Similar lots by type
-
#290J. H. Schaareman
“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1948.
Vue du village. Huile sur toile. Signée et datée 1948 au dos.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. 40 x 30 cmEstimate: € 80/120 -
#33
“Personages bij een boerderij”. Olieverf op doek.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 22 x 24 cmEstimate: € 45/60 -
#77Francis Busschots
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 30 x 24 cmEstimate: € 20/25 -
#248V. Guffens
“Kanaalzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue du canal”. Huile sur panneau. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. 29 x 35,5 cmEstimate: € 100/120 -
#203Wilma
“Dorpszicht met personages”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de village avec personnages. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 60 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#48
“Winters boslandschap bij valavond”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 60 x 71 cmEstimate: € 40/60 -
#199
Een lot modelbaantoebehoren, bestaande uit een 3000Q 2500 startersset, een 50545 doos met baanstukken, 51554 steunpeilers en een catalogus 1971 - 1972
Paysage romantique avec du bétail. Huile sur toile. Quelques restaurations. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 62 x 89 cmEstimate: € 35/50 -
#230F. Voisin
“Fazanten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Faisans”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. 24 x30 cmEstimate: € 120/200 -
#288Parmentier
“Winters rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage fluvial d'hiver. Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 24 x 34 cmEstimate: € 80/120 -
#54Jos Bogaerts
“Zicht op kerk”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1942.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 15,5 x 20 cmEstimate: € 25/35 -
#75
“Maskers”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
No longer availableOnline onlyDim. 55 x 63 cmEstimate: € 30/40 -
#265
“Kapelaltaar”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Achter glas.
Autel de la chapelle. Huile sur panneau. Signée. Sous verre.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 30 x 40 cmEstimate: € 100/120 -
#269Cornelis KoppenolPeriod: 1865 - 1946
“De ganzenhoedster”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Fille aux oies. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 165.00 €Dim. 11,5 x 15 cmEstimate: € 350/450 -
#294Jos Van Steen
“Meertje met sloep”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Lac avec chaloupe. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 22 x 33 cmEstimate: € 75/100 -
#291Fez.
“Skyline en schepen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1969.
“Skyline et navires”. Huile sur toile. Signée et datée 1969.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 40 x 80 cmEstimate: € 100/150 -
#211Jehanne Dinjeart
“Compositie”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 8-1976.
Composition . Pastel sur papier. Signé et daté 8-1976.No longer availableOnline onlyDim. 43 x 57,5 cmEstimate: € 50/80 -
#284A. Polfliet
“Stilleven met fruit en champagne”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux fruits et champagne. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 70 cmEstimate: € 60/100 -
#212E. Rofs
“Aan de waterput”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Au puits. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 26 x 36 cmEstimate: € 100/150 -
#79
“Bloemenstilleven”. Olieverf op board. Gesigneerd ‘Willem’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 60 x 50 cmEstimate: € 35/45 -
#207Jos Martin
“Kempisch landschap met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage en Campine avec ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 40 x 46 cmEstimate: € 80/100 -
#200
“De conversatie bij het raam”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Opnieuw te vernissen.
La conversation à la fenêtre. Huile sur panneau. XIXème siècle. A revernisser.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. 22 x 29 cmEstimate: € 200/240 -
#289Jos Martin
“Bloemenvaas”. Olieverf. Gesigneerd.
Vase à fleurs . Peinture à l'huile. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 19 cmEstimate: € 80/120 -
#256A. Broekaart
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 46 cmEstimate: € 30/50 -
#295E. Gerinckx
“Veenzicht”. Olieverf op papier (?). Gesigneerd.
“Vue de bruyère”. Huile sur papier (?). Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 43 x 54 cmEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#120
Drie Utrechtse tegels met blauw op witte tegels. We voegen er een Delfts aardewerken bord met in het decor een zicht op Kallo, gebruari 1953.
"Paysage urbain". Aquarelle sur papier. Porte la signature.No longer availableOnline onlyDim. 13,5 x 13,5 cm & Ø:21 cmEstimate: € 20/40 -
#105
“Romain Malfliet, het land van Waas”. Willem Persoon. Ed. Danthe. Sint Niklaas, 1979. Gesigneerd door de kunstenaar.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 15/20 -
#250
Een balustervaas van Chinees porselein met meerkleurig Japans decor.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor japonisant multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 61 cmEstimate: € 40/60 -
#299
“Spelende mannen in een interieur”. Een zeefdruk naar een werk van Léon Brunin.
Hommes jouant dans un intérieur. Sérigraphie d'après une oeuvre de Léon Brunin.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 21,5 x 28,5 cmEstimate: € 30/50 -
#251
Een grote dekselvaas van blauw en wit Delfts aardewerkmet decor van bloemen en vogels en met een Fo-hond op het deksel. Bijgevoegd een kleine vaas, gemerkt van de Porceleyne Fles.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 2& & 52 cmEstimate: € 30/50 -
#196
Een arduinen inktstel. Zonder recipiënten.
Un encrier en pierre bleue. Sans récipients.No longer availableOnline onlyDim. b: 34 cmEstimate: € 20/25 -
#101
Een paar recente vazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van vogels in cartouches, omgeven door bloemen en motieven. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases récents en porcelaine de Chine à décor multicolore d'oiseaux dans des cartouches, entourés de fleurs et de motifs. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 46 cmEstimate: € 40/60 -
#231
Een Oost-Europese mandoline.
No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. 64 x 20 x 8 cmEstimate: € 35/40 -
#99N. Van Yperen
“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage fluvial". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 51 x 70 cmEstimate: € 25/40 -
#186
Een notenhouten bijzettafeltje.
Une table d'appoint en noyer.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 36/40 -
#178H. J. Martin
“Twee mensen in een interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Deux personnages dans un intérieur”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 34 cmEstimate: € 60/80 -
#74
“Le Petit Paradis Emeraude”. Een kleurenlitho naar werk van Barraband.
Le Petit Paradis Emeraude. Une lithographie en couleurs d'après l'oeuvre de Barraband.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 36 x 23 cmEstimate: € 30/50