#138Mon GelperPeriod: °1930“De omhelzing”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1983.
#136Een betonnen tuinsokkel.
A concrete garden pedestal.No longer availableOnline onlyDim. h 17 x Ø 32 cmEstimate: € 15 / 25 -
#3Balustervaas van polychroom aardewerk. Versierd met personages in de geest van Satsuma. Japan, medio XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
Baluster vase in polychrome earthenware. Decorated with characters in the spirit of Satsuma. Japan, mid-20th century. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. H. 31.5 cmEstimate: € 25 / 40 -
#151Een aardewerken beeld van een zingende vrouw, gemonogrammeerd PB.
A terracotta sculpture of a singing woman, monogrammed PB.No longer availableOnline onlyDim. h 28 cmEstimate: € 20 / 30 -
#38‘Oude man met kraanvogel’, een Aziatisch schilderijtje op paneel.
'Old man with crane', an Asian painting on panel.No longer availableOnline onlyDim. 33/31 cmEstimate: € 15 / 20 -
#17Een oude koperen kan/paraplubak.
#325Een set van twee koperen engeltjes. 1 wijsvinger is manco.
#272Een lot van drie Aziatische voorwerpen van gegraveerd been.
#360Mexico 70 World Cup album uitgegeven in 1970; Drukkerij Proost Turnhout, uitgave Vanderhout nv. Niet compleet, er is getekend op de kaft en het scoreblad is ingevuld.
Mexico 70 World Cup album released in 1970; Printer Proost Turnhout, publication Vanderhout nv. Not complete, cover is signed and score sheet is filled in.No longer availableOnline onlyDim. 34/24 cmEstimate: € 30 / 50