#65Vijf verschillende zilveren ringen bezet met fantasiestenen. 925‰.
Five different silver rings set with fantasy stones. 925‰.No longer availableDim. 24,60 gEstimate: € 30 / 50 -
#211Herend HungaryEen porseleinen beeld van een teckel, gemerkt Herend Hungary en gesigneerd György Vastagh.
A porcelain statue of a dachshund, marked Herend Hungary and signed György Vastagh.No longer availableDim. 17.5 x 37 x 15 cmEstimate: € 120 / 180 -
#246Een commode in de stijl van Louis Philippe, 2 deuren en 1 lade.
A Louis Philippe style commode, 2 doors and 1 drawer.No longer availableDim. H 101, B 115, D 49 cmEstimate: € 50 / 75 -
#528IBMEen Selectric II schrijfmachine, met vervangstukken. Jaren ‘70. AZERTY.
A Selectric II typewriter, with spare parts. 1970s. AZERTY keyboard.No longer availableDim. 50 x 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#289Een groot lot van kleine Westerwald bierpullen.
A large lot of small Westerwald beer steins.No longer availableDim. Hoogte 7-12 cmEstimate: € 40 / 60 -
#486Pierre VandelPeriod: 1970Een vierkante vintage salontafel, messing, glas en plexiglas, gemerkt Pierre Vandel.
#282‘Vissersboten in de haven’, olieverf op doek. Onleesbaar getekend.
'Fishing boats in the harbor', oil on canvas. Illegibly signed.No longer availableDim. 20/20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#248Vroeg 20ste eeuwse verzilverd metalen lampenvoet met floraal decor met vogels.
#585Josse Pierre Geedts‘Verliefd koppel’, een 19e eeuwse potloodtekening van een militair met zijn verloofde. Getekend.
#489Roger Van Belleghem‘Surrealistisch landschap’, olieverf op doek. Getekend.
'Surrealist landscape', oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 33/41 cmEstimate: € 80 / 120