#54Boch La LouvièreEen aardewerken vaas met bloemdecor en vergulde accenten.
An earthenware vase with floral decoration and gilded accents.No longer availableOnline onlyDim. h 44,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#28Een gemberpot van meerkleurig en verguld Chinees porselein. Onderaan gemerkt. Met houten sokkel.
#169Een vintage porseleinen olielamp met witte body en handgeschilderd decor van een vogel op een tak. Lampglas gemerkt aig.
No longer availableOnline onlyDim. h: 25 cm Ø: 25 cm -
#51Een Duits porseleinen beeldje van paarden met koets. Onderaan gemerkt.
#277Een vaas van gekleurd glas.
#62Een Liebigalbum, compleet met 300 diverse chromo’s.
A Liebig album, complete with 300 various chromos.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#14Een vaas van blauw en kleurloos kristal. Niet gemerkt.
#58Volta CapodimonteEen Capodimonte Volta beeldje van een schrijver aan bureau. Onderaan gemerkt.
#214Twee zeskantige schotels van wit metaal.
No longer availableOnline onlyDim. 72 x 160 cm