#112
“Schommelende engeltjes”. Een groepje van meerkleurig biscuit. Italiaans werk.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 29 cm -
#123
Een lot van vier groepjes van meerkleurig biscuit.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 11 - 70 cm -
#84
#103
Een lot van negen antieke juwelendoosjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. b: 3 - 25 cm
#110
Twee vazen van Satsuma-aardewerk.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 25 & 61 cm -
#177
Een gevarieerd lot Franstalige boeken met betrekking tot de Eerste Wereldoorlog.
No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 € -
#133
Een kunststof lampvoet in de vorm van een liefdesscène.
No longer availableOnline onlyDim. h: 60 cm (z.k.) -
#155
Een klein messingen halluchtertje, versierd met porseleinen bloempjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 40 cm -
#124
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 11 cm -
#25Vic DoomsPeriod: 1912 - 1994
‘Zicht op Steendorp’. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd: 1979. Beschadiging.
”Vue sur Steendorp”. Huile sur toile. Signée et datée.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h 21 cm l 26,5 cmEstimate: € 100/160 -
#166
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 31 cm -
#125
Een vaas van geslepen kleurloosBoheems kristal op voet met een deels gesatineerd decor van bloemen en vlinders.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 30,5 cm -
#75Piet JacobsPeriod: °1934
“Moeder en kind”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Mère et enfant”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 27.00 €Dim. 60 x 140 cmEstimate: € 80/120 -
#169
“Historischer Schul-Atlas”. F. W. Dukgers. Ed. Velhagen & Klasing. Bielefeld & Leipzig, 1939.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 30/40 -
#47Van Gils
“Stilleven met kruik en rode schoentjes”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux chaussures rouges”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. 80 x 65 cmEstimate: € 200/240 -
#165
Een ovale schotel met een meerkleurig dedor van bloemen, pauwen en vlinders.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 47 x 36 cm