors.

    Deux assiettes en faïence de France, décors polychrome.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #168
    Toon Gielen
    Period: 1935 - 2018

    “De mijnwerker”. Een wassen beeldje op houten voetstukje.

    ”Le mineur”. Une statue en cire sur socle en bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #357

    Een kraagvaas van Imariporselein.

    Un vase à col en porcelaine Imari.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #65

    Een hoge kandelaar en een siervaas op voet van gekleurd kristal.

    Haut bougeoir et vase décoratif en cristal taillé et de couleur.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 26 & 28 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #355

    Een reeks van drie borden van Imariporselein.

    Une série de trois assiettes en porcelaine Imari.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #11
    Eric Claus
    Period: °1936

    “De lezers”. Een beeldje van groengepatineerd brons op een arduinen sokkel.

    “Les liseurs”. Une statue en bronze patiné vert sur un socle en pierre de taille.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #413

    Twee verschillende koperen scheepslantaarns. De grootste gemerkt ‘Toplicht’, de andere ‘Rob, Moore & Neill’. Achterdeurtje van de grootste manco.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 & 43 cm
View all auction items ›

Online Only kunst- & antiekveiling 6 mei 2020 - Volledig 400 loten

Wegens technische problemen is de veiling nog verlengt naar 19.40 / The auction has been extended to 19.40 because of technical issues.


Op 6 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu
On mei 6th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

6 May 2020 19:40

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 6 May 2020 19:40

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More