Similar lots by type
-
#459“Molenlandschap”. Olieverf op paneel in de stijl van de XIXe eeuwse Haagse school.
Paysage de moulin. Huile sur panneau dans le goût de l'école de La Haye du 19e siècle.No longer availableDim. 47 x 38 cmEstimate: € 100 / 160 -
#659Marcel CockxPeriod: 1930 - 2007“Fjord”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Fjord”. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#154Paul WantePeriod: 1905 - 1981“Kapelaan”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Aumônier. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 70 x 55 cmEstimate: € 100 / 150 -
#229Paula EvrardPeriod: 1867 - 1927“Zonnig begijnhofzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue ensoleillée du béguinage. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#599“Koe in de wei”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vache dans le pré. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#169Prosper De WitPeriod: 1862 - 1951“Bij de waterput”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Au puits. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 32 x 23 cmEstimate: € 240 / 280 -
#572“Figuren”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening en datering ‘66.
“Figures”. Huile sur panneau. Signée et datée '66.No longer availableDim. 29,5 x 23 cmEstimate: € 200 / 300 -
#452“4 U 2”. Olieverf op doek. Draagt handtekening”.
4 U 2. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 65 cmEstimate: € 300 / 400 -
#482“Personages”. Olieverf op doek. Draagt handtekening.
Personnages. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 54 x 43cmEstimate: € 120 / 180 -
#182Esser“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte florale. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 75 x 90 cmEstimate: € 100 / 120 -
#574Brebels“Kinderportretten”. Twee werken, olieverf op doek. Beide gesigneerd.
Portraits d'enfants. Deux oeuvres, huile sur toile. Les deux signées.No longer availableDim. 35 x 32 & 26x 18 cmEstimate: € 60 / 100 -
#172Albert SohiePeriod: 1873 -1927“Oude trap te Menton”. Olieverf doek. Gesigneerd.
Vieux escaliers à Menton. Peinture à l'huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 27 cmEstimate: € 180 / 240 -
#104Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Zonnig hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de la ferme ensoleillée. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 56 c 46 cmEstimate: € 60 / 80 -
#164Piet Mees“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage fluvial. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 120 / 200 -
#174Jules De CortPeriod: 1918 - 1999“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux fleurs. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 120 / 160 -
#454“Flamencodanseres”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Danseuse de Flamenco. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59 x 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#184“Broer en zus, spelend in een interieur”. Olieverf op doek. Achteraan toegeschreven aan Léon Delderenne (1864 - 1921).
Frère et soeur jouant dans un intérieur. Huile sur toile. Attribuée à Léon Delderenne (1864 - 1921) au dos.No longer availableDim. 38 x 27 cmEstimate: € 200 / 300 -
#464“Petit bleu”. Een kunstwerk op paneel.
Petit bleu. Une œuvre d'art sur panneau.No longer availableDim. 52 x 44 cmEstimate: € 600 / 700 -
#569“Parkzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onderaan.
Vue du parc. Huile sur toile. Signée en bas à droite.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 200 / 300 -
#224“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Fleur nature morte. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 75 / 100 -
#462“Abstract”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
“Abstrait”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 84 x 67 cmEstimate: € 400 / 500 -
#144Paul Wante“Desiderius Erasmus in zijn studie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1969.
Desiderius Erasmus dans son bureau. Huile sur toile. Signée et datée 1969.No longer availableDim. 51 x 65 cmEstimate: € 120 / 200 -
#179Paul SchoutenPeriod: 1860 - 1922“Veehoeder in een besneeuwd landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Bétail dans un paysage enneigé. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 72 x 48 cmEstimate: € 400 / 600 -
#589“Mediterraan kustzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Vue de la côte méditerranéenne. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 49 x 72 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#350Een zwartgelakte Chinese salontafel, het blad versierd met decor van bloemen en vogels in pietra dura. Zonder glas.
Une table basse chinoise laquée noire, le plateau décoré de fleurs et d'oiseaux en pierre dure. Sans verre.No longer availableDim. h: 20 - 30 cmEstimate: € 60 / 100 -
#278Een oude Belgische degen. Bijgevoegd twee stijgbeugels.
Une vieille épée belge. Deux étriers sont ajoutés.No longer availableDim. l: 100 cmEstimate: € 120 / 200 -
#586Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis indien en laine noué à la main.No longer availableDim. 230 x 170 cmEstimate: € 50 / 60 -
#121CassinEen burlend hert van blauwgeglazuurd aardewerk. Gesigneerd.
Un cerf beuglant en faïence à vernis bleu. Signé.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#668Argyle and SutherlandEen klaroen van koper en messing.
Un clairon en cuivre et laiton.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#405Een lot van drie stuks geslepen en gekleurd Boheems kristal (barstje aan binnenrand), bestaande ut een bol vaasje, een karaf en een wijnglas.
Lot de trois cristal de Bohême taillé et coloré (craquelure sur le bord intérieur), composé d'un vase bombé, d'une carafe et d'un verre à vin.No longer availableDim. h: 13 & 43 cmEstimate: € 60 / 80 -
#418Een Boeddhistisch bronzen beeldje op houten sokkel.
Une statue bouddhiste en bronze sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120 / 200 -
#616Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte slijtage.
Un tapis oriental en laine noué à la main. Usure légère.No longer availableDim. 280 x 180 cmEstimate: € 60 / 80 -
#476Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis indien en laine noué à la main.No longer availableDim. 344 x 251 cmEstimate: € 80 / 120 -
#293Een ronde tegel van Delfts aardewerk met een blauw op wit landschapsdecor. Randschade. XVIIe eeuw.
Un carreau rond en faïence de Delft à décor de paysage bleu sur blanc. Bords endommagés. XVIIe siècle.No longer availableDim. Ø: 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#618Een antieke zwaardbajonet met schede. Gemerkt ‘LD’.
Une ancienne baïonnette-épée avec fourreau. Marqué 'LD'.No longer availableDim. l: 67 cmEstimate: € 100 / 150 -
#209Een gepatineerde Italiaanse ééndeursvitrine in rococostijl op losse voet.
Une vitrine italienne à une porte patinée de style rococo sur un pied lâche.No longer availableEstimate: € 200 / 300

