#389Een wandspiegeltje van gebeeldhouwd eikenhout versierd met twee zuiltjes.
#125“Steenhouwersdijk”. Een ets op papier, buiten de plaat gesigneerd.
#7Rik VersonnenPeriod: 1919 - 1997“Bloemen’. Olieverf op doek in uitbundige kader, gesigneerd Rik Versonnen.
#24Jehanne Dinjeart“Compositie”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 8-1976.
#394Een dorpszicht, olie op doek, getekend De Clerck.
#395Een eikenhouten spiegel.
#46“Landweg met tuinmuur”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Scheurtje in doek.
No longer availableOnline onlyDim. 35 x 25 cmEstimate: € 20 / 40 -
#115Gilbert Scott Wright‘An Olde Time Encounter’, een litho van Gilbert Scott Wright published in London, 1903.
"An Olde Time Encounter" is a lithograph by Gilbert Scott Wright, published in London in 1903.No longer availableOnline onlyDim. h 33 x b 53 cmEstimate: € 40 / 60 -
#18“Landschap met rivierzicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
#37Een oude spiegel in mahonie gefineerde kader.
#415Een gravure naar Linnig en een reproductie.
#218Een zeefdruk met combinatie van werken van diverse kunstenaars door dezen gesigneerd.
A screen print with a combination of works by various artists signed by them.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 60 cmEstimate: € 100 / 120