Similar lots by type
-
#139
“Vrouw met oogst”. Een Chinese aquarel op papier. Gesigneerd.
“Femme à la moisson”. Aquarelle chinoise sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 33 x 15 cmEstimate: € 80/100 -
#67De Linée(?)
“Zicht op Parijs”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1939.
”Vue sur Paris”. Une aquarelle. Signée et datée 1939.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 35 cmEstimate: € 40/80 -
#36Harry
“Clown en vrouwen”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 11-95.
”Clowns et femmes”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 11-95.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 34 cmEstimate: € 60/80 -
#45G. Suy
“Hoeve”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Ferme”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 52 x 70 cmEstimate: € 30/50 -
#89Freddy Van Dyck
“Zittende knaap”. Potlood op papier. Gesigneerd.
“Garçon assis”. Crayon sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 33 x 22 cmEstimate: € 30/40 -
#12
“Plattelandszicht”. Olieverf op papier”. Gemonogrameerd ‘HS’.
”Vue sur la campagne”. Huile sur papier. Porte le monogramme ‘HS’.No longer availableOnline onlyDim. 18 x 23 cmEstimate: € 80/100 -
#3
“Begijnhof”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1919.
”Béguinage”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1919.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 39 cmEstimate: € 40/50 -
#8
“Zicht op begijnhof”. Oost-Indische inkt op papier. Gesigneerd.
”Vue sur le béguinage”. Encre de Chine sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 19 x 21 cmEstimate: € 20/25 -
#2J. De Busschere
“Dorpszicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1929.
”Vue sur le village”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1929.No longer availableOnline onlyDim. 31 x 42 cmEstimate: € 40/50 -
#133
“Ballerina”. Aquarel en inkt op papier. Onduidelijk gesigneerd en gedateerd ‘68.
”Ballerine”. Aquarelle et encre sur papier. Signature illisible, daté ‘68.No longer availableOnline onlyDim. 48 x 30 cmEstimate: € 25/35 -
#11Napoléon François GhesquierePeriod: 1812 - 1862
“Het gebed”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“La prière”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 25 cmEstimate: € 100/150 -
#134Adrien De BraeckeleerPeriod: 1818 - 1904
“Het doktersbezoek”. Een ingekleurde pentekening. Gesigneerd.
“La visite médicale”. Un dessin à la plume en couleurs. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 19 cmEstimate: € 120/180 -
#96Tia PeltzPeriod: 1923 - 1999
“Bange vrouwen”. Olieverf op papier. Gesigneerd en gedateerd 1989.
“Femmes effrayées”. Huile sur papier. Signée et datée 1989.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 50 x 35 cmEstimate: € 300/500 -
#63Ripa
“Zicht op Parijs”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1952.
”Vue sur Paris”. Huile sur toile. Signée et datée 1952.No longer availableOnline onlyDim. 44 x 36 cmEstimate: € 50/70 -
#51Julius SteinkopfPeriod: 1815 - 1892
“Bananenbloem”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Fleur de banane”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 62 x 52 cmEstimate: € 120/180 -
#37
“Portiek”. Pastel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
”Portail”. Pastel sur papier. Signature illisible.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 29 cmEstimate: € 40/50 -
#26Heerwegh
“Landschap”. Olieverf op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘95.
”Paysage”. Huile sur papier. Signé et daté ‘95.No longer availableOnline onlyDim. 17,5 x 23 cmEstimate: € 30/40 -
#38Gabriel De PauwPeriod: 1924 - 2000
“Moeder met kind”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
”Mère et enfant”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 43 x 33 cmEstimate: € 40/60 -
#131
Twee Chinese inkttekeningen op papier. Gesigneerd en gestempeld.
Deux dessins chinois en encre sur papier. Signés et avec cachets.No longer availableOnline onlyDim. 29 x 22 & 27 x 35 cmEstimate: € 100/120 -
#39Tony BlickxPeriod: 1926 - 2000
“Abstract”. Chinese inkt op papier. Gesigneerd.
”Abstrait”. Encre de Chine sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 35 x 53 cmEstimate: € 80/120 -
#90
“Geanimeerd romantisch landschap met vrouwen en vee”. Een potloodstudie op papier. Zonder signatuur.
”Paysage romantique animé, femmes et bétail”. Une étude, crayon sur papier. Sans signature.No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. 17 x 23 cmEstimate: € 100/120 -
#142E. Laeremans
“Effet de matin”. Potlood en aquarel op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 1882. Naar een werk van A. Cassagne.
“Effet de matin”. Crayon et aquarelle sur papier. Monogrammée et datée 1882. D’après une oeuvre de A. Cassagne.No longer availableOnline onlyDim. 17,5 x 11,5 cmEstimate: € 25/45 -
#138
“Jonge vrouwen”. Aquarel op papier. Gesigneerd ‘Jean Gabriel Domergue’.
“Jeunes femmes”. Aquarelle sur papier. Signée Jean Gabriel Domergue.No longer availableOnline onlyActive bid: 100.00 €Dim. 20 x 30 cmEstimate: € 80/100 -
#125J. Seghers
Een reeks van vijf landschappen, inkt op papier. Gesigneerd. Omstreeks 1900.
Une série de cinq paysages, encre sur papier. Signés. +- 1900.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 14 x 19 cmEstimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#84Louis Van Hoozele
“Vlaaikensgang in de winter”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Paneel gebarsten.
“Vlaaikensgang en hiver”. Huile sur panneau. Signé. Fissure dans le panneau.No longer availableOnline onlyActive bid: 31.00 €Dim. 50 x 36 cmEstimate: € 200/240 -
#113
“Mannenportret”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Slijtage aan vernis.
“Portrait d’homme”. Huile sur panneau. XIXe siècle. Usures au vernis.No longer availableOnline onlyActive bid: 120.00 €Dim. 14,5 x 12 cmEstimate: € 150/200 -
#13George II GrahamPeriod: 1881 - 1949
“Vissersboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.
”Bateaux de pêche”. Huile sur toile. Signée. XIXième siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. 25 x 35 cmEstimate: € 200/250 -
#88
Chinese tekening.
Dessin chinois.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 35 cmEstimate: € 20/30 -
#102G. Springael
“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1888. Kleine beschadigingen.
”Nature morte aux fruits”. Huile sur toile. Signée et datée 1888. Petits dégâts.No longer availableOnline onlyDim. 37 x 53 cmEstimate: € 40/60 -
#146
“Pastoraal landschap met personage en koeien”. Olieverf op doek. XIXe eeuw.
”Paysage pastorale, personnages et vaches”. Huile sur toile. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyDim. 19 x 28 cmEstimate: € 600/700 -
#62René Carpiaut
“Stilleven met fazant, fruit en glaswerk”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, faisans, fruits et verrerie”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Dim. 50 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#59Joseph Colpaert
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. 35 x 46 cmEstimate: € 100/120 -
#47De Cock
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 63 x 120 cmEstimate: € 40/60 -
#111J. Van Lerberghe
“Hoeve aan een landweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2-10-18. Kleine perforatie rechts onderaan.
“Ferme au bord d’un chemin de campagne”. Huile sur toile. Signée et datée 2/10/18. Petite perforation en bas à droite.No longer availableOnline onlyDim. 16 x 24 cmEstimate: € 200/300 -
#16
Vier diverse gravures:- een topografische prent van een Nederlandse stad.- twee topografische optiekprenten met uitgesneden vensters.Alle drie met de hand ingekleurd.- een gravure naar Dürer: “Ridder, dood en duivel”.Waterschade.
Quatre gravures diverses:- planche topographique représentant une ville hollandaise.- deux planches optiques aux fenêtres découpées.Les trois colorées à la main.- une gravure d’après Dürer: “Chevalier, mort et diable”.No longer availableOnline onlyEstimate: € 80/120 -
#145André Charles VoillemotPeriod: 1822 - 1893
“Colombine en Pulcinella”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1875. Herdoekt en opgefrist.
“Colombine et Pulcinella”. Huile sur toile. Signée et datée 1875. Retoillée et nettoyée.No longer availableOnline onlyActive bid: 160.00 €Dim. 45 x 32 cmEstimate: € 200/240