Similar lots by type
-
#678
Een Madonna van deels verguld Brussels porselein onder stolp.
Une Vierge en porcelaine de Bruxelles partiellement dorée sous une cloche.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 40/50 -
#309Goebel, Germany
“De kus”. Een porseleinen plaquette met reproductie van een werk van Gustav Klimt. Achteraan gemerkt. Uitgegeven op 2000 exemplaren.
Le baiser . Une plaque de porcelaine reproduisant une œuvre de Gustav Klimt. Marquée au dos. Sortie à 2000 exemplaires.No longer availableDim. 37 x 30 cmEstimate: € 100/150 -
#554
Een Chinees porseleinen gemberpot met een blauw op wit decor van pioenen.
Un pot à gingembre en porcelaine de Chine avec un décor bleu sur blanc de pivoines.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60/80 -
#539
Een paar cilindervormige potten van Chinees porselein met een blauw op wit floraal decor.
Une paire de pots cylindriques en porcelaine chinoise à décor floral bleu sur blanc.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 90/110 -
#654
Een porseleinen frenologiebuste.
Un buste de phrénologie en porcelaine.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 50/70 -
#624
Een paar beeldjes van Chinees porselein in de vorm van figuren met dierenhoofden.
Une paire de figurines en porcelaine chinoise sous la forme de personnages à têtes d'animaux.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60/80 -
#552
Een vaas van monochroom wit porselein met hertenkoppen als handvatten.
Un vase monochrome en porcelaine blanche avec des têtes de cerf comme poignées.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 200/220 -
#549
Een paar cilindervormige potten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van zotjes.
Une paire de pots cylindriques en porcelaine chinoise à décor de gamins bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 90/110 -
#586
Twee gebeeldhouwde Indonesische houten beelden met gedreven messingen details.
Deux sculptures indonésiennes en bois sculpté aux détails en cuivre repoussé.No longer availableDim. h: 103 & 106 cmEstimate: € 100/150 -
#176
Een imposante massieve houten dubbele deur, met zware omlijsting en subtiele sculptuur en metalen sierspijkers. India, XIXde eeuw. Hoogte van een deur: 245 cm.
Ancienne statue de Bouddha en bois avec des traces de polychromie et avec une ouverture dans le dos. Sur la base.No longer availableEstimate: € 1500/2500 -
#9
Een beeldje van een meisje met mand en een groepje van twee putti van meerkleurig Spaans porselein. We voegen er een groep van een bejaard koppel van meerkleurig biscuit van Capodimonte aan toe. Allen gemerkt onderaan.
Une figurine d'une jeune fille avec un panier et un groupe de deux putti en porcelaine espagnole multicolore. Nous ajoutons un groupe d'un couple âgé de biscuit Capodimonte multicolore. Tous marqués en bas.No longer availableDim. h: 16 - 22 cmEstimate: € 40/50 -
#659
Een cilindervormige penseelvaas van Chinees porselein met een decor van zotjes.
Un vase cylindrique en porcelaine de Chine décoré de gamins.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 60/80 -
#541
Een Aziatische tegel van blauw en wit porselein met een decor van herten.
Un carreau de porcelaine asiatique bleu et blanc décoré de cerfs.No longer availableDim. 20 x 20 cmEstimate: € 160/180 -
#546
Een zittende stenen Boeddha.
Bouddha assis en pierre sculpté.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 200/300 -
#347
Een glazen fruitschaal met plaasteren trompe l’oeil fruit.
Un bol à fruits en verre avec de faux fruits en plâtre.No longer availableDim. Ø 37 cmEstimate: € 50/60 -
#357
Een lot Imariporselein, bestaande uit een kraagvaasje en twee sierbordjes.
Lot de porcelaine Imari, composé d'un vase à col et de deux assiettes décoratives.No longer availableDim. h: 31 cm Ø: 22 cmEstimate: € 60/80 -
#241Alfa, Italy
Een Madonna en twee hoornvaasjes van Brussels porselein onder glazen stolp. Bijgevoegd nog twee stolpen met telkens een hoornvaasje.
Une Ste Vierge et deux vases en corne en porcelaine de Bruxelles sous une cloche en verre. Deux cloches sont attachées, chacune avec un vase en corne.No longer availableDim. h: 50 & 42 cmEstimate: € 50/80 -
#542
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemen.
Une paire de vases en porcelaine de Chine à décor de fleurs bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 200/220 -
#569
Een buikvaas van Celadonporselein.
Un vase pansu en porcelaine céladon.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 220/240 -
#551
Een vaas van monochroom wit porselein met hertenkoppen als handvatten.
Un vase monochrome en porcelaine blanche avec des têtes de cerf comme poignées.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 200/220 -
#558
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor.
Une paire de vases en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 180/200 -
#359
Een gebeeldhouwd houten lampenvoet in de vorm van een kraanvogel.
Un pied de lampe en bois sculpté en forme de grue.No longer availableDim. h: 49 cm.Estimate: € 50/70 -
#358
Een ijsbeer van meerkleurig Duits porselein. Onderaan gemerkt.
Un ours polaire en porcelaine allemande multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 30/40 -
#476
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
Un tapis de Chine en laine noué à la main.No longer availableDim. 392 x 304 cmEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#501
“Gezin op een bankje”. Een bronzen groep op arduinen sokkel. Gesigneerd en genummerd 2/9.
Famille sur un banc . Groupe en bronze sur socle en pierre bleue. Signé et numéroté 2/9.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 200/240 -
#58
“Naakte vrouwen”. Twee beelden van meerkleurig kunststof naar werk van Santini. Italië.
Femmes nues . Deux sculptures en plastique multicolore d'après l'oeuvre de Santini. Italie.No longer availableDim. h: 26 & 30 cmEstimate: € 60/100 -
#104Hans Lenteman
“Zomerlandschap met Vee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage d'été avec du bétail . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 100/150 -
#267Val St. Lambert
Een vaas van rood gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Un vase en cristal rouge doublé et taillé. Marqué.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 130/150 -
#142Jos Martin
“Kempens landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage de Campine . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 51 x 61 cmEstimate: € 100/150 -
#127Limoges, France
Een driedelig klokstel van verguld brons en kobaltblauw porselein met meerkleurige bloemendecors.
Ensemble d'horloge en trois parties en bronze doré et porcelaine bleu cobalt avec motifs floraux multicolores.No longer availableDim. h: 46 & 51 cmEstimate: € 250/350 -
#396
Een wollen tapijt.
Un tapis en laine.No longer availableDim. 205 x 137 cmEstimate: € 80/120 -
#149
Een paar butlerspiegels.
Une paire de miroirs de majordome.No longer availableDim. Ø: 46 cmEstimate: € 160/180 -
#43
Een houten backgammonspel, volledig met teerlingen, lederen bekers en gedraaide houten jetons. Laat XIXe eeuw.
Jeu de jacquet en bois, complet avec dés, gobelets en cuir et jetons en bois tourné. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. 36 x 46 cmEstimate: € 30/40 -
#183
Een kandelaar van deels verguld brons in empirestijl, gedragen door een vrouwenfiguur.
Un bougeoir en bronze partiellement doré de style Empire, porté par une figure féminine.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 200/220 -
#189Thonet, Vienna
Vier stoelen en twee armstoelen van deels zwartgelakt hout met geperforeerde rug. Ontwerp van Ernst Beranek. Jaren ‘80. Gemerkt. Lichte gebruikssporen.
Quatre chaises et deux fauteuils partiellement laqués noir. Dossiers à perforations. Modèle d’Ernst Beranek. Années 80. Avec marques. Légères traces d’usage.No longer availableEstimate: € 350/500 -
#90
Een 18 K witgouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
Un pendentif en or blanc 18 carats serti de diamants d'un poids combiné de + - 1 ct.No longer availableDim. 1,90 gEstimate: € 800/900