Similar lots by type
-
#37Een art nouveau album met talrijke veelkleurige knipsels met bloemen, vogels, kinderen, enz. uit het begin van de XXste eeuw. Slijtage aan het album en meerdere losse bladen.
Un album art nouveau avec de nombreuses découpes multicolores avec des fleurs, des oiseaux, des enfants, etc. du début du XXème siècle. Porté sur l'album et plusieurs pages volantes.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#99“Drinkebroer”. Ingekaderde reproductie.
Ivrogne . Repro.No longer availableDim. 25 x 20 cmEstimate: € 70 / 100 -
#313Een lot boeken en kunstuitgaven:- “Art Belge au XXe siècle”. Ed. Racine, 2006.- “Les vitraux de Chagall 1957 - 1970”. Ed. A.C. Mazo. Paris, 1972. In stofhoes.- “Treasures from the Bodleian library”. Ed. Gordon Fraser. London, 1976. In stofhoes.- “The Peggy Guggenheim collection of modern art”. Ed. Abrams, New York.- “Gisèle”. Gedichtenbundel van Seingalt met illustraties van Aubré Rali. Ed. Kellinckx. Brussel, 1958. genummerde uitgave in stofhoes.- “Rembrandt. Zijn leven, zijn werk, zijn t(..)
De nombreux livres et publications d'art: - Art Belge au XXe siècle . Ed. Racine, 2006. - Les vitraux de Chagall 1957 - 1970 . Ed. AC Mazo. Paris, 1972. Dans la housse de protection - «Trésors de la bibliothèque Bodleian». Ed. Gordon Fraser. Londres, 1976. Dans la housse de protection - «La collection Peggy Guggenheim d'art moderne.» Ed. Abrams, New York. - «Gisèle». avec des illustrations d'Aubré Rali. Ed. Kellinckx. Bruxelles, 1958. Edition numérotée sous protection anti-poussière. - Rembrand(..)No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#62William Degouve de NuncquesPeriod: 1867 - 1935“Parkzicht in de herfst”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue du parc en automne . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 45 cmEstimate: € 800 / 1000
Other lots in this auction
-
#149Een paar butlerspiegels.
Une paire de miroirs de majordome.No longer availableDim. Ø: 46 cmEstimate: € 160 / 180 -
#307Val St. LambertEen lot blauw gedubbeld en geslepen kristal, bestaande uit een soliflore met een verguld decor in een fries, een asbak en een vaas. Gemerkt met etiket en de soliflore en vaas gegraveerd onderaan.
Lot de cristal bleu doublé et taillé, composé d'un soliflore à décor doré dans une frise, d'un cendrier et d'un vase. Marqué avec étiquette et le soliflore et vase gravés au fond.No longer availableDim. h: 23 & 26 cm Ø: 17 cmEstimate: € 80 / 100 -
#503“Theaterspeler”. Een fijn gesculpteerde ivoren okimono met roterend gezicht. Onderaan gesigneerd.
Theatre Player . Un okimono en ivoire finement sculpté avec une face tournante. Signé en bas.No longer availableDim. h: 10,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#488Een paar bewerkte Afrikaanse slagtanden met voorstelling van een mannen- en een vrouwenhoofd. Op houten sokkel. Pre 1947.
Une paire de défenses africaines sculptées représentant la tête d'un homme et d'une femme. Sur socle en bois. Avant 1947.No longer availableDim. l: 61 cmEstimate: € 350 / 450 -
#187Een deels verguld bronzen kandelaar in Empirestijl met drie lichtpunten, gedragen door een engel en op groen marmeren sokkel.
Candélabre partiellement doré de style Empire avec trois points de lumière, portés par un angelot et sur base en marbre vert.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 200 / 300 -
#29“Stoelstraatje, Antwerpen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 32/100 buiten de plaat.
Stoelstraatje, Anvers. Eau-forte. Signée et numérotée 32/100 hors planche.No longer availableDim. 34,5 x 15,5 cmEstimate: € 35 / 40 -
#354“Compositie met vlakken”. Potlood en aquarel op papier. Russische school, gemonogrammeerd.
Composition avec des avions . Crayon et aquarelle sur papier. École russe, monogrammé.No longer availableDim. 32 x 49,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#287Goebel, Germany“At play”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 632.
En jeu . Une figurine en biscuit multicolore de la série M. I. Hummel. Marquée en bas. N ° 632.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 60 / 70 -
#5101 gouden munt “Conservation” van 100.000 Rupiahs. Verso: varaan. Au 900/1000. Indonesië 1974.
1 pièce d'or Conservation de 100 000 roupies. Verso: varan. Au 900/1000. Indonésie 1974.No longer availableDim. 33,43 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#79Alphonse VermeirPeriod: 1905 - 1994“Landbewerkers aan een hoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Ouvriers agricoles dans une ferme . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 28 x 38 cmEstimate: € 100 / 120 -
#304“Jongeman met geitje”. Een groepje van meerkleurig aardewerk.
Jeune homme avec enfant . Un groupe de poteries multicolores.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 65 / 75 -
#203“Jockey te paard”. Een groep van bruingepatineerd brons naar een werk van Isidore Bonheur.
Jockey à cheval . Un groupe de bronze brun patiné d'après une oeuvre d'Isidore Bonheur.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 1700 / 1900

