Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Drie groepjes van meerkleurig biscuit.
Drie groepjes van meerkleurig biscuit.
Drie groepjes van meerkleurig biscuit.
Drie groepjes van meerkleurig biscuit.
Drie groepjes van meerkleurig biscuit.

Drie groepjes van meerkleurig biscuit.

Trois groupes de biscuit multicolores.
Online only
Dim. h: 22 & 37 cm
SKU: 9803210115.
Categories: Online Only, Porselein.
Auction day: 8 March 2021 22:00
Catalogue #115
Estimate: € 30 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #258
    Yashika T3 Tessar

    Een compactcamera op batterijen. Carl Zeiss lens. “Point and shoot”.

    Un appareil photo compact alimenté par batterie. Lentille Carl Zeiss. “Point and shoot”.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 50 / 80
  • Een reclamespiegel van Chivas Regal.

    No longer available
    Online only
    Dim. 32 x 23 cm
  • #295

    Een gesculpteerd notenhouten cabrioletfauteuil, bekleed met naaldwerk.

    Fauteuil cabriolet en noyer sculpté recouvert de tapisserie.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 87 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #30
    Goebel, Germany

    “Doll mother”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 67. hoofdje gelijmd.

    Poupée mère . Un groupe de biscuits multicolores de la série M. I. Hummel. Marqué en bas. No 67. tête collée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #278
    Bresser

    Een veldkijker op statief. 20-60 x 60.

    Une lunette de visée sur un trépied. 20-60 x 60.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #287

    Een paar vintage chromen designstoelen.

    Une paire de chaises design vintage chromées
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 83 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #298
    Zenith, Gouda

    Een kruikje van glansplateel met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt. Eerste helft XXe eeuw.

    Petite cruche à glaçure brillante à décor de fleurs. Marque sous la base. Première moitié du XXe siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #286

    Een verlengbare ronde eikenhouten tafel op vier gebogen poten. Met verlengblad.

    Table ronde en chêne sur quatre pieds courbés. Avec allonge.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 110 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #266

    Een diep bord van Chinees porselein met een meerkleurig bloemendecor in de stijl van het Chine de Commande.

    Une assiette creuse en porcelaine chinoise, décor polychrome de fleurs, style Chine-de-Commande.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 23 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #296
    Capodimonte

    “De vier jaargetijden”. Vier beeldjes van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt.

    “Les Quatre Saisons”. Quatre statuettes en biscuit polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 7,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #290

    Een serveertafeltje in regencestijl op wieltjes. Glazen blad manco.

    Table de service de style Régence sur roulettes. Tablette en verre manque.
    No longer available
    Online only
    Dim. 76 x 49 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #293

    Een reclamespiegel van Chivas Regal.

    Miroir publicitaire de Chivas Regal.
    No longer available
    Online only
    Dim. 32 x 23 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #274

    Een lot van vijf verschillende miniatuurvaasjes van Imariporselein.

    Un lot de cinq petits vases miniatures en porcelaine Imari.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 7 - 11 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #257

    Een lot geglazuurd Belgisch steengoed, bestaande uit een kannetje let bloemendecor, een dekselpotje en een siervaasje met een scarabeedecor. Respectievelijk gemerkt ‘Gregoire’, ‘Dubois’ & ‘Guérin’.

    Lot de grès belge émaillé, composé d'un pichet à décor floral, d'un pot avec couvercle et d'un vase décoratif à décor de scarabée. Marqués respectivement Grégoire , Dubois et Guérin .
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 12, 18 & 22 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #300

    Een paar vierarmige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Beschadigingen.

    Paire de candélabres à quatre bras en cristal taillé incolore. Dégâts.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #297

    “Jongetje met bal”. Een met brons bekleed beeldje naar een werk van Aureli. Gebarsten.

    “Garçon au ballon”. Statuette recouverte de bronze d’après Aurili.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #279

    Een klein meubeltje met legplank en twee laden en versierd met ingelegd biesje.

    Un petit meuble avec étagère et deux tiroirs et décoré de passepoils incrustés.
    No longer available
    Online only
    Dim. 84 x 80 x 30 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #252
    Scheltjens (?)

    “Personage”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    Personnage . Aquarelle sur papier. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 16 x 18 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #174

    Een messingen luchter met acht lichtpunten.

    Un lustre en laiton avec huit points lumineux.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 58 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #251
    Danny Smet

    “Landschap met molen”. Acryl op papier. Gesigneerd.

    Paysage avec un moulin à vent . Acrylique sur papier. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #262
    Flora, Gouda

    Drie vazen van meerkleurig aardewerk met decor ‘Paros’. Onderaan gemerkt. Gaaf.

    Trois vases en faïence multicolores au décor Paros . Marqués en bas. En bon état.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 - 28 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #277

    Een vintage vloerlamp met vlechtwerk. Jaren ‘70.

    Un lampadaire vintage en osier. Années 1970.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 50 / 55
  • #256

    Een reeks van vier bordjes van meerkleurig Japans porselein.

    Suite de quatre assiettes en porcelaine polychrome japonaise.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 19 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #275

    Een vaas van Imariporselein.

    Un vase en porcelaine Imari.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 40 / 45

Other lots in this auction

  • #18

    Een art deco sierstuk van verschillende soorten marmer met een fotolijst en versierd met een lezend figuur in hout. We voegen er een marmeren bureaustel met een inktpot en een houten hondje aan toe. Jaren ‘30.

    Garniture art déco en différentes sortes de marbre présentant un cadre à photographie et un personnage assis lisant. Ainsi qu’un encrier en marbre orné d’un petit chien en bois.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #211

    “Le rappel”. Olieverf op paneel. Belgische school, XIXde eeuw.

    ”Le rappel”. Huile sur panneau, école belge, XIXème siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. 45 x 35 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #57
    Boucart, Paris

    Een banjobarometer in mahoniehouten kast. XIXe eeuw.

    Un baromètre banjo dans une armoire en acajou. XIXème siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 91 cm
    Estimate: € 120 / 280
  • #143

    Een antropomorfe houten kolom. Afrikaans werk.

    Une colonne anthropomorphe en bois. Travail africain.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 56 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #192

    Een vaas met iriserend decor en een grote theepot van majolica. De tweede met schilfer aan de voet en gemerkt Capodimonte.

    Un vase à décor irisé et une grande théière en majolique. Le second avec éclat à la base et marqué Capodimonte.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 32 & 42 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #159

    “La Bible”. Franstalige uitgave, deel 6, 7, 8 & 9. Parijs, 1890.

    La Bible . Edition française, vol. 6, 7, 8 & 9. Paris, 1890.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #118
    Sulac (Lucien Calus)

    Vier tekeningen met zichten op Zuid-Spanje en een pastel met een zicht op de Noordzee.

    Quatre dessins avec vue sur le sud de l'Espagne et un pastel avec vue sur la mer du Nord.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #81

    “Classicistische voorstelling”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.

    Représentation classiciste . Huile sur toile. Signé indistinctement.
    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 90
    Estimate: € 80 / 100
  • #196

    Een arduinen inktstel. Zonder recipiënten.

    Un encrier en pierre bleue. Sans récipients.
    No longer available
    Online only
    Dim. b: 34 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #216
    Jaak Van Dijck

    “Landschap met bomen, getiteld De Poort”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Paysage aux arbres intitulé De Poort. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 25 x 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #271

    Twee kleine bronzen olifantjes.

    Deux petits éléphants en bronze.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #255

    “Kunst des 20-Jahrhunderts”. Ruhrberg, Schneckenburger, Fricke & Honnef. Ed. Taschen. Keulen, 1998. Twee volumes in stofhuls.

    ”Kunst des 20-Jahrhunderts”. Ruhrberg, Schneckenburger, Fricke & Honnef. Ed. Taschen. Cologne, 1998. Deux volumes avec pochette.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Online-Only veiling van 8 maart 2021

Op Maandag 8 maart wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu


On Monday March 8th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

8 March 2021 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 March 2021 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More