Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Drie eitjes in verschillende mineralen in een schaaltje. We voegen er een bol aan toe.

Drie eitjes in verschillende mineralen in een schaaltje. We voegen er een bol aan toe.

Trois œufs dans différents minéraux dans un bol. Nous y ajoutons une sphère.
Online only
SKU: 2410220061.
Categories: Mineraal, Online Only varia.
Auction day: 24 October 2022 22:00
Catalogue #61
Estimate: € 3035
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #253

    Een eenvoudig houten tafeltje met gedraaide pootjes.

    Une simple table en bois avec pieds tournés.
    No longer available
    Online only
    Dim. 67 x 110 x 48 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #48

    Twee gekleurde glazen vazen met geslepen decors.

    Deux vases en verre coloré à décors taillés.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 21 & 27 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #75

    Twee oude boeken: - “Larousse Classique Illustré”. Claude Augé. Ed. Librairie Larousse. 12e editie, Paris, 1914. - “Les Communes Belges”. Ed. Sambréé. 2e editie, 1922.

    Deux livres anciens : - « Larousse Classique Illustré ». Claude Augé. Éd. Librairie Larousse. 12e édition, Paris, 1914. - « Les Communes Belges ». Éd. Sambree. 2e édition, 1922.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #259

    Een rustiek antiek houten tafeltje met één lade.

    Une table en bois antique rustique avec un tiroir.
    No longer available
    Online only
    Dim. 66 x 37 x 53 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #153
    Donald J. Trump Signature Collection

    Een paar manchetknopen in etui.

    Une paire de boutons de manchette dans une pochette.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #85

    Een driedelig klokstel van opengewerkt brons, bestaande uit een pendule en twee kandelaars. Meerdere stukken opnieuw te bevestigen. XIXe eeuw.

    Garniture de trois pièces en bronze ajouré, composée d'une pendule de cheminée et de deux bougeoirs. Plusieurs pièces à recoller. XIXème siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #177

    Een lot bestaande uit een woestijnroos, een kwartsformatie en twee stukkel koraal.

    Lot composé d'une rose du désert, d'une formation de quartz et de deux morceaux de corail.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #83

    Een doofpot en een waterketel van messing.

    Un extincteur et une bouilloire en laiton.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24 - 28 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #81

    Een geweerloop.

    Un canon de fusil.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 73 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #58

    Een glazen coupe met rode motieven.

    Coupe en verre à motifs rouges.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 28 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #55

    Een antieke glazen maatbeker met gegraveerde inhoudsaanduiding.

    Une tasse à mesurer en verre antique avec indication de contenu gravée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #221

    Acht geslepen glazen wijnglazen met gekleurde kelken. Jaren ‘70. Eén licht beschadigd aan de voet, één met kleine schilfer aan de kelk.

    Huit verres à vin en verre taillé avec calices colorés. années 70. Une légèrement abîmée au pied, une avec petit éclat au calice.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 19 cm Ø: 9 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #216

    Een lot van vijf kleurloos kristallen vazen waaronder één Boheemse met verguld metalen rand.

    Lot de cinq vases en cristal incolore dont un bohème à cerclage en métal doré.
    No longer available
    Online only
    Dim. +- h 25 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #37

    Een antiek blauw glazen karafje met vier bijpassende borrelglaasjes, beschilderd met zilveren bloemendecor.

    Une carafe en verre bleu antique avec quatre verres à liqueur assortis, peints avec un décor floral argenté.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24 & 4,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #70

    Een pijpenrekje met vier verschillende pijpen.

    Un porte-tubes avec quatre tubes différents.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 25
  • #52

    Een opwindbaar zakhorloge in 800‰ zilveren kast. In werkende staat. Bijgevoegd een tinnen horlogehanger.

    Une montre de poche à remontage dans un boîtier en argent 800‰. En état de marche. Ci-joint un pendentif de montre en étain.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #155

    Een geslepen paars glazen vaasje met een verguld decor van ruiters in een fries.

    Vase en verre violet taillé à décor doré de cavaliers en frise.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 19,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #78
    Solido

    “Renault 4 CV 1954”. Een schaalmodel in originele doos. 1:18.

    "Renault 4CV 1954". Un modèle réduit dans sa boîte d'origine. 1h18.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #39
    Smiths, Cricklewood works, London

    Een metalen klokje in houten kastje. Slotje beschadigd.

    Une horloge en métal dans un coffret en bois. Serrure endommagée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 14 x 13 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #116

    Twee verschillende rood koperen koffiekannen. Eén zonder deksel.

    Deux cafetières différentes en cuivre rouge. Un sans couvercle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 & 30 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #34

    Een antieke passerset in ingelegd doosje.

    Un compas antique placé dans une boîte incrustée.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #114

    Een lot glaswerk, bestaande uit een vide-poche, een klein vaasje, een rookgrijze vaas en een groene schenkkan. We voegen er kristallen vaasje aan toe.

    Lot de verrerie, composé d'une vide-poche, d'un petit vase, d'un vase gris fumé et d'une cruche verte. Nous y ajoutons un vase en cristal.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 7 - 22 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #92

    Een messingen lampje in de vorm van een siervaas met bladeren.

    Une lampe en laiton en forme de vase décoratif avec des feuilles.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #82

    Een messingen schaal met verschillende bollen in diverse materialen.

    Un bol en laiton avec différentes sphères dans divers matériaux.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 37 cm
    Estimate: € 20 / 25

Other lots in this auction

  • #165

    “De vier jaargetijden”. Vier reproducties naar werken van Alphonse Mucha.

    "Les quatre saisons". Quatre reproductions d'après des oeuvres d'Alphonse Mucha.
    No longer available
    Online only
    Dim. 68 x 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #185
    Goebel, Germany

    “Apfeldieb” & “In Sicherheit”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Beide gemerkt onderaan. No. 56/1 & 56/b. Het eerste met schilfer aan de basis, het tweede met schade aan het voetje.

    "Apfeldieb" & "In Sicherheit". Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Les deux marqués en bas. no. 56/1 & 56/b. Le premier avec éclat à la base, le second avec dégât au pied.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #282

    Een lot bestaande uit een blauwe, een groene en een amberkleurige ruw gemaakte handgeblazen glazen vaas.

    Lot composé d'un vase en verre soufflé brut bleu, vert et ambré.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 32,5 - 30,5 cm Ø 19 - 17 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #112

    Een gefineerde banjobarometer. Een instrument manco.

    Un baromètre banjo plaqué. Une pénurie d'instruments.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 97 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #25

    Een antiek schenkkannetje van zachte pasta met handvat in de vorm van een kat. We voegen er een bloemenvaasje met een hondje aan toe.

    Un ancien pichet à pâtes molles avec une anse en forme de chat. Nous ajoutons un vase à fleurs avec un chien.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 8,5 & 16 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #293
    Sarreguemines

    Een reeks van drie aardewerken sierborden met humoristische scènes. Gemerkt.

    Un ensemble de trois assiettes décoratives en faïence avec des scènes humoristiques. Marqué.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 21,5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #264
    Ant. Sluyckx

    “Zicht op Borsbeek”. Een kleurenlitho. Gesigneerd en gedateerd 1978 buiten de plaat.

    "Vue de Borsbeek". Une lithographie en couleurs. Signée et datée 1978 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 22, 5 cm x 34,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #121
    Carly

    Een negendelig gesatineerd glazen toiletstel met rood bloemendecor. Gemerkt.

    Un ensemble de toilette en verre satiné de neuf pièces avec un décor floral rouge. marqué.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #179

    Een paar Samsonbordjes met floraal decor op de vleugel en wapenschilden in het plat. XIXe eeuw.

    Une paire d'assiettes Samson à décor floral sur l'aile et blasons au centre. XIXème siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 16 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #228

    Een antiek houten spinnewiel.

    Un ancien rouet en bois.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 10 / 15
  • #65
    S. Agudo

    Een metalen sierstuk met tweekleurig patina in de vorm van een bloem. Onderaan gesigneerd.

    Pièce décorative en métal à patine bicolore en forme de fleur. Signé en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 15 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #210

    Een lot glas bestaande uit een karaf, een langwerpig vaasje en een kandelaartje met drie lichtpunten.

    Lot de verre composé d'une carafe, d'un vase allongé et d'un bougeoir à trois points lumineux.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 - 23 cm
    Estimate: € 15 / 25
View all auction items ›

Online-Only – 24 Oktober 2022

Op Maandag 24 Oktober wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday October 24th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

24 October 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 October 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More