#335Een 18 kt geelgouden geweven halssnoer.
#384Jef PeetersPolderlandschap met sloep onder de herfstzon. Olieverf op doek door Jef Peeters. Gesigneerd.
Polder landscape with sloop under the autumn sun. Oil on canvas by Jef Peeters. Signed.No longer availableDim. 70/60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#315Een 18 kt witgouden bloemvormige ring bezet met acht kleine briljantjes.
#567Een groot formaat rechthoekige spiegel in geslepen glas met een vergulde omlijsting.
#97Een Marie-Therèse luchter met 6 lichtpunten en kristallen bellen.
#81ChristofleEen soliflore vaasje model Cardinale en een langwerpige fruitschaal ontworpen door Lino Sabattini voor Christofle in de jaren 60 van de vorige eeuw.
A soliflore vase in the Cardinale model and a long rectangular fruit bowl designed by Lino Sabattini for Christofle in the 1960s.No longer availableDim. h 21 cmEstimate: € 120 / 180 -
#116Een antiek schrijfmeubeltje met rood lederen schrijftablet in de lade.
#430Een 18 kt witgouden ketting met hanger met zwarte bolle steen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,83 ct.
An 18 kt white gold necklace with pendant, set with a black spherical stone surrounded by diamonds weighing approximately 0.83 ct in total.No longer availableDim. 12.30 gEstimate: € 1200 / 1400