Similar lots by type
-
#313Een lot boeken en kunstuitgaven:- “Art Belge au XXe siècle”. Ed. Racine, 2006.- “Les vitraux de Chagall 1957 - 1970”. Ed. A.C. Mazo. Paris, 1972. In stofhoes.- “Treasures from the Bodleian library”. Ed. Gordon Fraser. London, 1976. In stofhoes.- “The Peggy Guggenheim collection of modern art”. Ed. Abrams, New York.- “Gisèle”. Gedichtenbundel van Seingalt met illustraties van Aubré Rali. Ed. Kellinckx. Brussel, 1958. genummerde uitgave in stofhoes.- “Rembrandt. Zijn leven, zijn werk, zijn t(..)
De nombreux livres et publications d'art: - Art Belge au XXe siècle . Ed. Racine, 2006. - Les vitraux de Chagall 1957 - 1970 . Ed. AC Mazo. Paris, 1972. Dans la housse de protection - «Trésors de la bibliothèque Bodleian». Ed. Gordon Fraser. Londres, 1976. Dans la housse de protection - «La collection Peggy Guggenheim d'art moderne.» Ed. Abrams, New York. - «Gisèle». avec des illustrations d'Aubré Rali. Ed. Kellinckx. Bruxelles, 1958. Edition numérotée sous protection anti-poussière. - Rembrand(..)No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#62William Degouve de NuncquesPeriod: 1867 - 1935“Parkzicht in de herfst”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue du parc en automne . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 45 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#37Een art nouveau album met talrijke veelkleurige knipsels met bloemen, vogels, kinderen, enz. uit het begin van de XXste eeuw. Slijtage aan het album en meerdere losse bladen.
Un album art nouveau avec de nombreuses découpes multicolores avec des fleurs, des oiseaux, des enfants, etc. du début du XXème siècle. Porté sur l'album et plusieurs pages volantes.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#99“Drinkebroer”. Ingekaderde reproductie.
Ivrogne . Repro.No longer availableDim. 25 x 20 cmEstimate: € 70 / 100
Other lots in this auction
-
#235Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,07 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,07 ct.No longer availableDim. 2,97 gEstimate: € 280 / 350 -
#478LossonEen vaas van meerkleurig geglazuurd steengoed met een Japans decor. Onderaan gemerkt.
Un vase en grès émaillé multicolore à décor japonais. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 41,5 cmEstimate: € 120 / 150 -
#32“Winters rivierlandschap met knotwilgen”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
Paysage fluvial d'hiver avec saules têtards . Huile sur toile. Signé indistinctement.No longer availableDim. 45 x 50 cmEstimate: € 35 / 40 -
#582“Abstract”. Inkt op papier. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd 1973.
Abstrait . Encre sur papier. Illisiblement signé et daté 1973.No longer availableDim. 16 x 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#482“Drie vrouwen”. Een Indische gouache op zijde.
Trois femmes . Une gouache indienne sur soie.No longer availableDim. 50 x 41 cmEstimate: € 50 / 80 -
#605Een geelgouden goudbaar 999,9/1000. Ed. Union Bank of Switzerland.
Un lingot d'or jaune 999.9 / 1000. Ed. Union Bank of Switzerland.No longer availableDim. 100 gEstimate: € 4800 / 5000 -
#700Een lot diverse munten, zilver e.a. Canada, V.S., Cuba, Duitsland, Spanje, munten van Sint-Rombouts te Mechelen.
Un grand nombre de pièces diverses, argent et autres Canada, USA, Cuba, Allemagne, Espagne, pièces de Saint-Rombouts à Malines.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#562Een langgerekt Afrikaans bronzen beeld.
Statue allongées africaine en bronze.No longer availableDim. h: 128 cmEstimate: € 300 / 400 -
#254Een gietijzeren replica van een oude muurplaquette met opschrift ‘Hofleverancier’.
Une réplique en fonte d'une ancienne plaque murale avec l'inscription Fournisseur à la maison royale .No longer availableDim. 50 x 42 cmEstimate: € 50 / 80 -
#472“Roth”. Een collage. Gesigneerd. Duitse school.
Roth . Un collage. Signé. École allemande.No longer availableDim. 28 x 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#452Utagawa Hiroshige“First Gate of the Shrine of Mishima Daimuôjin, uit de reeks Famous Sights of the Fifty three Stations”. Een gekleurde Japanse houtsnede. Gesigneerd en met stempel. Omstreeks 1860.
“First Gate of the Shrine of Mishima Daimuôjin, de la série Famous Sights of the Fifty three Stations”. Une gravure sur bois japonaise colorée. Signée et estampillée. Vers 1860.No longer availableDim. 33 x 21,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#319Val St. LambertEen vaas van geslepen, blauw gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt. Genummerd 300 en gemonogrammeerd ‘d.v.’.
Un vase en cristal doublé bleu taillé. Marqué en bas. Numéroté 300 et monogrammé d.v. .No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 100 / 120

