Other lots in this auction
-
#180
Een lot wandelstokken met diverse handvatten waaronder een meeuwenkop, een olifantenkop, een arendskop en een erotische groep. Een met schade en duidelijke restoratie aan het handvat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 125.00 €Dim. l: 94 cmEstimate: € 120/200 -
#146Y. Dereume
“Hoeve met fruitbomen in bloei”. Olieverf op doek. gesigneerd en gedateerd ‘79.
Ferme avec arbres fruitiers en fleurs. Huile sur toile. signée et datée '79.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. 40 x 60 cmEstimate: € 100/120 -
#104
Drie sierbordjes en een asbak van meerkleurig en verguld Limogesporselein, versierd met bloemendecors. Souvenirs uit Lourdes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. Ø: 18 & 25 cmEstimate: € 20/40 -
#50
Een kleurloos kristallen beeldje in de vorm van een ijsbeer met jong.
Une figurine en cristal incolore en forme d'ours polaire avec ourson.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 9 cmEstimate: € 40/50 -
#98
“Vrouw met hondje”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Leopold Muller (Antwerpen 1879 - 1961). Zonder signatuur.
"Femme au chien". Huile sur toile. Attribué à Leopold Muller (Anvers 1879 - 1961). Sans signature.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. 60 x 75 cmEstimate: € 60/100 -
#126
“Personages”. Een schilderijtje op perkament. Gesigneerd. Ethiopië. In handbeschilderd kadertje met been.
"Personnages". Une peinture sur parchemin. Signée. Ethiopie. Dans un cadre peint à la main avec de l'os.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 10 x 14 cmEstimate: € 25/40 -
#236
Een lot verzilverd metaal bestaande uit een fruitschaal, een groentenschotel met deksel en een paar kandelaars.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 17 - 15 cm Ø 27 cmEstimate: € 25/40 -
#270
“Cowboy met bokkende paarden”. Een Italiaanse kunststof groep op houten sokkel. Naar ontwerp van A. Santini.
Cowboy avec des chevaux de tronçonnage . Un groupe italien en plastique sur une base en bois. Conçu par A. Santini.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 27 cmEstimate: € 50/80 -
#10Singer
Een oud speelgoed naaimachientje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 17 cmEstimate: € 40/45 -
#27
Twee verzilverd metalen sigarettendoosjes, waarbij één met afbeelding van Brabo en één met de kathedraal.
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Estimate: € 10/15 -
#228
Een houten kistje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 28.00 €Dim. 13 x 15 x 10 cmEstimate: € 20/30 -
#231
Een Oost-Europese mandoline.
No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. 64 x 20 x 8 cmEstimate: € 35/40