#273Louis Valentin QuartzEen roestvrij stalen herenhorloge.
#216Een witmetalen luchter met acht lichtarmen.
#170Een lampenvoet van metaal en kunststof.
#114Een paar reproducties naar tekeningen van M.I. Hummel.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#91“Straatzicht”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Leopold Muller (Antwerpen 1879 - 1961). Zonder signatuur.
"Vue sur la rue". Huile sur toile. Attribué à Leopold Muller (Anvers 1879 - 1961). Sans signature.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 60 cmEstimate: € 60 / 80 -
#90“Abstract”. Een reproductie naar een werk van Marc André.
#58Een Afrikaans houten masker met vlechtwerk, spiegeltjes en schelpjes.
#105“Het laatste avondmaal”. Een fijn gebeeldhouwd houten groepje. Onderaan gedateerd ‘78.
"La dernière Cène". Un groupe en bois finement sculpté. Daté en bas '78.No longer availableOnline onlyDim. 48 x 11 x 12 cmEstimate: € 40 / 50 -
#78“Dame met hondje”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Leopold Muller (Antwerpen 1879 - 1961). Zonder signatuur.
"Dame au chien". Huile sur toile. Attribué à Leopold Muller (Anvers 1879 - 1961). Sans signature.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 60 cmEstimate: € 80 / 120