#279
Un vase avec couvercle en porcelaine de Chine multicolore et dorée à décor de paysages en cartouches, entouré de diverses fleurs. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. h: 50 cmEstimate: € 100/120 -
#253
#48
Een paar fotokaders, waarbij één zilver- en één goudkleurig.
#58
Een Afrikaans houten masker met vlechtwerk, spiegeltjes en schelpjes.
#142Nicole Halsberghe
"Tête d'enfant". Une lithographie. Signé à l'extérieur de la plaque. épreuve d'artiste.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 20 x 17 cmEstimate: € 30/40 -
#161
Een messingen inktpot. XIXe eeuw.
#474
“Personages”. Olieverf op paneel. Draagt monogram.
No longer availableOnline onlyDim. 17 x 23 cmEstimate: € 80/120 -
#157La Contea, Bassano
Twee majolica sierkruiken, versierd met bloemen. Eén met kleine schilfer.
#264Willy Vandersteen
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 40/50 -
#224
Twee sierglazen in meerkleurig glas.
#292
Een eikenhouten eenpersoonsbed.
#94
Deux gravures coloriées du XIXe siècle avec vue sur la Bourse Royale et St. James's Park à Londres.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 28 x 41 & 31 x 41 cmEstimate: € 60/100