Other lots in this auction
-
#115
Een paar porseleinen balustervazen met meerkleurige Japanse decors.
Paire de vases balustres en porcelaine à décors japonisants multicolores.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 31 cmEstimate: € 80/100 -
#125Kaiser Porzellan
Twee verschillende porseleinen vazen met decor ‘Yokohama’. Beide gemerkt.
Deux vases en porcelaine différents à décor 'Yokohama'. Les deux marqués.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 30 & 45 cmEstimate: € 40/60 -
#19
Een Madonna met kind van meerkleurig geglazuurd wit terracotta.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 28 cmEstimate: € 25/35 -
#133
Een tabakspot een een fruitschaal van Belgisch aardewerk met meerkleurig druipglazuur.
Un pot à tabac et une corbeille à fruits en faïence belge à glaçure coulée multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 30 cm, h: 17 cmEstimate: € 30/50 -
#24
Een glazen olielamp, versierd met met de tang bewerkte bloempjes (één beschadigd). Aangepast op elektriciteit.
Une lampe à huile en verre, à décor de fleurs tangées (une abîmée). Adapté à l'électricité.No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. h: 33 cmEstimate: € 40/50 -
#23
Twee schenkkannen, waarbij één van Metlach decor met tinnen deksel (enkele beschadigingen aan de basis) en vintage Duits aardewerken kruik.
Deux pichets, un décor Metlach avec couvercle en étain (quelques dommages à la base) et pichet en faïence allemande vintage.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 15 & 26 cmEstimate: € 15/25 -
#151
Een lot gegoten glas en kristal met amberkleurige motieven, bestaande uit twee vaasjes en drie verschillende asbakken.
Lot de verre coulé et de cristal aux motifs ambrés, composé de deux vases et de trois cendriers différents.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 5 - 20 cmEstimate: € 15/20 -
#69
Een antiek glazen schenkkannetje met handgeschilderd decor.
Une cruche en verre antique avec un décor peint à la main.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 14,5 cmEstimate: € 25/35 -
#176Anna Club Plush
Een pluchen kat. Gemerkt.
Un chat en peluche. Marqué.No longer availableOnline onlyDim. l: 35 cmEstimate: € 25/35 -
#88Val Saint-Lambert
Een moderne kristallen vaas met getorste ribben, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt.
Un vase moderne en cristal à côtes torsadées, coloré en rouge dans la masse. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. H. 29 cmEstimate: € 50/70 -
#181Fontaine
“Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.
Couple dansant . Un groupe de terre cuite polychrome. Signé. Restauré à la main.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 25/35 -
#73Royal Plazuid, Gouda
Een grote schotel van Gouds plateel met meerkleurig decor ‘Gouda’. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 41,5 cmEstimate: € 15/20