#394Een dorpszicht, olie op doek, getekend De Clerck.
#335Door Tirry“Winters landschap”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd.
#23Theo Melens“Bezoekers voor een diner”. Een aarderwerken paneel. Gesigneerd “TM”. Circa 1960.
“Visitors for dinner”. An earthenware panel. Signed "TM". Circa 1960.No longer availableOnline onlyDim. 52 x 94 cmEstimate: € 120 / 190 -
#118Vetters“Onkruid.” Een ets. Gesigneerd en genummerd 6/10 buiten de plaat.
An etching. Signed and numbered 6/10 outside the plate.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 44 cmEstimate: € 40 / 50 -
#91J. Callens“Damesportret.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#199L. Ellerman“Stilleven met rozen. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Still life with roses. Oil on canvas. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 53 x 35 cmEstimate: € 100 / 150 -
#123Inn Decleer“Samsonite”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1994.
#105D. Meyfroid“Veldzicht met bomen.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
#30“Waterlandschap”. Olieverf en zilververf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
#3C. Moeren“Natiepaarden te Antwerpen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#321“Langgevelhoeve”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Langgevelhoeve". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 64 cmEstimate: € 80 / 120