Other lots in this auction
-
#48Een paar fotokaders, waarbij één zilver- en één goudkleurig.
Une paire de cadres photo, un argenté et un doré.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 40 -
#259Een gevarieerd lot Japans en Chinees porselein, bestaande uit kopjes, kommetjes en vaasjes.
Un lot varié de porcelaine japonaise et chinoise, composé de tasses, bols et vases.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#11Een vaas van meerkleurig geglazuurd aardewerk.
Un vase en terre vernissée multicolore.No longer availableOnline onlyDim. h: 32,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#43A. Wirtz“Stilleven met narcissen”. Een litho. Gesigneerd buiten de plaat.
« Nature morte aux jonquilles ». Une lithographie. Signée à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 23 cmEstimate: € 20 / 25 -
#203Een paar messingen ramskoppen. Soldering aan een hoorn gelost.
Une paire de têtes de bélier en laiton.No longer availableOnline onlyDim. h: 17,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#70Mooie grote, in zwart en kant geklede pop van kunststof, met draaiende ogen. Zonder merk.
Belle grande poupée en plastique vêtue de noir et de dentelle, avec des yeux qui tournent. Sans marque.No longer availableOnline onlyDim. L. 88 cmEstimate: € 80 / 100 -
#200“Winters zicht in de Franche-Comté”. Olieverf op paneel. Naar een werk van Robert Fernier.
Vue d'hiver en Franche-Comté. Huile sur panneau. D'après une oeuvre de Robert Fernier.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 55 cmEstimate: € 100 / 150 -
#147Baken“Compositie met personage en banaan”. Wasco op papier. Gesigneerd en gedateerd.
“Composition avec personnage et banane”. Wasco sur papier. Signé et daté.No longer availableOnline onlyDim. 15 x 23 cmEstimate: € 100 / 120 -
#275“Vrouw met os in een landschap”. Olieverf op doek. Handtekening verwijderd. Opnieuw op te spannen.
Femme au bœuf dans un paysage . Huile sur toile. Signature effacée. Doit être retendue.No longer availableOnline onlyDim. 49 x 49 cmEstimate: € 80 / 120 -
#177Een verguld zamakken schouwpendule, getooid met een allegorische voorstelling op de oogst. Met slinger en sleutel. Zonder dekglaasje. Achterste plaat beschadigd en bijgewerkt.
Une pendule de cheminée en régule doré, décorée d'une représentation allégorique de la récolte. Avec balancier et clé. Sans couvercle en verre. Plaque arrière endommagée et réparée.No longer availableOnline onlyDim. h: 34 cmEstimate: € 120 / 180 -
#236René De BaugniesPeriod: Leuven 1869 - Elsene 1962“Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de forêt. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 50 cmEstimate: € 200 / 300 -
#132“Zicht op Capri”. Een aquarel op papier. Gedateerd.
"Vue de Capri". Une aquarelle sur papier. Datée.No longer availableOnline onlyDim. 27 cm x 21 cmEstimate: € 35 / 45

