#100Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Rede van Antwerpen”. Litho, 29/100. Gesigneerd buiten de plaat.
Lithographie « Rade d'Anvers », 29/100. Signée hors planche.No longer availableOnline onlyDim. h28,5cm x b38cmEstimate: € 30 / 50 -
#281Twee tuinkaarsen. Barst in een van de glazen.
#12Een geisha van meerkleurig porselein. Gebarsten in het midden.
#136Een paar reproducties naar werken van Schapner.
#127Schaaltje Boheems, glas en blauw.
#148Een witgelakte loomchair.
#60Biscuit beeldje wit, 3 meisjes, lichte herstelschade aan 1 arm.
Lot de deux carafes en verre. Le plus grand avec un éclat sur le col et le bouchon.No longer availableOnline onlyDim. h 18 & 23,5 cmEstimate: € 15 / 25