Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
Drie 18 karaats geel gouden spelden, één bezet met een saffiertje, één bezet met een diamantbaguet en één bezet met twee saffiertjes en een diamant. In originele doos.

Drie 18 karaats geel gouden spelden, één bezet met een saffiertje, één bezet met een diamantbaguette en één bezet met twee saffiertjes en een diamant. In originele doos.

Trois épingles en or jaune 18 ct dont une sertie d’un petit saphir, une d’une baguette de diamant et une de deux petits saphirs et un diamant. Dans la boîte d’origine.
Dim. 4,95 g
SKU: 2508150030.
Category: Uncategorized.
Auction day:
Catalogue
Estimate: € 200 / 300
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #55

    Een halssnoer en oorbellen van citrine.

    Collier et boucles d’oreilles en citrine.
    Estimate: € 150 / 250
  • #388

    Spiegel met verguld houten omlijsting, bovenaan versierd met een bloemenmand in Lodewijk XVI-stijl. Lijst eveneens voorzien van spiegelglas.

    Miroir à encadrement doré, le dessus décoré d’une corbeille fleurie de style Louis XVI. Cadre également avec verre miroitant.
    Dim. H. 92 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #368
    Edgard Heirman
    Period: 1919-2002

    “Heidelandschap” en “Hoeve”. Twee schilderijen op doek. Gesigneerd.

    “Paysage de bruyère” et “Ferme”. Deux tableaux sur toile. Signées.
    Dim. 30 x 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #9

    Neogotisch luchtertje van verguld koper met vier lichtpunten.

    Petit lustre néogothique en cuivre doré à quatre points de lumière.
    Dim. H.34 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #348

    Mahoniehouten tweedeurskast met bovenaan een lade en doucine. Tijdperk Louis-Philippe.

    Armoire à deux corps en acajou. Le dessus à un tiroir en doucine. Epoque Louis-Philippe.
    Dim. H. 158 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #315

    Een 18 karaats geel gouden halssnoer bezet met parels.

    Collier en or jaune 18 ct serti de perles.
    Dim. 7,09 g
    Estimate: € 180 / 250
  • #536

    Mahoniehouten tweedeurskast. Twee beglaasde deuren met latwerk in spitsboogvorm. Onderaan een lade. XIXde eeuw.

    Armoire à deux portes en acajou. Deux portes vitrées à lattes en ogive. Tiroir en ceinture basse. XIXe siècle.
    Estimate: € 200 / 300
  • #738

    Een paar gedraaide messingen kandelaars.

    Paire de candélabres en laiton tourné.
    Dim. H. 48 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #17

    Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.

    Petit lustre en cristal à six points de lumière orné de pendeloques.
    Estimate: € 120 / 180
  • #736

    Een paar fauteuils in Lodewijk XV-stijl van gesculpteerd notenhout, bekleed met naaldwerk.

    Paire de fauteuils de style Louis XV en noyer sculpté recouvert de tapisserie.
    Estimate: € 80 / 100
  • #135

    Twee lange halssnoeren van roze en witte zoetwater parels met twister slot en certificaat van echtheid.

    Deux longs colliers en perles rose et blanc. Fermoir twister. Certificat d’authenticité.
    Estimate: € 300 / 400
  • #751
    Salvador Dali
    Period: 1904-1989

    “Zodiaco Daliniano”. Serie van 12 borden met voorstellingen van de dierenriem. Werk uit 1991, genummerd 279/5000. In oorspronkelijke doosjes en met bijbehorende certificaten.

    “Zodiaco Dainiano”. Suite de 12 assiettes représentant les signes du zodiaque. Travail de 1991, numérotées 279/5000. Dans les boîtes d’origines et accompagnées de certificats.
    Dim. Ø 20 cm
    Estimate: € 1000 / 1250
  • #300
    Bulgari

    Een roestvrij stalen automatische herenhorloge. (armband te vervangen).

    Montre homme en acier inoxydable. Bracelet à remplacer.
    Estimate: € 2000 / 3000
  • #714

    Een langgerekt houten siermasker. Afrikaans werk.

    Masque allongée en bois. Travail africain.
    Dim. h: 132 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #748

    “Cheval de Marly.” Een bronzen beeld naar G. Coustou. XIXde eeuws.

    “Cheval de Marly”. Sculpture en bronze d’après Coustou. XIXe siècle.
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 320 / 400
  • #405

    Een halllamp van koper en kristal.

    Lampe de vestibule en cuivre et cristal.
    Estimate: € 80 / 100
  • #8

    Een halllantaarn van verguld brons.

    Lanterne de vestibule en bronze doré.
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #741
    Henri Gauquier

    “Fac et spera.” Een bronzen beeld.

    “Fac et spera”. Sculpture en bronze.
    Estimate: € 450 / 500
  • #310

    Een 18 karaats geel gouden armband bezet met parels.

    Bracelet en or jaune 18 ct serti de perles.
    Dim. 6,05 g
    Estimate: € 180 / 250
  • #756

    Eikenhouten gatelegtafel met gedraaide poten. XIXde eeuw.

    Table gateleg en chêne à pieds tournés. XIXe siècle.
    Estimate: € 200 / 300
  • #393

    Ovale spiegel met verguld houten omlijsting, bovenaan versierd met een strik in Lodewijk XVI-stijl.

    Glace ovale à encadrement en bois doré. Le dessus décoré d’un noeud de style Louis XVI.
    Dim. H. 74 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #752

    Een zes- en een vierdelig Chinees theeservies van meerkleurig porselein bestaande uit twee theepotten, twee melkkannetjes, twee suikerpotten, tien kopjes, waarvan één hersteld en tien gecompartimenteerde schoteltjes.

    Deux services à thé en porcelaine polychrome de Chine, comprenant deux théières, deux pots à lait, deux sucriers, dix tasses dont une réparée et dix soucoupes à compartiment pour biscuits.
    Estimate: € 50 / 80
  • #19

    Een sac-à-perles van koper met kristallen pendeloques en tien lichtpunten.

    Sac-à-perles en cuivre aux pendeloques en cristal. Dix lumières.
    Estimate: € 120 / 200
  • #726

    Vergulde spiegel met de bovenrand afgerond. XIXde eeuw.

    Glace à cadre doré, le dessus arrondi. XIXe siècle.
    Dim. H. 162 cm
    Estimate: € 100 / 140

Other lots in this auction

  • #467

    Een ruiter te paard van terracotta met sporen polychromie. Tang-dynastie(?).

    Cavalier à cheval en terre cuite aux traces de polychromie. Possible dynastie Tang.
    Dim. H 33 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #377

    Een paar flesjes van meerkleurig en verguld porselein, versierd met vogeltjes. Naar het Sèvresporselein. Kleine schilfer aan één van de voetjes.

    Paire de flacons en porcelaine polychrome et doré, décorés d’oiseaux. D’après les exemples de Sèvres. Petit éclat à l’un des pieds.
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #575

    Een ivoren beeldje van een wijze met staf, papierrol en een gans. Chinees werk, eerste helft XXste eeuw. Op houten sokkeltje.

    Statuette en ivoire représentant un sage tenant une crosse, un rouleau et un oie. Travail chinois, première moitié du XXe siècle. Sur socle en bois.
    Dim. H. 16 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #429

    “Afrikaanse danser” en “Drie vrouwen”. Waterverf op katoen. Gesigneerd. Hedendaags Afrikaans werk.

    “Danseuse africaine”. et “Trois femmes”. Aquarelle sur coton. Signée. Travail africain contemporain.
    Dim. 45 x 24 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #425

    Vier loomchairs van natuurkleurig rotan met daarbij twee dito bijzettafeltjes. Hedendaags werk. We voegen er een oudere groengelakte loomchair aan toe.

    Quatre chaises loom en rotin naturel ainsi que deux tables d’appoint assorties. Travail contemporain. Nous ajoutons une chaise loom plus ancien laquée verte.
    Estimate: € 150 / 200
  • #613

    Een groep van meerkleurig Chinees porselein met een voorstelling van twee HoHo-broers.

    Groupe en porcelaine de Chine polychrome représentant les frères Ho-Ho.
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #79
    A. Pezzi

    “Straatje in het Marrokaanse Chaouen”. Olieverf op board. Gesigneerd en “Xauen”.

    “Ruelle dans la ville marocaine Chaouen”. Huile sur carton. Signé et “Xauen”.
    Dim. Tot. 20 x 58,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #479

    “Ganesh”, “Een koppel” en “Een meisje”. Drie handgeschilderde miniaturen op ivoor, ingelegd met steentjes.

    “Ganesh”, “Un couple” et “Une fille”. Trois miniatures peintes à la main sur ivoire, incrustées de petites pierres.
    Estimate: € 30 / 50
  • #177

    Een paar vazen van Brussels porselein versierd met een handgeschilderd bloemendecor en een liefdadigheidsscène in een rechthoekige cartouche op de buik.

    Deux vases en porcelaine de Bruxelles décorés de fleurs peintes à la main et de scènes de bienfaisance dans des cartouches rectangulaires.
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 550 / 650
  • #6

    Een theetafeltje, versierd met bloemenmarquetterie. Recent werk.

    Table à thé décorée de marqueterie florale. Travail contemporain.
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #740

    Een lot van negen verschillende horloges.

    Lot de neuf montres différentes.
    Estimate: € 100 / 150
  • #487

    Een langwerpige en een bolle vaas van meerkleurig aardewerk, versierd met een bloemendecor in reliëf. Jaren 50.

    Un vase allongé et un vase sphérique en faïence polychrome décorés de fleurs en relief. Années 50.
    Dim. H 26 & 14 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 augustus 2015

Deze veiling is volledig - 760 loten online.



View auction ›

Place an online bid

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More