#177Een balustervaas van meerkleurig Canton porselein.
#68Een lot van 5 gebundelde medische naslagwerken in het Frans, 1950/51.
#251MoustierEen siercoupe van veelkleurig aardewerk met een vrouw in klederdracht op het plat. XIXde eeuw. We voegen er een dito jonger bord aan toe met het opschrift “Liberté, Egalité, Fraternité”, onderaan gesigneerd.
Une coupe décorative en faïence multicolore avec une femme en costume traditionnel sur l'étagère. XIXème siècle. On rajoute une assiette idem plus jeune avec l'inscription « Liberté, Egalité, Fraternité », signée en bas.No longer availableOnline onlyDim. H. 22,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#115Een antieke koperen bedpan met Adam en Eva tafereel in het reliëf.
#147Een Venetiaans glazen luchter met 5 armen.
#232Een lot van 3 hout gesculpteerde gordijnrail ornamenten.
#116Een lot varia kunstboeken, 9 stuks.
A lot of various art books, 9 pieces.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60