Similar lots by type
-
#88
“Vrouwenportret”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Leopold Muller (Antwerpen 1879 - 1961). Zonder signatuur.
"Portrait de femme". Huile sur toile. Attribué à Leopold Muller (Anvers 1879 - 1961). Sans signature.No longer availableOnline onlyDim. 57 x 41 cmEstimate: € 40/60 -
#248V. Guffens
“Kanaalzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue du canal”. Huile sur panneau. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 29 x 35,5 cmEstimate: € 100/120 -
#379
“baadster”. Olieverf op board. Inde geest van Cassingeul.
No longer availableOnline onlyDim. 72 x 63 cm -
#265
“Kapelaltaar”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Achter glas.
Autel de la chapelle. Huile sur panneau. Signée. Sous verre.No longer availableOnline onlyActive bid: 65.00 €Dim. 30 x 40 cmEstimate: € 100/120 -
#288Parmentier
“Winters rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage fluvial d'hiver. Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 34 cmEstimate: € 80/120 -
#190W. Gerlo
“Oost west, Thuis best”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Oost west, Thuis best”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 101 x 69 cmEstimate: € 80/120 -
#294Jos Van Steen
“Meertje met sloep”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Lac avec chaloupe. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 22 x 33 cmEstimate: € 75/100 -
#185S. De Leener
“Stilleven met bloemenvaas”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Nature morte au vase à fleurs. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 76 x 96 cmEstimate: € 150/200 -
#91
“Straatzicht”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Leopold Muller (Antwerpen 1879 - 1961). Zonder signatuur.
"Vue sur la rue". Huile sur toile. Attribué à Leopold Muller (Anvers 1879 - 1961). Sans signature.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 60 cmEstimate: € 60/80 -
#226Jan De BelderPeriod: °1953
“Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd Lier, 1971.
“Intérieur de l'église”. Huile sur toile. Signée et datée Lier, 1971 au dos.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 50 x 41 cmEstimate: € 120/200 -
#179Adèle Koekkoek
“Keukeninterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur de cuisine”. Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 52.00 €Dim. 85 x 70 cmEstimate: € 80/120 -
#99N. Van Yperen
“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage fluvial". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 51 x 70 cmEstimate: € 25/40 -
#187Adèle Koekkoek
“Vrouw aan de haard”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Femme au foyer. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. 70 x 90 cmEstimate: € 80/120 -
#199
“Romantisch landschap met vee”. Olieverf op doek. Enkele restauraties. XIXe eeuw.
Paysage romantique avec du bétail. Huile sur toile. Quelques restaurations. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 500.00 €Dim. 62 x 89 cmEstimate: € 800/1200 -
#180Napoléon François GhesquierePeriod: 1812 - 1862
“De schilder in zijn atelier”. Olieverf op mahoniehouten paneel. Gesigneerd en gedateerd 1852 (?).
Le peintre dans son atelier. Huile sur panneau d'acajou. Signée et datée 1852 (?).No longer availableOnline onlyActive bid: 550.00 €Dim. 38 x 30 cmEstimate: € 800/1000 -
#200
“De conversatie bij het raam”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Opnieuw te vernissen.
La conversation à la fenêtre. Huile sur panneau. XIXème siècle. A revernisser.No longer availableOnline onlyActive bid: 85.00 €Dim. 22 x 29 cmEstimate: € 200/240 -
#269Cornelis KoppenolPeriod: 1865 - 1946
“De ganzenhoedster”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Fille aux oies. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 245.00 €Dim. 11,5 x 15 cmEstimate: € 350/450 -
#230F. Voisin
“Fazanten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Faisans”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 24 x30 cmEstimate: € 120/200 -
#474
“Personages”. Olieverf op paneel. Draagt monogram.
No longer availableOnline onlyDim. 17 x 23 cmEstimate: € 80/120 -
#98
“Vrouw met hondje”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Leopold Muller (Antwerpen 1879 - 1961). Zonder signatuur.
"Femme au chien". Huile sur toile. Attribué à Leopold Muller (Anvers 1879 - 1961). Sans signature.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 75 cmEstimate: € 60/100 -
#126
“Personages”. Een schilderijtje op perkament. Gesigneerd. Ethiopië. In handbeschilderd kadertje met been.
"Personnages". Une peinture sur parchemin. Signée. Ethiopie. Dans un cadre peint à la main avec de l'os.No longer availableOnline onlyDim. 10 x 14 cmEstimate: € 25/40 -
#290J. H. Schaareman
“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1948.
Vue du village. Huile sur toile. Signée et datée 1948 au dos.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 30 cmEstimate: € 80/120 -
#203Wilma
“Dorpszicht met personages”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de village avec personnages. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 60 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#212E. Rofs
“Aan de waterput”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Au puits. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 36 cmEstimate: € 100/150
Other lots in this auction
-
#26Serge
“Compositie met kleuren en silhouetten” (64 x 49 cm). Gouache op papier. Gesigneerd. Toegevoegd “Les resons ou la toupie humaine” (30 x 19 cm). Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1987.
« Composition avec couleurs et silhouettes » (64 x 49 cm). Gouache sur papier. Signé. Ajout de "Les resons ou la toupie humaine" (30 x 19 cm). Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1987.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/60 -
#128Jeanne Demaret
“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vase à fleurs". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 38 x 31 cmEstimate: € 25/40 -
#119
Vier Venetiaans glazen kandelaars met goudinclusies. Eén met barst in de basis en één met barst in de bovenrand.
Quatre bougeoirs en verre vénitien à inclusions d'or. Une avec une fissure dans la base et une avec une fissure dans le bord supérieur.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 20,5 cmEstimate: € 20/30 -
#24
Een schouwklokje van bruingepatineerd kunststof, versierd met twee muzikantjes en twee duifjes.
Pendule de cheminée en plastique patiné brun, à décor de deux musiciens et de deux pigeons.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 cmEstimate: € 50/70 -
#15Gallé
Een klein vaasje van meerkleurig glas met een met zuur geëtst decor van planten. Gemerkt. Beschadigd bovenaan.
Petit vase en verre multicolore à décor de végétaux gravé à l'acide. Marqué. Dégât vers le haut.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 10,5 cmEstimate: € 40/50 -
#188
“Waterlandschap met personages in een boot”. Olieverf op paneel. Gerestaureerd. Toegeschreven aan Thomas Heeremans (1641-1694).
”Paysage fluvial, personnages et bateau”. Huile sur toile. Restauration. Attribué à Thomas Heeremans. (1641 - 1694).No longer availableOnline onlyActive bid: 1200.00 €Dim. 58 x 93 cmEstimate: € 2000/3000 -
#178H. J. Martin
“Twee mensen in een interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Deux personnages dans un intérieur”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 34 cmEstimate: € 60/80 -
#220
Een eenvoudig bijzettafeltje in Régencestijl.
Une table d'appoint simple dans le style Régence.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 55 cm Ø: 65 cmEstimate: € 35/45 -
#254
Een lot van 22 albums waaronder 19 Suske en wiske strips, een album van Bessy, een album van Asterix en een album van Donald Duck. Gebruiksschade.
Lot de 22 albums de bandes dessinées dont 19 de Suske en Wiske, un Bessy, un Asterix et un Donald Duck. Usures.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Estimate: € 12/15 -
#94
Twee ingekleurde XIXe eeuwse gravures met zichten de Koninklijke beurs en St. James’s Park te Londen.
Deux gravures coloriées du XIXe siècle avec vue sur la Bourse Royale et St. James's Park à Londres.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 28 x 41 & 31 x 41 cmEstimate: € 60/100 -
#268Willy Vandersteen
“Suske en Wiske”. 38 albums uit de gekleurde rode reeks. Tussen album 182 (De Koperen Knullen, 1981) en album 245 (De 7 schaken, 50 jaar Suske en Wiske, 1995). Ed. standaard UItgeverij. Goede staat, lichte slijtage aan enkele.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 40/50 -
#266
Lot ingebonden tijdschriften: Ons Volkske nrs 6 en 11. Robbedoes nrs 17, 19, 21, 32 en 34. Redelijke staat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Estimate: € 40/50