Similar lots by type
-
#33
Een grote fractie amethist.
Une grande fraction d'améthyste.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 25 x 20 cmEstimate: € 60/100 -
#273
Een verzilverd messingen dienblad met opengewerkte rand en met gegraveerd decor.
Un plateau en laiton argenté à bord ajouré et décor gravé.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 34 cmEstimate: € 20/25 -
#72
Een kleurloos glazen vaas met vergulde rand.
Vase en verre incolore à bord doré.No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 10/15 -
#25
Een klein cartelklokje met console in de stijl van de Neuchateloises.
Une petite pendule cartel à console dans le goût des Neuchâteloises.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 30/40 -
#29
Een vis van gesculpteerd speksteen en een diertje van gekleurd Italiaans glas.
Un poisson en stéatite sculptée et un animal en verre italien coloré.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 5 & 6 cmEstimate: € 15/25 -
#284Atlas Editions
“Focke-Wulf Fw 200 ‘Condor’ - 1937”. Een verzilverd metalen schaalmodel op houten voetje. Schaal 1/200. In origineel doosje. Uit de reeks “Silver Classics”
"Focke-Wulf Fw 200 'Condor' - 1937". Maquette en métal argenté sur socle en bois. Échelle 1/200. Dans la boîte d'origine. De la série "Silver Classics"No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 25/35 -
#279Atlas Editions
“De Havilland DH-106 ‘Comet’ - 1949”. Een verzilverd metalen schaalmodel op houten voetje. Schaal 1/200. In origineel doosje. Uit de reeks “Silver Classics”.
"De Havilland DH-106 'Comète' - 1949". Maquette en métal argenté sur socle en bois. Échelle 1/200. Dans la boîte d'origine. De la série "Silver Classics".No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 25/35 -
#267
Een verzilverd aluminium vliegtuigmodel op sokkel. In doos.
Un modèle d’un avion en aluminium sur socle. Dans une boîte.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Estimate: € 60/100 -
#268
Een verzilverd aluminium vliegtuigmodel op sokkel. In doos.
Un modèle d’un avion en aluminium sur socle. Dans une boîte.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 60/100 -
#111
Een lot van 33 eieren van diverse mineralen en één van aardewerk. In twee wit aardwerken kommen.
Un lot de 33 oeufs de divers minéraux et un de faïence. Dans deux bols en faïence blanche.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 40/60 -
#46Goebel Crystal collection
Een dolfijntje van gesatineerd kleurloos kristal. Gemerkt.
Un dauphin de cristal incolore satiné. Marqué.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 14 cmEstimate: € 15/25 -
#197
Een kristallen belletje met vogels in het decor. Klepeltje manco.
Une cloche en cristal avec des oiseaux dans le décor. Défaut de clapet.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 15/20 -
#190
Een Hotei van kunststof.
Un Hotei en plastique.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 24 cmEstimate: € 15/25 -
#66
Drie Afrikaanse houten beelden.
Trois statues africaines en bois.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 25, 30 & 33 cmEstimate: € 20/25 -
#64
Een koperen luchtertje met drie lichtpunten en versierd met porseleinen bloemetjes.
Un lustre en cuivre à trois points lumineux et décoré de fleurs en porcelaine.No longer availableOnline onlyActive bid: 85.00 €Dim. h: 60 cmEstimate: € 40/60 -
#57Corby of Windsor
Een elektrische kamerknecht - broekenpers.
Une presse à pantalon électrique de femme de chambre.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 101 cmEstimate: € 40/50 -
#186
“Guan Yin met lotus”. Een beeldje van monochroom wit porselein.
"Guan Yin avec lotus". Une figurine en porcelaine blanche monochrome.No longer availableOnline onlyDim. h: 31 cmEstimate: € 40/50 -
#62
Een luchtertje met vier lichtpunten doorzichtig glazen en roze kraaltjes.
Lustre à quatre points lumineux en verre transparent et perles roses.No longer availableOnline onlyActive bid: 85.00 €Dim. h: 48 cmEstimate: € 40/60 -
#274
Twee metalen modelvliegtuigjes:- Schuco ‘Star Jets’ - Northwest Boeing 727-100. Schaal 1/500. In origineel doosje. - KLM Lockheed Super constellation “The flying Dutchman”. Schaal 1/200. Neuswiel manco. Zonder doosje.
Deux maquettes d'avions en métal : - Schuco 'Star Jets' - Northwest Boeing 727-100. Échelle 1/500. Dans la boîte d'origine. - KLM Lockheed Super constellation "Le Hollandais volant". Échelle 1/200. Roue de nez manquante. Sans boîte.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 20/25 -
#266
Een verzilverd aluminium vliegtuigmodel op sokkel. In doos.
Un modèle d’un avion en aluminium sur socle. Dans une boîte.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. b: 41 cmEstimate: € 60/100 -
#68
Drie verschillende Japanse geishapopjes op houten voetstukken. Japanse volkskunst.
Trois poupées de geisha japonaises différentes sur des socles en bois. Art populaire japonais.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 14,5 - 23,5 cmEstimate: € 25/40 -
#56Foppapedretti
Een elektrische kamerknecht - broekenpers op wieltjes.
Une presse à pantalons de femme de chambre électrique sur roulettes.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 103 cmEstimate: € 35/45 -
#216
Een lot van vijf kleurloos kristallen vazen waaronder één Boheemse met verguld metalen rand.
Lot de cinq vases en cristal incolore dont un de Bohème à cerclage en métal doré.No longer availableOnline onlyDim. +- h 25 cmEstimate: € 35/50 -
#282Atlas Editions
“Avro RJ100 ‘Jumbolino’ - 1992”. Een verzilverd metalen schaalmodel op houten voetje. Schaal 1/200. In origineel doosje. Uit de reeks “Silver Classics”.
"Avro RJ100 'Jumbolino' - 1992". Maquette en métal argenté sur socle en bois. Échelle 1/200. Dans la boîte d'origine. De la série "Silver Classics".No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 25/35
Other lots in this auction
-
#127
Een golfset met 14 clubs, ballen, tees, golfschoenen en handschoenen. Met twee golftassen, waarbij één van Wilson en één van Nike.
Un ensemble de golf avec 14 clubs, balles, tees, chaussures de golf et gants. Avec deux sacs de golf, un Wilson et un Nike.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 100/150 -
#164Nao & Casades
Een misdienaar en een Pierrot van polychroom porselein. Het tweede gemerkt onderaan.
Un enfant de chœur et un Pierrot en porcelaine polychrome. Le second marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 18 & 20 cmEstimate: € 35/40 -
#83
Een paar Medici siervazen van Brussels porselein met vergulde decors. XIXe eeuw.
Une paire de vases décoratifs Médici en porcelaine de Bruxelles à décors dorés. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 22 cmEstimate: € 60/80 -
#36
Een trio van musicerende engeltjes. Wit porselein. Gemerkt. Dwarsfluit beschadigd.
Trio d'anges musiciens. Porcelaine blanche. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h. 13,5 cmEstimate: € 45/60 -
#123
Een merkwaardig aardewerken vaasje, versierd met bloemen in reliëf. Merkstempel onleesbaar. Eén bloemetje beschadigd.
Un remarquable vase en faïence, à décor de fleurs en relief. Cachet de la marque illisible. Une fleur abîmée.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 35/40 -
#71
Een kleine balustervaas van Chinees porselein met blauw-wit decor van personages.
Petit vase balustre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de personnages.No longer availableOnline onlyDim. h : 36 cmEstimate: € 40/50 -
#191
“Huldealbum aan kunstschilder Alfred Ost en toondichter Arthur Meulemans bij hun zestigste verjaardag 1884 - 1944.
Album hommage au peintre Alfred Ost et au compositeur Arthur Meulemans pour leur soixantième anniversaire 1884 - 1944.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 40/50 -
#85
Een zwart geglazuurd aardewerken lamp in de vorm van een mannenfiguur.
Lampe en faïence émaillée noire en forme de personnage masculin.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 55 cmEstimate: € 150/200 -
#219
Een coupe van kleurloos kristal met geslepen bladerdecor in een fries. Restant van een merk, vermoedelijk Val Saint Lambert.
Coupe en cristal incolore à décor de feuilles taillées en frise. Restes d'une marque, probablement Val Saint Lambert.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 17 cm Ø: 20 cmEstimate: € 40/50 -
#39
Twee sets antilopenhoorns.
Deux paires de cornes d'antilope.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 29 & 25 cmEstimate: € 80/120 -
#138
Een kleurloos kristallen lampenvoet.
Pied de lampe en cristal incolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 31 cmEstimate: € 30/40 -
#203
Een vrouwen- en een mannenhoofd op zuiltje. Zwartgelakt gietijzer.
Une tête de femme et une tête d'homme sur une colonne. Fonte laquée noire.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. H:22cmEstimate: € 100/120