Other lots in this auction
-
#160R R CollectionEen paar houten opzetschaatsen 1900
A pair of wooden add-on skates 1900No longer availableOnline onlyDim. 40 cmEstimate: € 35 / 45 -
#126Een lot van zes modelautootjes op schaal 1:43:- Maisto - Jaguar XK8 1996.- Diapet - Honda NSX (1:40)- Verem - Chevrolet Camaro.- Bang - Mercedes-Benz 300 SL “Gullwing” 1955.- Gama Mini - Opel Kadett cabriolet.- Schabak - Ford Escort cabriolet.In originele doosjes.
A lot of six model cars on a scale of 1:43: - Maisto - Jaguar XK8 1996. - Diapet - Honda NSX (1:40) - Verem - Chevrolet Camaro. - Bang - Mercedes-Benz 300 SL “Gullwing” 1955. - Gama Mini - Opel Kadett convertible. - Schabak - Ford Escort convertible. In original boxes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80 -
#180Lladro, Spain“Ballerina”. Een groep van meerkleurig Spaans porselein. Het kantwerk beschadigd. Onderaan gemerkt.
"Ballerine". Un groupe de porcelaine espagnole multicolore. La dentelle est abîmée. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#48“Vrouw met bloemenmand.” een sculptuur van malachiet. Verschillende restauraties en beschadigingen. Op sokkel.
“Woman with flower basket.” a sculpture of malachite. Various restorations and damage. On plinth.No longer availableOnline onlyDim. h 34 cmEstimate: € 45 / 60 -
#287Goebel, Germany“Carrollers”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt.
"Carrollers". Un groupe de biscuits multicolores de la série par M.I. Hummel. Marqué.No longer availableOnline onlyDim. h: 13,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#83Een lot van 2 messing bellen, waarvan de kleinste met gegraveerde tekst “Stad Mechelen Klokkenwerpen 1967”.
lot of 2 brass bells, the smallest with engraved text "Stad Mechelen Klokkenwerpen 1967".No longer availableOnline onlyDim. 16 x Ø17cmEstimate: € 25 / 75 -
#225A. Beullens“Bosdreef met kapel en hert.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Forest drive with chapel and deer.” Oil on canvas. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 98 cm -
#59Een lot boeken m.b.t. Expo 58. Met ABC, Match en Post. Met een stoppentrekker en een kleine versie van een affiche.
Book a ticket for Expo 58. With ABC, Match and Post. With a plug puller and a small version of a poster.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 50 -
#169Een vintage porseleinen olielamp met witte body en handgeschilderd decor van een vogel op een tak. Lampglas gemerkt aig.
A vintage porcelain oil lamp with a white body and a hand-painted decoration of a bird on a branch. Lamp glass marked aig.No longer availableOnline onlyDim. 61 x Ø17 cmEstimate: € 25 / 50 -
#186Een verzilverde lampadaire naar Art Deco ontwerp.
A silver plated lampadaire after an Art Deco design.No longer availableOnline onlyDim. H: 90 cmEstimate: € 35 / 45 -
#208Een lot van 5 biscuit beeldjes met mandjes, versierd met divers decor in het reliëf. Beige mand met meerdere manco’s.
No longer availableOnline onlyDim. H: 9-24 cm -
#185Een paar eikenhouten armstoelen met lederen bekleding (letsel aan het leder).
Paire de fauteuils en chêne recouverts de cuir (usures au cuir).No longer availableOnline onlyDim. H:105 cmEstimate: € 80 / 100

