Other lots in this auction
-
#197Een lot kant-, haak- en borduurwerk.
Lot de dentelles, crochet et broderie.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#69Boch for Royal SphinxEen aardewerken sierschotel met meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Un plat en faïence à décor floral multicolore. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 30,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#92Een driedelig klokstel van grijs marmer en albast, versierd met bronzen vogeltjes.
Garniture de cheminée en marbre gris et albâtre décorée d’oiseaux en bronze.No longer availableOnline onlyDim. h: 22 & 15 cmEstimate: € 120 / 200 -
#261Ernest ClaesDertien boeken door de auteur of met betrekking tot zijn werk.
Treize livres de l'auteur ou se rapportant à son œuvre.No longer availableOnline onlyEstimate: € 100 / 150 -
#59Een gravure, uitgegeven door het Museum Plantin Moretus te Antwerpen.
Une gravure, éditée par le Musée Plantin Moretus à Anvers.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 37 cmEstimate: € 15 / 20 -
#224Drie werken op papier:- Leo Lauryssens - “Kortrijk”. Tekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1958.- Spitaels - “Stadszicht”. Pentekening. Gesigneerd en gedateerd 1988.- F. Van Mol - “St. Erasmusstraat Borgerhout”. Een gravure. Gesigneerd en gedateerd 1986
Trois œuvres sur papier : - Leo Lauryssens - « Courtrai ». Dessin sur papier. Signé et daté 1958. - Spitaels - « Vue de ville ». Dessin à la plume. Signé et daté 1988. - F. Van Mol - “St. Erasmusstraat Borgerhout”. Une gravure. Signée et datée 1986.No longer availableOnline onlyDim. 11,5 x 14,5; 24,5 x 15,5 & 28 x 19,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#64“Tweelingen” en “Kreeft”. Twee kleurlitho’s. Genummerd 61/ 250 en 186/250 buiten de plaat. Onleesbaar gesigneerd.
“Gémeaux” et “Cancer”. Deux lithos en couleurs. Numérotées 61/250 et 186/250 hors planche. Signées illisiblement.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#165Maria TuryPeriod: 1930 - 1992“Onder de boom”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
Sous l'arbre . Une lithographie. Signée à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyDim. 24,5 x 29,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#170Een eikenhouten spiegel in Mechelse renaissancestijl.
Un miroir en chêne de style Renaissance de Malines.No longer availableOnline onlyEstimate: € 120 / 200 -
#195Vijf diverse sierbordjes van aardewerk en porselein.
Cinq assiettes décoratives diverses en faïence et porcelaine.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#41“Jonge visser”. Olieverf op doek.
“Jeune pêcheur”. Huile sur toile.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 24 cmEstimate: € 25 / 50 -
#159“La Bible”. Franstalige uitgave, deel 6, 7, 8 & 9. Parijs, 1890.
La Bible . Edition française, vol. 6, 7, 8 & 9. Paris, 1890.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50

