• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025

Trois plats en faïence: une petite assiette à décor d’une église en bleu et blanc. XIXe siècle. Plat à gâteau en bleu et blanc, marque: Moustier, XIXe siècle. Plat octogonal en porcelaine de Chine bleue et blanche (25 x 33 cm)(usure au bord et cheveu), époque Tao Kuan.
Online only
SKU: 0104190016.
Auction day: 22 May 2019 22:00
Catalogue #16
Estimate: € 60 / 80

  • #9
    Krachi

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    Online only
    Dim. 122 x 83 cm
    Estimate: € 70 / 80
  • #45
    le Dauphin, France

    Online only
    Dim. h: 56 cm (Met kap)
    Estimate: € 30 / 50
  • #243
    L. Cuvelier

    “Fermes près d’un étang”. Huile sur toile. Signée. Dégât.
    Online only
    Dim. 69 x 100 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #125

    Een map met 70 verschillende jokerkaarten in foedralen.

    Online only
    Estimate: € 15 / 25
  • #12
    Beloutj

    Een Oosters wollen bidkleed.

    Un tapis de prière d’Orient en laine.
    Online only
    Dim. 92 x 136 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #147

    Een lot van negen chromo-albums: - “’s Lands Glorie”. Delen I tem VI. Uitgeverij Historia. - “Het leven van onze voorouders”. Voorgeschiedenis en oudheid, Middeleeuwen & Nieuwe en hedendaagse tijden. Ed. Encyclorama. Allen compleet en in goede staat.

    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #221
    Robert Van de Velde
    Period: 1895-1978

    “Mère et enfant”. Fusain sur papier à fond doré. Signé.
    Online only
    Dim. 39 x 29 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #15

    Een jardinière van gedreven messing met het Wapen van Antwerpen.

    Jardinière en cuivre repoussé ornée de l’écusson d’Anvers.
    Online only
    Dim. b: 48 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #165
    Albert Van Dyck

    “Dreef”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Allée”. Huile sur panneau. Signé.
    Online only
    Dim. 28 x 37 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #263

    Een kleine tabakspot van blauw geglazuurd aardewerk. Zonder deksel.

    Online only
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #124

    Een lot brons, bestaande uit twee setjes met gewichten, een inktpot in de vorm van een liggende hond en een bekertje.

    Online only
    Dim. h: 4 - 8 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #109

    “Burchten en kastelen van België”. Tien delen. Uitgeverij Artis-Historia.

    Online only
    Estimate: € 40 / 60

Online only 22 Mei 2019

Net zoals onze gewone veiling kan u op deze loten een maximum bod uitbrengen. Op 22 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen (incrementen van ± 10% boven het vorige bod tot uw maximum; en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). Al deze loten worden toegewezen aan de hoogstbiedende zonder enige minimumprijs. Voor vragen over details of extra foto's kan u mailen naar info@jordaens.eu

As with our regular auction you can place a maximum bid on these lots. On May 22th the lot will be assigned to the highest bidder (increments of ± 10% added to the previous bid up to your maximum; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All lots will be sold to the highest bidder without any minimum price. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

22 May 2019 22:00