Trois plats en faïence: une petite assiette à décor d’une église en bleu et blanc. XIXe siècle. Plat à gâteau en bleu et blanc, marque: Moustier, XIXe siècle. Plat octogonal en porcelaine de Chine bleue et blanche (25 x 33 cm)(usure au bord et cheveu), époque Tao Kuan.
Online only
SKU: 0104190016.
Auction day: 22 May 2019 22:00
Catalogue #16
Estimate: € 60 / 80

  • #91

    Neuf plats en verre à motifs art deco, certains marqués Belgique, d’autres Checoslovakia.
    Online only
    Estimate: € 15 / 25
  • #92

    Een Boeddhistisch tafereel op zijde.

    Online only
    Estimate: € 50 / 80
  • #11

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Une carpette d’Orient en laine. Fait main.
    Online only
    Dim. 126 x 82 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #165
    Albert Van Dyck

    “Dreef”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Allée”. Huile sur panneau. Signé.
    Online only
    Dim. 28 x 37 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #161
    Jean Gilles

    ”Jeune femme”. Une lithographie. Signée et numérotée 294/500 hors planche.
    Online only
    Dim. 32 x 15 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #244
    Peter Bolfs

    “Boslandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Paysage forestier”. Huile sur toile. Signée.
    Online only
    Dim. 76 x 95 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #59

    Online only
    Dim. h: 10 - 19 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #173
    Marcel Stobbaerts
    Period: 1899-1979

    “Portrait d’homme”. Huile sur toile. Illisiblement signée et attribuée au verso à Marcel Stobbaerts. Datée 1933.
    Online only
    Dim. 38 x 28 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #258

    “Zicht op Brugge”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    Online only
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #201
    Paul Verbeeck

    “Zittend naakt”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.

    “Nu assis”. Litho. Signée hors planche.
    Online only
    Dim. 29 x 40 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #218

    Twee Japanse prenten. Aquarel op rijstpapier.

    Deux estampes japonaises. Aquarelle sur papier de riz.
    Online only
    Dim. 22 x 17 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #230

    “Catalina”. Een modelboot met elektromotor. Schade.

    Online only
    Estimate: € 20 / 30

Online only 22 Mei 2019

Net zoals onze gewone veiling kan u op deze loten een maximum bod uitbrengen. Op 22 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen (incrementen van ± 10% boven het vorige bod tot uw maximum; en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). Al deze loten worden toegewezen aan de hoogstbiedende zonder enige minimumprijs. Voor vragen over details of extra foto's kan u mailen naar info@jordaens.eu

As with our regular auction you can place a maximum bid on these lots. On May 22th the lot will be assigned to the highest bidder (increments of ± 10% added to the previous bid up to your maximum; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All lots will be sold to the highest bidder without any minimum price. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

22 May 2019 22:00