#257Een lot van 6 kristallen vazen met divers decor, kleur en grootte, waarvan 1 gemerkt Val Saint Lambert.
No longer availableOnline only -
#166Een vintage schaal uit amberkleurig glas met smeedwerk.
#191Twee verschillende Limoges borden.
#117Een Afrikaans ceremonieel bijl.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 80 -
#252Een geslepen kleurloos kristallen stolp op schotel. Randschade.
#85Vidal“Dame op rots.” Beeld van kunststof. Gemerkt.
#58Volta CapodimonteEen Capodimonte Volta beeldje van een schrijver aan bureau. Onderaan gemerkt.
#118Twee verschillende borden van blauw en wit Chinees porselein.
#10DresdenEen lampenvoetje van meerkleurig Saksisch porselein met een meisje met bloemenmand. Onderaan gemerkt.
#112Een gefineerde banjobarometer. Een instrument manco.
veneered banjo barometer. Missing an instrument.No longer availableOnline onlyDim. l: 97 cmEstimate: € 25 / 35