Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Drie bustes van terrracotta.

Drie bustes van terrracotta.

Trois bustes en terre cuite.
Dim. H 33 cm
SKU: 2710150491.
Category: Aardewerk.
Auction day: 28 October 2015 19:00
Catalogue #491
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #301

    Een divers lot blauw en wit aardewerk met o.a. een koe, een tabakspot, enz.

    Lot de faïences bleues et blanches dont une vache, un pot à tabac etc.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #217

    Twee Delftse tegels met Blauw en witte afbeeldingen. XVIIde eeuw.

    Deux carreaux en faïence bleue et blanche de Delft. XVIIe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #588

    “De lijdende Christus”. Een hoogreliëf van pijpaarde achter glas.

    “Le Christ souffrant”. Relief en terre de pipe sous verre.
    No longer available
  • #741

    Een gemberpot van polychroom Chinees porselein met een decor van personages en een houten deksel. Op houten sokkel.

    Pot à gingembre en porcelaine polychrome de Chine à décor de personnages et à couvercle en bois. Sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #373

    Een divers lot aardewerken borden, waaronder een XVIIIe eeuws meerkleurig Delfts (Gemerkt De Klauw), twee van Straatsburg, enz. XVIIIe en XIXe eeuw.

    Lot d’assiettes diverses en faïence dont une assiette polychrome de Delft (marque De Clauw), deux de Strasbourg etc. XVIIIe et XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #208

    Een vaas met blauw en zwart glazuur. Onderaan gemerkt.

    Vase en faïence noire et bleue. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 90 / 120
  • #710
    Auguste Henri Carli
    Period: 1868-1930

    Een meisjesbuste van gepatineerd aardewerk op een zwart marmeren sokkel. Gesigneerd.

    Buste de jeune fille en faïence patinée sur socle en marbre noir. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #223

    Een Delftse tegel met een blauw en witte afbeelding van een twee pijprokers. XVIIde eeuw.

    Carreau en faïence bleue et blanche de Delft représentant deux fumeurs de pipe. XVIIe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #448

    Een vierhoekige vaas van roodgeglazuurd aardewerk, versierd met geometrische patronen. Jaren ‘60.

    Vase carré en faïence rouge décoré de formes géométriques. Années 60.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #193

    Een paar platte aardewerken vazen, versierd met lichtblauwe arabesken op een bruin gevlekte fond. Jaren 60.

    Paire de vases aplatis en faïence décorés d’arabesques bleus clairs sur fond brun moucheté. Années 60.
    No longer available
    Dim. H 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #278

    Een lot Delfts aardewerk, bestaande uit twee dekselvaasjes, een hoornvaasje en twee borden. De eerste twee XIXe eeuws.

    Lot de faïences de Delft comprenant deux vases couverts, un vase cornet et deux assiettes. Les deux premiers du XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #277
    Royal Boch

    Twee ronde vazen van wit aardewerk. Gemerkt. Ontwerp van Charles Catteau.

    Deux vases rondes en faïence blanche. Marque sous la base. Dessin par Charles Catteau.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #79

    “Bloemenmeisje”. Een beeld van terracotta. Onleesbaar gesigneerd.

    “Fille fleurs”. Statuette en terre cuite. Illisiblement signée.
    No longer available
    Dim. H 30 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #293

    Een schouwgarnituur van meerkleurig aardewerk, bestaande uit een pendule en twee cassolettes met een blauw bloemendecor. Begin XXe eeuw.

    Garniture de cheminée en faïence polychrome comprenant une pendule et deux cassolettes à décor de fleurs en bleu. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #1

    Een papegaai van meerkleurig aardewerk. China.

    Perroquet en faïence polychrome. Chine.
    No longer available
    Dim. H 23 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #284

    “Moeder met kind”. Een beeld van pijpaarde naar een werk van Harry Elstrøm.

    “Mère et enfant”. Sculpture en terre de pipe d’après Harry Elstrøm.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #663
    R. Velpi

    “Twee kinderen met een hondje”. Een groep van terracotta. Gesigneerd.

    “Deux enfants et leur petit chien”. Groupe en terre cuite. Signé.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #490

    Twee grote vazen van Vlaams aardewerk met zes oren en een vegetaal decor in reliëf.

    Deux grands vases en faïence flamande à six anses et à décor végétal en relief.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #748

    Een jardinière op sokkel van meerkleurig aardewerk. Italiaans.

    Jardinière sur socle en faïence polychrome. Travail italien.
    No longer available
    Dim. H 109 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #621

    Een groep meerkleurig Japans aardewerk in de vorm van een Satsuma vaas op een Fô-hond.

    Groupe en faïence polychrome de Japon en forme de vase de Satsuma flanqué d’un chien de Pho.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #561

    Een koffieserviesje van roodgeglazuurd aardewerk voor zes personen, bestaande uit kopjes en kommetjes met onderbordjes, twee grote kommen, een melk- en suikerpotje.

    Petit service à café en faïence rouge pour six personnes. Comprenant des tasses, des bols et des soucoupes, deux grandes coupes, un pot à lait et un sucrier.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #589
    Capodimonte

    “Dame met kruik”. Een beeld van meerkleurig aardewerk. Italiaans werk.

    “Femme à la cruche”. Sculpture en faïence polychrome. Travail italien.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #288

    Drie kruiken en twee boterpotten van bruinkleurig steengoed. Beschadigingen.

    Trois cruches et deux beurriers en grès brun. Dégâts.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #227

    Vier Delftse tegels met blauw en witte voorstellingen met mangaankleurige rand. XIXe eeuw.

    Quatre carreaux en Delft bleu et blanc aux bordures manganèses. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 45 / 65

Other lots in this auction

  • #248

    Een driedelig klokstel van verguld en verzilverd zamak onder stolp in Louis-Philippestijl. Bestaande uit een pendule en twee kandelaars met telkens vier lichtpunten. Eén stolp gebarsten. XIXde eeuw en recent opnieuw gepatineerd.

    Garniture de cheminée trois pièces dorées et argentées sous globes. Style Louis-Philippe. Comprenant une pendule et deux candélabres à quatre lumières. Dégât à l’un des globes. XIXe siècle, patine récente.
    No longer available
    Dim. H 50 cm
    Estimate: € 240 / 300
  • #172
    Edgard Heirman

    “Kasteel met bruggetje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Château et petit pont”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 45 x 60 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #483
    Nimy

    Een meerkleurig aardewerken groep in de vorm van bamboe. Gemerkt.

    Groupe en faïence polychrome en forme de bambou. Marqué.
    No longer available
    Dim. H 58 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #161
    Val St-Lambert

    Vaas van blauw kristal. Onderaan gemerkt.

    Vase en cristal bleu. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #134
    Leo Jordaens
    Period: 1944 - 2000

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Nature morte aux fleurs”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 44 x 38 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #521

    Een paar vazen van meerkleurig Satsuma-aardewerk met een decor van personages in cartouches op groene fond.

    Paire de vases en faïence polychrome de Satsuma à décor de personnages dans des cartouches sur fond vert.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #131

    Een gevarieerd lot met zakmesjes, schaartjes, gespen enz. Overwegend van verzilverd metaal.

    Lot varié de couteaux de poche, de ciseaux, de boucles etc. En grande partie en métal argenté.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #415

    Een sculptuur van speksteen, versierd met vleermuizen en Chinese tekens. Begin XXste eeuw.

    Sculpture en pierre de lard décorée de chauves souris et de calligraphie chinoise. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. H 23 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #133
    L. Van Boeckel

    Een lampje van smeedijzer in de vorm van een rozenrank.

    Petite lampe en fer forgé en forme de branche de rosier.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #766
    Daum, France

    Een coupe van kleurloos kristal. Gemerkt.

    Coupe en cristal incolore. Marquée.
    No longer available
    Dim. Ø: 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #444
    Jaak Gorus

    “Scheepswerker”. Een ets. Gesigneerd en als geschenk aan Jos Tilleux.

    “Laboureur”. Eau-forte. Signée et dédiée à Jos Tilleux.
    No longer available
    Dim. 29 x 24,5 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #727

    Kleine vaas van Chinees porselein met een wit camaïeudecor van bloemen op een lichtgele ondergrond. Onderaan gemerkt.

    Petit vase en porcelaine de Chine à décor en camaïeu blanc sur fond jaune. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 oktober 2015

De veiling is volledig. 770 loten.

27 October 2015 19:00
28 October 2015 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 October 2015 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More